Obecnie rozmawiamy o:

Treningi i dieta keto

gorący temat

Meble do sypialni

25 minut temu

Monitoring domu

34 minut temu

Pediatra Kielce

dzisiaj o 13:29

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 15 16 --> ->|
niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

07 lut 2014 - 16:40:49

Po jakim czasie? Dalej korzystasz z odżywki? Jak długo masz z nią kontakt? Nie pojawiły się po wszystkim żadne problemy?

Domowy sposób na mocne paznokcie

13 lut 2014 - 22:44:22

jakiś czas temu na blogu urodowym natknelam sie na notke w ktorej panna pisała, że od jakiegoś czasu moczy paznokcie w wodzie z solą i że z łamliwych zmieniły jej się w twarde jak skała i mocne ;D Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumiałam, bo notka była po angielsku ale wydaje mi sie ze tak... Ciekawa jestem czy to serio działa, ma ktoś jakieś doświadczenia? :)
a co do odzywki eveline to ja tez ja polecam bardzo... a dziewczyny ktore maja problemy z paznokciami po niej, maja je przez wlasna glupote i nieumiejetne stosowanie.Jak sie jej uzywa z glowa czyli nie za dlugo na raz, przed kolejna kuracja robi sie dluzsza przerwe to nic sie nie powinno dziac. Wiele dziewczyn stosuje ją non stop, lekcewaza sygnaly mowiace ze powinno sie przestac(tzn bolace paznokcie, jakies plamki itp) i zamiast przestac bo widocznie sa zbyt wrazliwe na ta odzywke to one czekaja az zaczna im zlazic paznokcie i pozniej panika co tez ta straszna odzywka im zrobila ;)
Oczywiście wiekszosc sie nie przyzna sama do tego ze popelnila blad.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-13 22:49 przez soso.

Domowy sposób na mocne paznokcie

17 lut 2014 - 11:06:26

dziewczyny polecam wam jeść galaretkę :) zauważyłam dużą poprawę, moje paznokcie stały się bardzo twarde. Jeśli chodzi o olejki to trzeba uważać, ja kilka miesięcy temu bardzo sobie nimi pogorszyłam stan płytki - stała się bardzo miękka i zaczęła mi się rozwarstwiać.

Domowy sposób na mocne paznokcie

21 lut 2014 - 14:51:15

Ja nie znam żadnych domowych sposobów , ale dostałam niedawno od cioci kapsułki w kształcie rybki z kreatynową odżywką do paznokci. Jest bardzo skuteczna .. Już po tygodniu zauważyłam różnice .. Niestety nie wiem jak ta odżywka się nazywa , ale wiem , że moja ciocia kupiła ja w aptece ..

Domowy sposób na mocne paznokcie

23 lut 2014 - 20:51:40

Zdrowa, zbilansowana dieta wystarczy abyś miała piękne paznokcie i włosy:) i oczywiście wspaniałe samopoczucie:)

Domowy sposób na mocne paznokcie

01 mar 2014 - 17:44:57

Rybki z keratynową odżywką to kapsułki firmy GAL ;)

Domowy sposób na mocne paznokcie

13 mar 2014 - 10:48:19

jesli piecze tzn ze dziala ja tak mialam gdy sciaglam tipsy to mnie pieklo a potem juz nie

Domowy sposób na mocne paznokcie

21 mar 2014 - 22:30:38

a ja polecam z oriflame :)



Domowy sposób na mocne paznokcie

28 mar 2014 - 15:48:55

Hej polecam odżywkę do paznokci 8W1 jest naprawdę bardzo dobra i ma szybkie działanie.
Odżywkę dostaniesz w drogerii Roosman

Domowy sposób na mocne paznokcie

29 mar 2014 - 21:21:32

domowego nie kojarzę ale polecam odżywkę



Domowy sposób na mocne paznokcie

01 kwi 2014 - 13:12:34

w rosmanie odzywka do paznokci 8 w 1 jest genialna,działa szybko i efektownie moja mama i kuzynka stosowały ,po niej maja długie i mocne paznokcie jak nigdy(zwsze im sie łamały ) a teraz do pozazdroszczenia ,uzywały raz dziennie a jaki efekt cena jakos 12 zł ale jakosc 1 KLASA!!!POLECAM!!!!!!!!!!!!

Cytat
11panterka11
domowego nie kojarzę ale polecam odżywkę

własnie ta polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-01 13:13 przez justajusta2010.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

02 kwi 2014 - 22:20:51

mi jakoś te odżywki nie pomagają, przerobiłam już kilkanaście ale nie widzę efektu, próbowałam też z olejkiem rycynowym ale ciągle o tym zapominałam :D, mam nadzieję, że biosilica mi pomoże :D

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

03 kwi 2014 - 16:22:32

Odżywka new nails stosowana systematycznie przez pewien okres czasu w zasadzie całkowicie odmienia paznokcie. Znaczenie ma tylko odpowiednie dobór też odżywki. Po czasie w zasadzie wszystko powinno się całkowicie zmienić - paznokcie wrócą do życia.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

03 kwi 2014 - 16:26:33

Ja też polecam bio silice, zawiera witaminy, które pomagają zachować ładny wygląd skóry, cynk i cystyna dobrze działają na włosy i paznokcie. Włosy są zdrowsze nie są już matowe tylko ładnie błyszczą. A paznokcie w końcu rosną, nie pękają i koniec z rozdwajaniem się ich.

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

04 kwi 2014 - 21:06:28

poszukam tej odżywki skoro ją polecasz, ja razie też biorę biosilicę i czekam na efekty, marzę o mocnych włosach i paznokciach, a widziałam, że sporo osób zachwala ten preparat, może w końcu zapuszczę dłuższe paznokcie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lampa LED do paznokci