Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Domowy sposób na mocne paznokcie

05 sty 2016 - 13:09:53

Różne oleje - arganowy, itd i na ich bazie robić maseczki. Warto też jeść witaminy i dużo owoców oraz warzyw. A z niedomowych to właśnie odżywka Eveline.

Domowy sposób na mocne paznokcie

22 sty 2016 - 20:05:49

Ja mam takie odżywki i na prawdę bardzo je sobie chwalę . Biorę tez witaminy na wzmocnienie włosów i paznokci . Co do lakierów hybrydowych MakeAr to również o nich słyszałam , a słyszałam od koleżanki która ma swój mobilny salon kosmetyczny i niejednokrotnie robię właśnie sobie u niej hybrydy więc to i owo mówi mi o lakierach które są okay a które nie . No i właśnie wspominała o tym MakeAr,że są podobno mega dobre.

Domowy sposób na mocne paznokcie

29 sty 2016 - 12:17:11

kąpiele w rozgrzanym oleju, oliwie i olejek rycynowy. no i ogólnie to suplementacja i zdrowe odzywianie

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

04 lut 2016 - 18:16:48

oprócz kaspułek, które łykam codziennie, stosuję odżywkę opi, tylko taką z kolorem. Ale od czasu do czasu pozwalam sobie na zwykły lakier, bo odżywka to jednak nie wszystko, powinna szybko działać i szybko przynosić oczekiwane rezultaty.

Domowy sposób na mocne paznokcie

09 mar 2016 - 19:49:51

ja polecam odżywkę herome i olejek rycynowy

Domowy sposób na mocne paznokcie

10 mar 2016 - 09:45:19

Cytat
Rubilu
kąpiele w rozgrzanym oleju, oliwie i olejek rycynowy. no i ogólnie to suplementacja i zdrowe odzywianie

ciepłe kąpiele są najlepsze. Moje paznokcie wyglądają dużo lepiej.

Domowy sposób na mocne paznokcie

15 mar 2016 - 11:14:00

Polecam picie pokrzywy oraz skrzypu. Do tego zażywanie magnezu i cynku. :)

Domowy sposób na mocne paznokcie

11 maj 2016 - 22:46:51

Odżywka Eveline 8 w 1.. świetna. Nie miałam paznokci, teraz mam świetne. Dzisiaj koleżanka spytała, kto mi robił francuski manicure, mam taką śliczną płytkę paznokciową, różową i białą, a to właśnie tylko odżywka. Polecam..

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

14 cze 2016 - 00:02:01

Moim zdaniem warto pomyśleć o ombre, zwłaszcza, że można je zrobić w domowych warunkach a efekty są rewelacyjne ;) http://kobieco.pl/zrobic-manicure-ombre-proste/

niezweryfikowana
Posty: 44
Ostrzeżenia: 5/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

26 lip 2016 - 23:37:28

Ja robiłam hybrydy kiedyś, potem miałam strasznie zniszczone paznokcie. Bawiłam się trochę z parafiną, wcieraniem oliwki, odżywek i kondycja się polepszyła. Teraz znowu wróciłam do hybryd, ale już nie mam problemu ze słabą płytką.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-27 14:11 przez moderator.

Domowy sposób na mocne paznokcie

11 sie 2016 - 09:16:41

Ja moczę w ciepłej oliwie i kremuję na noc dłonie. Do tego raz w tygodniu porządny peeeling. :)

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

17 sie 2016 - 17:38:49

Moja Pani Kasia wie, jak dbać o paznokcie, do tego stosuje przeważnie colorgele z opi, bo jako jedyne m.in nie uczulają mojej płytki paznokcia. Ważne, że na moich paznokciach te kolorki długo się utrzymują, bo nawet 3 tyg.

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

04 paź 2016 - 16:42:12

New nails fajnie działa na wzmocnienie paznokci - tak to wyglądało u mnie, dało dużą poprawę, a przede wszystkim sprawiło, że nie mam już takich problemów. Tutaj głównie chodzi o podstawy, a nie cudowne metody. Paznokcie po prostu wymagają opieki.

Domowy sposób na mocne paznokcie

25 paź 2016 - 09:47:59

Przedstawie Wam moje ulubione 4 zabiegi na paznokcie , które faktycznie działają!

1. Kąpiel paznokci w ciepłej oliwie z cytryną.
2. Majonez dla paznokci.
3. Wzmacniająca kąpiel paznokci w żelatynie
4. Przeciwgrzybicza maseczka na paznokcie.

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

04 lis 2016 - 12:43:09

Cytat
ptaszek223
2. Majonez dla paznokci.
3. Wzmacniająca kąpiel paznokci w żelatynie

serio??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lampa do hybryd