Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
karoDG
jak chcesz zapuścić to polecam odżywkę eveline paznokcie twarde jak diament. wiele lat nie mogłam zapuścić a odkąd używam tej odżywki to mam szpony jak wiedźma ;)

Miałam kiedyś utwardzane żelem i niestety po ściągnięciu niewiele zostało z moich paznokci:(

lakiery hybrydowe jaki i żel strasznie zniszczyły mi paznokcie.

szczerze nie polecam ani jednego ani drugiego

odżywka eveline 8 w 1 i czekać cierpliwie

:)

Moja siostra zajmuje się tym, miałam sama i żel teraz obecnie też mam, i hybryd też miałam. Żel hybrydowy nadaje się na krótkie paznokcie i też odpryskuje jak już się dłużej nosi, ja jestem bardziej przekonana do żelowania płytki. 5 lat tak robię i jak w ciąży zdjęłam żel był kryzys dopóki nie odrósł paznokieć bo się strasznie łamały a ogólnie było wszystko ok. Ale wolę zażelować bo to estetycznie wygląda.

Cytat
meemi
odżywka eveline - polecam ! 8w1
Również polecam. Używam jej już jakiś dłuższy czas i nie mam problemów z łamaniem paznokci itp. ;)

Polecam odżywkę Eveline 8 w 1 lub Eveline twarde i lśniące:)

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 8/5

Dziewczyny polecam pozwolić sobie raz na jakiś czas na..... manicure biologiczny. Sama ostatnio byłam i jestem bardzo zadowolona.
Jest to zabieg pielęgnacyjny polegający na opiłowaniu paznokci, wypolerowaniu płytki oraz na bezinwazyjnym odsunięciu skórek przy użyciu specjalnego płynu i drewnianego patyczka, bez wycinania ich metalowymi cążkami. W skórę dłoni wmasowany zostaje krem odżywczy. Można się w trakcie zabiegu naprawdę zrelaksować a sama widzę bardzo dobre działanie w stosunku do moich dłoni..... Widziałam ich spore wysuszenie, po tym manicure wygladają o wiele lepiej.

niezweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Manicure hybrydowy zdecydowanie!!! :)

Zdecydowanie manucure hybrydowy!!! :)

Ja bym wybrała manicure hybrydowy. :) Już jakiś czas temu kupiłam sobie zestaw Semilac i z przyjemnością sama robię pazurki co ok. 3 tygodnie. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-12 12:22 przez lidka_paluszkiewicz.

Jeśli przedłużam paznokcie tak bardzo znacząco, to zawsze żelem Semilac Expert i wtedy na nie jakaś ładna hybryda :) Ale często stawiam tylko na same hybrydy i paznokcie są równie ładne i mocne :)

Zdecydowanie utwardzanie chemiczne. Swoją drogą gdzie kupujecie akcesoria? W galeriach handlowych czy przez internet?

hybrydy w ogole nie niszczą paznokci! dlatego ja polecam np. bazę proteinową albo mineralną z Indigo :)

Ja swojego czasu jak miałam manicure hybrydowy, to paznokcie mega mi rosły. Ale ja nie lubię zbyt długich paznokci, bo mi jakoś tak niewygodnie, chociaż stylizacje na długich paznokciach są super!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co to za lakier?