Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:54:25

Cytat
lola17xD
łykanie żelatyny co jest okropne ale pomaga i moczenie paznokci w oleju i olejku rycynowym ale podgrzanym

łykanie żelatyny?! :O nigdy nie słyszałam o takim sposobie i szczerze mówiąc troche bym się bała spróbować

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:55:51

A mi pomogło coś nietypowego... Otóż jakiś czas temu zajmowałam się robieniem paznokci w akrylu i chociaż całe to piłowanie i żrący płyn niszczyły płytkę to po 1. akryle odzwyczaiły mnie od gryzienia paznokci (okropne, wiem), a po 2. po zrośnięciu/odpadnięciu tipsów paznokcie miałam jakby mocniejsze, bardziej elastyczne, przestały się rozdwajać...
Już od dawna nie nosze żadnych sztucznych - cieszę się swoimi, które mimo dłubania w biżuterii trzymają się bdb :)

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:57:18

Cytat
ktopuk
Cytat
lola17xD
łykanie żelatyny co jest okropne ale pomaga i moczenie paznokci w oleju i olejku rycynowym ale podgrzanym

łykanie żelatyny?! :O nigdy nie słyszałam o takim sposobie i szczerze mówiąc troche bym się bała spróbować

Ja piłam rozpuszczoną we wrzątku i dodana do herbaty, niektórzy nie mogli tego wypić przez smak ale mi nie przeszkadzał i jedyne w czym mi to pomogło to nie strzelały mi kości :D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 10:58:49

Cytat
ktopuk
Cytat
lola17xD
łykanie żelatyny co jest okropne ale pomaga i moczenie paznokci w oleju i olejku rycynowym ale podgrzanym

łykanie żelatyny?! :O nigdy nie słyszałam o takim sposobie i szczerze mówiąc troche bym się bała spróbować

mojej mamie polecił to lekarz, wiec raczej szkodliwe to nie jest
Cytat
karioka86
A mi pomogło coś nietypowego... Otóż jakiś czas temu zajmowałam się robieniem paznokci w akrylu i chociaż całe to piłowanie i żrący płyn niszczyły płytkę to po 1. akryle odzwyczaiły mnie od gryzienia paznokci (okropne, wiem), a po 2. po zrośnięciu/odpadnięciu tipsów paznokcie miałam jakby mocniejsze, bardziej elastyczne, przestały się rozdwajać...
Już od dawna nie nosze żadnych sztucznych - cieszę się swoimi, które mimo dłubania w biżuterii trzymają się bdb :)

dobrze zrobione tipsy wzmacniaja paznokcie, i rzadko kto potrafi własnie w ten sposób je zrobic by nie uszkodzic naturalnej płytki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-31 11:00 przez lola17xD.

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 11:03:16

[attachment 800624 dsc062971.jpg] Polecam odżywkę Eveline jest naprawdę dobra tylko trzeba ją używać zgodnie z instrukcją poleciła mi ją znajoma a teraz ja ją polecam dalej
Odżywka Eveline diamentowy blask



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-31 11:04 przez ewelinkkaaaaa173.

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 11:05:09

We wrześniu załamałam nogę i piłam galaretkę na zrost kości, paznokcie przestały się łamać.

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 11:07:10

ja jeszcze smaruję paznokcie (ręce) oliwką johnson baby w żelu z rumiankiem,również po niej paznokcie się nie łamią i ładnie błyszczą;-)

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 11:14:13

Tą odżywkę Eveline 8w1 to z czystym sumieniem mogę polecić jak do tej pory żadna odżywka na moje paznokcie tak dobrze nie działała miałam strasznie łamliwe i rozdwajające paznokcie i stosuję ja od początku wakacji i jak na razie żaden paznokieć mi się nie rozdwoił i nie złamał

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 13:15:26

Cytat
lola17xD

...
dobrze zrobione tipsy wzmacniaja paznokcie, i rzadko kto potrafi własnie w ten sposób je zrobic by nie uszkodzic naturalnej płytki

o, czyli może nie powinnam rzucać przedłużania paznokci i zacząć się ogłaszać...;)

Domowy sposób na mocne paznokcie

31 paź 2012 - 13:23:01

Cytat
perelkaaaaa
Tak tak.. Odżywki 8 w 1 lub twarde jak diament z eveline są świetne. Koszt ok 9 zł a działają cuda :)

Dobrze, że ktoś wspomniał- jest genialna (8 w 1)

Domowy sposób na mocne paznokcie

01 lis 2012 - 20:47:42

ja znam dobry sposób jest to krem dla dzieci linomag w kremie firmy ziołolek stosowanie go codziennie to tak wzmacnia że są bardzo twarde dowiedziałam się w aptece gdy sama szukałam czegoś na paznokcie polecam naprawde działa i nie jest drogi pozdrawiam Kasia



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 20:53 przez Kasia17071981.

Domowy sposób na mocne paznokcie

06 lis 2012 - 14:40:15

Dobrym i chyba jednocześnie najtańszym sposobem jest odżywka New nails - paznokcie przy niej są twarde, nie pękają, nie są łamliwe, a przy okazji świetnie wyglądają. Najlepsze jest to, że ta odżywka kosztuje... 10 zeta.

Domowy sposób na mocne paznokcie

12 lis 2012 - 21:06:17

Odżywka Evelline 8w1 receptura szwajarska czy jakoś tak! Działa cudaQ

Domowy sposób na mocne paznokcie

13 lis 2012 - 08:24:03

Odżywki 8 w 1 z eveline są świetne polecam, ja tez miałam problemy z paznokciami a teraz wygladaja super;)

niezweryfikowana
Posty: 478
Ostrzeżenia: 1/5

Domowy sposób na mocne paznokcie

13 lis 2012 - 10:39:14

olejek rycynowy:)
nie tylko dobry na paznokcie ale również na rzęsy czy też na kondycję włosów:) ale to już z innej beczki:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Straszne paznokcie...:/