Obecnie rozmawiamy o:

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 2/5

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

16 kwi 2014 - 22:04:05

Robilam tydzien temu paznokcie zelowe (zel kolor Opi) w Black Pearl kolo politechniki krakowskiej :) sa dalej w idealnym stanie :)

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

16 kwi 2014 - 22:17:12

robiłam i odradzam!!!! Strasznie niszczą płytkę paznokcia!!! Nie rób bo będziesz żałować, lepiej zadbaj o swoje naturalne . Dla mnie czasy żelowych paznokci minęły i dzisiaj stwierdzam że wygląda to tandetnie

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

03 maj 2014 - 12:14:03

a może ktoś chce odsprzedać lakiery shellac uzywane różne kolory (minimum poł buteleczki) jak cos pisać
ps sory że tak się wcinam

niezweryfikowana
Posty: 282
Ostrzeżenia: 1/5

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

03 maj 2014 - 12:25:48

jak zrobisz to u osoby która robi fajnie i nie ddrogo to sie opłaca moja mama miala robione żele prze ze mnie (ja jej robilam) trzymały siię jej długo p[rzy pracy fizycznej + prace domowe w domu sprzątanie pranie gotowanie ;)

Cytat
ewciaa89
a może ktoś chce odsprzedać lakiery shellac uzywane różne kolory (minimum poł buteleczki) jak cos pisać
ps sory że tak się wcinam


zapraszam tutaj
https://www.facebook.com/groups/181813678613293/
Cytat
Diana__172
robiłam i odradzam!!!! Strasznie niszczą płytkę paznokcia!!! Nie rób bo będziesz żałować, lepiej zadbaj o swoje naturalne . Dla mnie czasy żelowych paznokci minęły i dzisiaj stwierdzam że wygląda to tandetnie

Sama zniszczyłaś paznokcie i nawet o tym nie wiesz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-05-03 12:28 przez wakeupmakeup.

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

03 maj 2014 - 12:28:21

Nie wiem, dlaczego pokazujecie tylko żelowy frencz? Można też zrobić żelowe kolorowe paznokcie, co w tym wieśniackiego? Ja od pół roku noszę tylko żel, to jest fajna sprawa dla kogoś, kto lubi mieć długie paznokcie a nie może swoich zapuścić :)



Paznokcie żelowe - warto zrobić?

03 maj 2014 - 12:34:07

Cytat
dalenka1389
zależy tez jak są zrobione kurcze mi się strasznie paznokcie łamią a może na swoje naturalne nałożyc sobie żel ? żeby utwardzić

hmm mi właśnie też się łamały, w szczególności w pracy:/ teraz mam żelowe i jestem zachwycona;) robię sobie sama.
Czasami też hybrydowe;)

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

03 maj 2014 - 12:55:44

ja jestem samoukiem żeli i hybrydy oczytałam się wiele na temat żelowych paznokci, powiem tak każda ingerencja w paznokcia (żel akryl hybryda) będzie niszczyć jego płytkę, ale jeśli znajdziesz kogoś kto ma o tym pojęcie zrobi Ci piękne paznokcie będziesz bardzo zadowolona. i jeszcze jedno nigdy nie odrywaj sama żeli choćby były widoczne pęcherzyki powietrza, bo to jest największy błąd dziewczyn, które to robią, wówczas płytka niszczy się najbardziej.

To zrobione dziś przeze mnie



niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 2/5

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

12 maj 2014 - 23:51:20

Uwazam, ze dbanie o paznokcie jest bardzo wazne :) regularnie chodze do Black Pearl w Krakowie i robie zelowe, a jak nie mam czasu to wpadam na chwile, zeby je chociaz pomalowac :) to bardzo dobry salon :)

niezweryfikowana
Posty: 468
Ostrzeżenia: 1/5

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

12 maj 2014 - 23:54:57

Jeżeli masz ochotę, to zrób :))

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

13 maj 2014 - 00:32:01

proponuje o zakup odzywki micro cell 2000 nail repair i olekju rycynowego i gwarantuje ze nię będzie trzeba zakładac zeli,wiem co mówię ponieważ moje pazurki nigdy nie istniały a teraz jest generalna zmiana

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

13 maj 2014 - 00:47:56

polecam manicure hybrydowy. Nie niszczy płytki a jest twardy jak żel i chroni paznokcie.

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

24 cze 2014 - 23:14:52

Żelowe paznokcie tandetne ? No proszę was.... jak się wybiera do bani wzór czy kolor czy nawet frencz to są kiepskie.

A ja miałam wiele wzorów na paznokciach i jakoś nigdy nie słyszałam że są tandetne... a wręcz przeciwnie że są świetne.

Poza tym tandetne to mogą być tipsy a nie żele ;)

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

24 cze 2014 - 23:37:26

Witam,
Osobiście sama zastanawiałam się nad tym przez dłuższy czas, ponieważ swoje paznokcie mam bardzo słabe i łamliwe ;( Przyglądałam się swoim koleżankom, które noszą tipsy od wielu miesięcy, mają je bardzo ładnie wykonane i wcale nie wyglądają obciachowo. Ja się już umówiłam na założenie tipsów..Ciebie również zachęcam dalenka1389 super

PS. Mnie podoba się taki wzór:

Pozdrawiam!



niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

14 lip 2014 - 07:17:53

Robiłam żele na szkoleniu zawodowym. W dalszym ciągu są one bardzo popularne, jest mnóstwo klientek. Szkolenie nie jest proste - radzę dokładnie powtarzać to wszystko, co na nim robicie. To faktycznie pozwoli się w miarę sensownie przygotować.

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

24 lip 2014 - 12:25:36

Poleci któraś zestaw do robienia paznokci żelowych?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kolor na dłużej - jaki zabieg? poza hybrydą/żelowymi itp