Obecnie rozmawiamy o:

Gastroskopia

gorący temat

hurtownia elektryczna

12 minut temu

szkoła nauki jazdy

13 minut temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

Paznokcie poważny problem

12 lip 2012 - 10:40:37

Mam okropny paskudny problem z powodu paznokci obgryzam paznokcie ale tylko to co wyrasta tą białą część i nie umie przestac znacie jakies sposoby?

Paznokcie poważny problem

12 lip 2012 - 10:42:39

specjalny lakier do paznokci :) podobno bardzo gorzki jest :)

Paznokcie poważny problem

12 lip 2012 - 10:44:27

lub idź do kosmetyczki niech ładnie pomaluje może wtedy będzie Ci szkoda je psuć hehehe :P

Paznokcie poważny problem

12 lip 2012 - 10:46:05

oprócz tych gorzkich lakierów chyba nie ma żadneo sposobu .
ja obgryzałam paznokcie 15 lat .. teraz mam długie i piękne (chociaż kosztowało mnie to wiele wysiłku żeby nie były połamane i rozdwojone jak to zazwyczaj było kiedy mi odrastały) mam w końcu swoję piękne paznokcie tylko dlatego że mam determinację w stosunku do niech .
mój chłopak nie nawidzi brzydkich paznokci + uwielbia drapanie po plecach .. :)
także to mnie trzyma na wodzy :)

Paznokcie poważny problem

12 lip 2012 - 10:47:07

tipsy sobie zrob nie bedzie jak obgryzc albo lakier ten gorzki nawet slyszalam ze sie palce w pieprzu macza albo w ostrej papryce

Paznokcie poważny problem

12 lip 2012 - 10:51:39

Zrób sobie może paznokcie żelowe ich nie da się obgryźć. ;d

Paznokcie poważny problem

12 lip 2012 - 10:52:36

zrób sobie hybrydowe:)

Paznokcie poważny problem

12 lip 2012 - 10:54:56

Cytat
dominikaaas
specjalny lakier do paznokci :) podobno bardzo gorzki jest :)

Też miałam problem z obgryzaniem paznokci, stosowałam ten lakier ale i tak nie pomagał, fakt był gorzki i to bardzo, ale dalej obgryzałam
Najlepiej gdybyś położyła hybrydę albo żel na paznokcie z jakimis dodatkami wtedy nie będziesz obgryzać :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 10:56 przez chiidown.

Paznokcie poważny problem

12 lip 2012 - 10:55:17

ten lakier jest faktycznie bardzo gorzki, ja nie obgryzam ale moja kuzynka tak i miala ten lakier, pomalowałam sobie nim jednego pazkokcia żeby zobaczyć jak to jest i później nawet jedzenie miało smak tego lakieru ;/ nie polecam

zweryfikowana
Posty: 2.806
Ostrzeżenia: 2/5

Paznokcie poważny problem

12 lip 2012 - 11:08:35

lakiery nie pomagaja, może faktycznie spróbowac tipsy wiecie jak czasem nie obgryzam to mam ładne nie rozdwajasie ale jakas stresujaca nerwowa sytuacja minuta i ich nie ma

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Paznokcie poważny problem

12 lip 2012 - 11:11:19

Cytat
chiidown
Cytat
dominikaaas
specjalny lakier do paznokci :) podobno bardzo gorzki jest :)

Też miałam problem z obgryzaniem paznokci, stosowałam ten lakier ale i tak nie pomagał, fakt był gorzki i to bardzo, ale dalej obgryzałam
quote]

Miałam tak samo, w pewnym momencie już nawet przestałam czuć ten gorzki smak ;p ale teraz mam piękne długie paznokcie z tym, że jakieś dołki mi się na nich robią.

Paznokcie poważny problem

12 lip 2012 - 11:18:04

Zrób sobie żelowe paznokcie na jakiś czas, odzwyczaisz się od obgryzania :)

Paznokcie poważny problem

12 lip 2012 - 11:22:43

Też bardzo długo gryzłam paznokcie, ale jakoś 'wyrosłam' z tego i nie gryzę. Chociaż dalej nie mogę poradzić sobie z nimi, bo się łamią i rozdwajają, i przez to gryzienie nie zbyt podoba mi się płytka paznokcia, ale zazwyczaj dość często maluje paznokcie więc tego nie widać ;) a ten gorzki lakier mi wogle nie pomagał bo wystarczyło, że umyłam ręce i zmywał się i trzeba było od nowa malować

Paznokcie poważny problem

12 lip 2012 - 11:26:31

tispy to chyba najskuteczniejsze wyjście wtedy będzie ci szkoda bo kasę za nie dałaś :D ja tak sie oduczyłam :) niestety paznokcie nadal mam rozdwojone i łamliwe :(<a od 2 lat nie obgryzam>

Paznokcie poważny problem

12 lip 2012 - 11:31:07

Mimo, że nie jestem fanką tipsów to tutaj to jest jednak wyjście. Mimo wszystko, żeby jednak Cię nie korciło, bo tipsy też można pogryźć (przy okazji zniszczyć sobie zęby), znajdź sobie jakiś substytut, np. skub słonecznik.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Klej do paznokci a karmienie piersią