Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Domowy sposób na mocne paznokcie

14 lis 2012 - 19:45:14

Odzywka Eveline 8w1 pomaga na początku po dłuższym stosowaniu odklejaja sie paznokcie od łożyska. Uważajcie drogie Panie z ta odżywka :)

Domowy sposób na mocne paznokcie

17 lis 2012 - 18:13:54

Kup sobie zestaw do manicure japońskiego (na all 190zł) i rób co 2-3 tyg samodzielnie w domu. Nie jest to wcale trudne, po prostu wcierasz paste i proszek polerką. Tam znadują się odżywki i witaminy które sprawiają że pazurki są mocne, błyszczące, nie rozdwajają się i szybciej rosną. Moje naturalne po takich kuracjach wyglądają jak tipsy, twarde i długie a zawsze miałam problem z nimi. Polecam :)

Domowy sposób na mocne paznokcie

21 lis 2012 - 13:41:25

ja używam kremu do rąk i dodaje ok 2 krople olejku rycynowego. przeczytałam tu o sposobie na przebarwienia i o odżywce eveline - wypróbuje ! :)
łykam jeszcze od jakiegoś czasu skrzyp. Paznokcie nie do złamania :)

Domowy sposób na mocne paznokcie

25 lis 2012 - 17:37:08

rowniez polecam odzywke eveline..zawsze mialam slabe paznokcie a po tej odzywce sa dlugie, twarde i wygladaja swietnie:)

Domowy sposób na mocne paznokcie

25 lis 2012 - 19:55:06

To może prostszy sposób - odżywka z seri Eveline, nakładacie jedną warstwę przez 4 dni, na piąty dzień zmywacie i znowu kolejne 4 dni nakładacie. Efekt widoczny po zmyciu już drugi raz tych warstw, sama stosuję;)
Zapraszam na mepaznokcie.blogspot.com/ tutaj opisałam na swoim blogu o niej;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-11 10:53 przez moderator.

Domowy sposób na mocne paznokcie

26 lis 2012 - 12:44:55

Cytat
sara290110
Witam. Ja od zawsze miałam mega słabe paznokcie..nawet ich brak hi hi..pomogła odżywka Eveline paznokcie twarde i lśniące jak diament ..teraz wyglądają jak tipsy..tzn.są długie i twarde lakier nie odpryskuje..polecam
a domowych typu ziółka i takie inne nie znam ...chyba, że picie drożdży z mlekiem i miodem..

Używam, jestem w połowie lakieru i nie widzę efektów...;/

Domowy sposób na mocne paznokcie

27 lis 2012 - 18:06:10

Trzy razy w tygodniu moczyć w oleju (przez ok.5 min.)
trzy razy w tygodniu moczyć w oleju przez ok.5 minut



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-27 19:06 przez karolinka514.

Domowy sposób na mocne paznokcie

29 lis 2012 - 23:57:27

Widze, że dużo osób pisze o odżywce eveline 8w1. Chyba się sama skusze :)

Domowy sposób na mocne paznokcie

30 lis 2012 - 16:05:32

Ja osobiście polecam;) też próbowałam łykać różne tabletki, malowałam odżywkami.... ale efekty po 2 miesiącach dopiero i to baardzo powoli... Używam od miesiąca i moje paznokcie są mocne, nie mają żadnych plamek z niedoboru witamin, rosną sobie, a ja dalej maluję tą odżywką;) Zachęcam;)
lilkaa4 - może źle stosujesz;) Nakładasz jedną warstwę codzinnie i tak przez 4 dni. Na 5 dzień zmywasz i od nowa kuracja 4 dniowa. I na 100% będą efekty.

Domowy sposób na mocne paznokcie

01 gru 2012 - 11:50:43

olejek rycynowy plus odżywka eveline - to najlepszy sposób na zniszczone paznokcie! Ja już po tygodniu widziałam różnicę!

Domowy sposób na mocne paznokcie

04 gru 2012 - 20:59:41

W aptece jest nowy środek regeneracyjne serum do paznokci Regenerum,stosuje dopiero kilka dni,ale opinie ma rewelacyjne,zobaczymy

Domowy sposób na mocne paznokcie

07 gru 2012 - 22:07:19

Olej roślinny - na wacik i wmasować w paznokcie :) skuteczne!!!

Domowy sposób na mocne paznokcie

08 gru 2012 - 20:47:34

odżywka eveline 8w1 !!! nic lepszego nie znajdziesz

Domowy sposób na mocne paznokcie

09 gru 2012 - 12:44:06

Ja również używałam Regenerum - owszem, też ładnie paznokcie odżyły, ale Eveline jest niezastąpiona;)

Domowy sposób na mocne paznokcie

13 gru 2012 - 10:51:52

Używałam oliwy z oliwek, taką pogrzewałąm i ciepłą wsmarowywałąm w ręce na pare minut. Działa bardzo dobrze na paznokcie, moje nie dość, że się nie lamią i nie rozdwajają to są super białe i zdrowe :)
Efekty widać po 2 tyg.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Którą odżywke wybrać?