Obecnie rozmawiamy o:

Wasze kremy BB

przedwczoraj o 15:03

Endermologia w Gdańsku

przedwczoraj o 15:02

Garisell - opinie

przedwczoraj o 14:59

Jak odmlodzic twarz

przedwczoraj o 8:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
karoDG
jak chcesz zapuścić to polecam odżywkę eveline paznokcie twarde jak diament. wiele lat nie mogłam zapuścić a odkąd używam tej odżywki to mam szpony jak wiedźma ;)

Miałam kiedyś utwardzane żelem i niestety po ściągnięciu niewiele zostało z moich paznokci:(

lakiery hybrydowe jaki i żel strasznie zniszczyły mi paznokcie.

szczerze nie polecam ani jednego ani drugiego

odżywka eveline 8 w 1 i czekać cierpliwie

:)

Moja siostra zajmuje się tym, miałam sama i żel teraz obecnie też mam, i hybryd też miałam. Żel hybrydowy nadaje się na krótkie paznokcie i też odpryskuje jak już się dłużej nosi, ja jestem bardziej przekonana do żelowania płytki. 5 lat tak robię i jak w ciąży zdjęłam żel był kryzys dopóki nie odrósł paznokieć bo się strasznie łamały a ogólnie było wszystko ok. Ale wolę zażelować bo to estetycznie wygląda.

Cytat
meemi
odżywka eveline - polecam ! 8w1
Również polecam. Używam jej już jakiś dłuższy czas i nie mam problemów z łamaniem paznokci itp. ;)

Polecam odżywkę Eveline 8 w 1 lub Eveline twarde i lśniące:)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 8/5

Dziewczyny polecam pozwolić sobie raz na jakiś czas na..... manicure biologiczny. Sama ostatnio byłam i jestem bardzo zadowolona.
Jest to zabieg pielęgnacyjny polegający na opiłowaniu paznokci, wypolerowaniu płytki oraz na bezinwazyjnym odsunięciu skórek przy użyciu specjalnego płynu i drewnianego patyczka, bez wycinania ich metalowymi cążkami. W skórę dłoni wmasowany zostaje krem odżywczy. Można się w trakcie zabiegu naprawdę zrelaksować a sama widzę bardzo dobre działanie w stosunku do moich dłoni..... Widziałam ich spore wysuszenie, po tym manicure wygladają o wiele lepiej.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

Manicure hybrydowy zdecydowanie!!! :)

Zdecydowanie manucure hybrydowy!!! :)

Ja bym wybrała manicure hybrydowy. :) Już jakiś czas temu kupiłam sobie zestaw Semilac i z przyjemnością sama robię pazurki co ok. 3 tygodnie. :)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-12 12:22 przez lidka_paluszkiewicz.

Jeśli przedłużam paznokcie tak bardzo znacząco, to zawsze żelem Semilac Expert i wtedy na nie jakaś ładna hybryda :) Ale często stawiam tylko na same hybrydy i paznokcie są równie ładne i mocne :)

Zdecydowanie utwardzanie chemiczne. Swoją drogą gdzie kupujecie akcesoria? W galeriach handlowych czy przez internet?

hybrydy w ogole nie niszczą paznokci! dlatego ja polecam np. bazę proteinową albo mineralną z Indigo :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to za lakier?