Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

operacja oczu

51 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

10 sty 2016 - 17:16:38

HEjjjj aż coś mi się robi jak czytam te wpisy, żed robiono w profesjonalnym salonie a później działy sie jakieś okropne rzeczy z tymi pazurkami.. MASAKRA!
Jak mmogą takie "stylistki" zatrudniać w salonach???

Niestety tak się dzieje czasem, i jak widzę jak niektóre SALONY wrzucają na FB zdjęcia zrobionych paznokci to.. współczuje klientkom..

Dobrze zrobione paznokcie wg mnie wręcz chronią paznokcie naturalne przed rozdwajaniem, detergentami i różnymi innymi przypadkami, ja mam któryś już rok z rzędu, robie sobie sama w domu i jestem bardzo zadowolona.
W domu robie wszystko, a mam dużo roboty przy dziecku :)




Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-10 17:19 przez thugchild.

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

28 kwi 2016 - 16:36:23

Ja paznokcie żelowe nosze już od ponad roku. Zrobiłam sobie raz przerwę, ale trwała bardzo krotko, bo co chwile wygryzałam skórki albo paznokcie. Wróciłam do żeli i wiem że już przez dłuuuuuuuuugi czas nie zrezygnuje. Szczerze ? myslalam ze płytka bedzie zniszczona, ale wszystko bylo z nia okej. Mniej wiecej co miesiac chodze na odrosty do salonu masażu i urody na Żurawiej 20a w Wawie.

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

10 maj 2016 - 12:56:49

Cytat
Natsaa05
Nie rób sobie bo później będziesz miała bardzo zniszczoną płytkę paznokcia !

Ja tam po hybrydach mam <moderacja>wulgaryzmy paznokcie! :/

Kuzynka robiła mi żelowe paznokcie. Wygodnie się nosiło. Oczywiście nie były to łopaty. Chyba wrócę do takiego rozwiązania.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-26 12:02 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

28 wrz 2016 - 17:18:03

To ja nie wiem, czego wy uzywacie do robienia żeli, skoro wam sie niszczą paznokcie i wychodzi tandetny manicure :) Bo ja robię żele co prawda dość krótko, ale paznokcie obserwuję na biezaco i nic sie z nimi nie dzieje- jak byly zdrowe, tak są :) A tandety nie lubię, wiec nie wyobrazam sobie chodzic z kiczowatymi paznokciami. Mam odpowiednią dlugosc i żele z Em nail ( chociazby Glamour to bardzo dobra seria). Wyglądają elegancko i naturalnie :)

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

23 sty 2017 - 19:59:07

Dziewczyny, a kupowała któraś z Was pyłek do efektu syrenki w Kosmetyki Profesjonalne ul. Waryńskiego 5 67-100 Nowa Sól tel. 609 184 902. Dobry jest?

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Paznokcie żelowe - warto zrobić?

18 maj 2017 - 14:05:54

ja mam paznokcie żelowe dlatego że mam łamliwe paznokcie i utwardzenie ich w żelu, to jedyny sposób na to aby zachować upragnioną długość.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lampa do hybryd