Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam dziewczyny:)

Moj problem polega na tym,że za żadne skarby nie moge zapuścić paznokci,jak już mi trochę urosną to zaraz sie którys zlamie,zadrze i po paznokciach....

Powiedzcie kochane co lepsze i pomoże mi je w końcu zapuścić:
-utwardzenie samym żelem?
-czy manicure hybrydowy?

I która z tych metod mniej niszczy moje i tak słabe pazurki??

Dziękuję z góry za pomoc.

p.s.proszę o zdjęcia jak po jednej metodzie i po drugiej pazurki wyglądają:)

Myślę, że obydwie metody zniszczą Ci paznokcie. Ja mam zawsze zniszczone jak i gdzie bym nie robiła. Dodatkowo manicure hybrydowy jest trudniejszy do usunięcia, chyba że usuwałabyś u kosmetyczki ;)

Dokładnie zastanawiam sie nad tymi metodami,oczywiście u kosmetyczki:)

jak chcesz zapuścić to polecam odżywkę eveline paznokcie twarde jak diament. wiele lat nie mogłam zapuścić a odkąd używam tej odżywki to mam szpony jak wiedźma ;)

Mialam ten sam problem i stosowalam wiele roznych specyfikow np. Sally Hansen Natural Nail Growth Activator (Bardzo szybko rosna po nim paznokcie, ale nie zapobiega lamaniu sie), tak samo z roznymi specyfikami Hard as Nails. Od jakiegos czasu zaczelam kupowac bazy, odzywki i top coaty z Essence i znalazlam cos genialnego Studio Nails Ultra Strong Nail Hardener (srebrna butelka). Paznokcie nie sa od tego grubsze, ale przynajmniej sa na tyle elastyczne, ze sie nie lamia i musze je pilowac, bo rosna bardzop dlugie.

dzieki bardzo,ale ja już tak dużo tych odżywek począwszy od eveline na odżywkach z salonów kosmetycznych ok.100zl.jedna stosowałam i owszem zapuścilam na chwilkę,i znowu krach,naprawdę nic na mnie nie dziala....
może to skutek byłego obgryzania,od 2 lat nie gryzę,a chcialabym naprawde ładne,zadbane paznokcie:(

Wiele osób chwali odżywki eveline - zarówno tą 8w1 jak i diamentową :)

odżywka eveline - polecam ! 8w1

miałam ten sam problem, przez kilka lat regularnie kładłam na swoje paznokcie silikon u kosmetyczki, jednak za dużo kasy na to szlo wiec zaczęłam łykać witaminy (drożdże z wit b oaz cynk), po kilku miesiącach sama spiłowałam paznokcie, zdjęłam silikon bo miałam odrosty i długie już mi zostały, dziś 2 lata mijają i ani jeden się nie złamał od tych 2 lat- odzywka nic nie da jeśli wystarczającej ilości pierwiastków i mikroelementow od wewnątrz im nie dostarczysz, i baza pod lakier to podstawa, bo lakier niszczy paznokcie i je przebarwia....Poza tym musisz tak nauczyć się operować dłoniami aby paznokci nie ożywać:)Ja na początku jak miałam bardzo długie zawsze uderzyłam nimi o klamkę, kran, paznokciami próbowałam sms-y pisać a trzeba używać opuszek bo inaczej paznokcie będą się łamały:)

hybryda powwinna wystarczyć :) sama sobie tak robię, bo mam ten sam problem ale chyba spróbuję tej odzywki eveline :)

Ja mam teraz na pazurkach u nóg zrobioną hybrydę w kolorze czerwieni z Jessici. Rewelacyjnie się trzyma, kolor też niczego sobie generalnie ja bardzo lubię wszelkie czerwienie.
mam taki kolorek


Myślę, że oprócz polecanych odżywek warto też zwrócić uwagę na witaminy:) takie, które wzmacniają włosy, skórę i paznokcie :)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Jestem zdecydowanie za lakierami hybrydowymi. Paznokcie, a raczej efekt na nich umieszczony, jest stabilny. Paznokcie ładnie wyglądają, nie poprawiam ich nawet przez kilka tygodni i właśnie o coś takiego mi chodziło. Co tutaj dużo mówić - wcześniej poprawiałam paznokcie co kilka dni ;/

spróbuj fiberglass. To na razie bardzo mało popularna metoda w Polsce. Ja kupiłam zestaw na allego i wczoraj samodzielnie sobie zrobiłam. Na naturalne paznokcie nakładasz resinę i takie płatki chyba jedwabne, Na paznokciach nic potem nie widać a są bardzo utwardzone. Nawet jak masz pęknięty lub rozdwojony paznokieć to ci wszystko ładnie naprawi. Jeśli mieszkasz w większym mieście to na pewno zajdziesz salon gdzie ci to zrobią.

Polecam manicure japoński, zarówno hybryda jak i żel bardzo niszczą paznokcie, więc jak chcesz zapuścić to musisz je odżywić, a nie uszkodzć.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

złote paznokcie-co to za lakier?