Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Akryle,żele czy naturalne?

01 lip 2009 - 20:22:50

zdecydowanie naturalne. wszelkiego rodzaju tipsom i innym sztucznosciom mowie zdecydowane NIE.
nawet jesli ma sie nie jakies super naturalne paznokcie, to wygladaja o niebo lepiej zadbane niz z tymi plastikami i super nienaturalnymi brokatami i innymi wzorkami co od razu widac ze sa sztuczne:/

Akryle,żele czy naturalne?

01 lip 2009 - 20:24:26

Cytat
ewelinka_
Cytat
edysia11
Cytat
ewelinka_
Cytat
edysia11
Cytat
ewelinka_
kocham zele, robie sobie wylacznie alessandro koszt 140 zl, uzupelnianie 100zl, latam do kosmetyczki czesto, bo mi sie lamia, ostatnio bylam wczoraj bo mi sie zlamal jeden, a robilam tydzien temu :)

no to coś jest źle zrobione kochana
tak myslisz? wydawalo mi sie ze to wina raczej moich paznokci... bo niedawno mialam sciaganei plytka byla juz troche zmeczona...


Ale łamią Ci się czy odpadają? i w jakim miejscu najczęściej się łamią?
lamia mi sie koncowki, tak ze jak mi sie zlamie paznokiec to mam swoj naturalny ( obciety) z zelem a to co wystawalo za palec - koncowka paznokcia - mi sie lamie...


No to niestety kochana są one źle robione. Czy robisz sobie francuski?

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

Akryle,żele czy naturalne?

01 lip 2009 - 20:44:36

Cytat
edysia11
Cytat
ewelinka_
Cytat
edysia11
Cytat
ewelinka_
Cytat
edysia11
Cytat
ewelinka_
kocham zele, robie sobie wylacznie alessandro koszt 140 zl, uzupelnianie 100zl, latam do kosmetyczki czesto, bo mi sie lamia, ostatnio bylam wczoraj bo mi sie zlamal jeden, a robilam tydzien temu :)

no to coś jest źle zrobione kochana
tak myslisz? wydawalo mi sie ze to wina raczej moich paznokci... bo niedawno mialam sciaganei plytka byla juz troche zmeczona...


Ale łamią Ci się czy odpadają? i w jakim miejscu najczęściej się łamią?
lamia mi sie koncowki, tak ze jak mi sie zlamie paznokiec to mam swoj naturalny ( obciety) z zelem a to co wystawalo za palec - koncowka paznokcia - mi sie lamie...


No to niestety kochana są one źle robione. Czy robisz sobie francuski?
raz zrobilam sobie francuski, ale wole jednak zwykle zelki, po prostu bez tips i warstwy zelu, bez bialych paskow

Akryle,żele czy naturalne?

01 lip 2009 - 20:48:06

Ja jestem za naturalnymi ;)

Akryle,żele czy naturalne?

01 lip 2009 - 20:55:17

Ja osobiście lubię żele... noszę je teraz i jestem bardzo zadowolona. Sama je sobie robię więc nie wydaję na kosmetyczkę ani grosza:) kupiłam sobie zestaw na alle. za 150 zł i jestem z niego mega zadowolona. Nigdy mi się nie złamały, nie odpadły, pękły etc.

Akryle,żele czy naturalne?

02 lip 2009 - 08:56:14

Moje naturalne pazurki - można pomalować jak się chce i masz pewność, że wrócisz z imprezy ze wszystkimi ;)



Akryle,żele czy naturalne?

02 lip 2009 - 09:10:57

naturalne, tipsy sa tandetne

Akryle,żele czy naturalne?

02 lip 2009 - 09:17:03

Moja mama robi akryle, więc mam za darmo, te co mam teraz bardzo mi się podobają, są takie skromne, ale piękne ;D ! Ogólnie moja mam bierze 55zł za akryle z wzorem jaki sobie wymyślisz, a za dolewkę też z obojętnie jakim wzorem 35zł :) Także zapraszam ludzi z Tczewa i okolic ;)



Akryle,żele czy naturalne?

03 lip 2009 - 08:58:42

A to są moje pazurki --- NATURALNE kiedys czesto robiłam żele bo nie umiałam zapuścić swoich i pewnego dnia zabrakło pieniążków na kosmetyczke :P kupiłam odżywkę która z tego co orientowała się moja przyjaciółka w sklepie kosztuje ok 50zł a na allegro można kupic już za 30zł z przesyłką naprawdę świetna po 3 dniach zauważyłam że moje paznokcie są twardsze a co najważniejsze nie rozdwajają się co było moją udręką bo mam krótką płytkę i jak paznokietki ledwo wyrastały poza opuszek już pekały łamały się totalna masakra i dlatego ciągle robiłam żele. Po tej odżywce pazurki szybko rosły i były twarde ale jak urosły mi do takiej długości jak na zdjęciu to postanowiłam utwardzać je witaminą w żelu gdyż np po umyciu naczyć czy praniu robiły się bardzo mięciutkie :) i tak mam juz takie pazurki od listopada 2008 roku :) zawsze miałam kwadratowe a ostanio spiłowałam je na szpic a co :) jak mi się znudzą to zrobie z powrotem na kwadratowe :) są baaardzo długie ale wbrew pozorom robię wszystko poprostu się przyzwyczaiłam :) na zdjęciu są niepomalowane bo zmyłam ale na codzień sama sobie wymyslam różne i różniste wzorki i maluję lakierami dokładam jakies ozdoby :) szkoda tylko że nie mogę używać tych wszystkich brokatów itd bo to trzeba wtapiać ale mam już patent na cyrkonie używam utwardzacza i trzymają się bardzo długo :) jak wam się podobaja ???



Akryle,żele czy naturalne?

03 lip 2009 - 10:41:19

Zazdroszczę i gratuluję, szok ;D
Co do brokatów- chcesz patentu? :P 10zł proszę hah. A tak serio serio, to malujesz pazurek lakierem bezbarwnym lub utwardzaczem, mały pędzelek (może być taki od makijażu) wkładasz w pojemniczek z brokatem i na pazurka (nie rób całego na raz, bo wysycha ta pierwsza warstwa lakieru, po kawałku). Czekasz aż wyschnie i 2x malujesz bezbarwnym/utwardzaczem.
Tak samo możesz robić z hologramami np, ale je nakładasz w inny sposób: paznokcie malujesz bezb/utwardz, koniec wykałaczki maczasz w lakierze bezb, łapiesz tym holograma i na pazurka, malujesz na koniec 2x bezb/utwardz.

Akryle,żele czy naturalne?

03 lip 2009 - 10:45:23

Ja mam naturalne.
W tym momencie tylko paznokcie u lewej ręki są pomalowane na różne odcienie czerwonego, bo wczoraj szukałam w sklepie odpowiedniej czerwieni xD
znalazłam jak coś ;p

Akryle,żele czy naturalne?

14 lip 2009 - 21:46:30

naturalne, dosyć krótkie:), przy moich zajęciach tipsy bądź jakiekolwiek dłuższe pazurki nie przeżyłyby dwóch dni, manicure wykonuję sama, szkoda mi czasu i pieniędzy na kosmetyczkę;p, lakieruję na naturalne, półprzezroczyste kolory, uwielbiam lakiery sephory, są w małych buteleczkach, więc nie zdążą się zepsuć, są wytrzymałe i mają śliczne kolorki;D

Akryle,żele czy naturalne?

19 lip 2009 - 10:27:54

jak dla mnie naturalne dlatego koncze z moją ''pazurkową przygodą'' i sprzedaję wszystkie ''zabawki'' do przedłużania pazurków ;)

Akryle,żele czy naturalne?

19 lip 2009 - 10:38:00

akryle,po znajomości mam za 20zł robione raz na pól roku...

Akryle,żele czy naturalne?

19 lip 2009 - 10:41:48

Cytat
nata220
A to są moje pazurki --- NATURALNE kiedys czesto robiłam żele bo nie umiałam zapuścić swoich i pewnego dnia zabrakło pieniążków na kosmetyczke :P kupiłam odżywkę która z tego co orientowała się moja przyjaciółka w sklepie kosztuje ok 50zł a na allegro można kupic już za 30zł z przesyłką naprawdę świetna po 3 dniach zauważyłam że moje paznokcie są twardsze a co najważniejsze nie rozdwajają się co było moją udręką bo mam krótką płytkę i jak paznokietki ledwo wyrastały poza opuszek już pekały łamały się totalna masakra i dlatego ciągle robiłam żele. Po tej odżywce pazurki szybko rosły i były twarde ale jak urosły mi do takiej długości jak na zdjęciu to postanowiłam utwardzać je witaminą w żelu gdyż np po umyciu naczyć czy praniu robiły się bardzo mięciutkie :) i tak mam juz takie pazurki od listopada 2008 roku :) zawsze miałam kwadratowe a ostanio spiłowałam je na szpic a co :) jak mi się znudzą to zrobie z powrotem na kwadratowe :) są baaardzo długie ale wbrew pozorom robię wszystko poprostu się przyzwyczaiłam :) na zdjęciu są niepomalowane bo zmyłam ale na codzień sama sobie wymyslam różne i różniste wzorki i maluję lakierami dokładam jakies ozdoby :) szkoda tylko że nie mogę używać tych wszystkich brokatów itd bo to trzeba wtapiać ale mam już patent na cyrkonie używam utwardzacza i trzymają się bardzo długo :) jak wam się podobaja ???
dawno nie widziałam tak brzydkich paznokci okropne!!!!!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wrastający paznokieć!?