Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Biznes

2 minuty temu

tabernakula sklep

21 minut temu

zakupy internetowe

46 minut temu

Budowa domu

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 cze 2012 - 21:37:29

hej :) Nie wiem co zrobić, moje paznokcie są koszmarne. Nie widziałam bardziej miękkich paznokci, na dodatek je strasznie obgryzam. Nigdy ich nie umiem zapuscic, poprostu się nie da. Stosowałam wszelkiego rodzaju odżywki ale nic to nie pomaga, nawet gdy je pomaluje zgryzam caly lakier i znowu je obgryzam. Juz nie umiem sobie poradzic. I tak się właśnie zastanawiam czy nie pomogły by mi żele ... Jak to działa ??? Są do takich paznokci jak moje czy raczej przeciwnie ? Prosze pomózcie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-23 21:41 przez Mini28.

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 cze 2012 - 21:39:57

A co to znaczy miększych? Chyba chodziło Ci o bardziej miękkich?
Jest akurat na Forum wątek na ten temat, dołącz się, poczytaj.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-23 21:41 przez mimi2506.

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 cze 2012 - 21:43:50

ja obgryzalam, od 3 lat zakladam sobie żele i jest ok :)

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 cze 2012 - 21:43:50

Wypowiadałam się właśnie w tamtym wątku,wiec nie będę się powtarzać :P

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 cze 2012 - 21:44:28

Żele nie, ale lakier hybrydowy utwardzany pod lampą UV. Jest trwalszy niż zwykły lakier, a nie niszczy tak bardzo jak żel.

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 cze 2012 - 21:54:49

Cytat
xxxxkiniaxxxx
... a nie niszczy tak bardzo jak żel.
tak sie składa kochana ze zel nie niszczy paznokci, niszczy je kosmetyczka która zbyt mocno przypiłuje płytkę przed położeniem żelu lub zbyt duża ilość primera kwasowego, lub piłowanie/ frezowanie przy ściąganiu a także (i tu o zgrozo) jak ktoś sam ściąga zel. To niszczy. Żel sam w sobie nie ma własciwości destrukcyjnych dla paznokci ;)

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 cze 2012 - 22:00:29

ja mam taki sam problem jak ty i od jakiegos czasu robie paznokcie zelowe tzn na formie oczywiscie nie jakies przyklejane tipsy;) i jestem mega zadowolona bo weszcie nie wstydze sie pokazac rak;) ale za to moje pod spodem sa bardzo cienkie i kruche no ale sama ich nie potrafie zapuscic;/

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 cze 2012 - 22:05:43

a ile sie to trzyma ? ściaganie boli ?, chciałabym wiedziec na ten temat więcej :)

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 cze 2012 - 22:05:56

tez tak miałam ale łykam merc special i kupiłam sobie odzywke NAIL TEK FUNDATION II I NAIL TEK THERAPY II uzywam jej od 2 lat i w koncu moje paznokcie wygladają ladnie, nie sa dlugie. takie do opuszka ale sie nie rozdwajaja i nie lamia.

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 cze 2012 - 22:13:13

a probowalas odzywki z eveline 8w1? bo ja mialam wrecz koszmarne paznokcie, tez miekkie, lamliwe, z rozdwajajaca sie plytka... nigdy w zyciu nie udało mi sie ich zapuscic. Az raz przeczytalam tu o tej odzywce eveline i chociaz bylam sceptycznie nastawiona to spróbowalam i stał sie cud! teraz mam długie, twarde i mocne pazurki, nie łamia sie ani nie rozdwajaja... tez mialam taki etap ze zrobiłam, żele bo myslałam, że juz nie ma dla mnie innej nadzieji na ładne paznokcie. No i wygladały fajnie, ale jednak nie mialam czasu ani kasy na uzupełnianie, a po zelach paznokcie były jeszcze gorsze mimo, że poczekałam az zrosna i je piłowałam a nie zdejmowalam

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 cze 2012 - 22:17:11

Próbowałam innej odżywki tej firmy z dodatkiem diamentów też słyszałm ze dobra, lecz nie pomogła, ale chętnie wypróbuje ta twoje jesli daje rade. Własnie obawiam się tego co bedzie jak je zdejme, czy juz do konca zycia bede musiała je robic. Dzieki :))

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 cze 2012 - 22:24:19

własnie jak czytałam na wizażu opinie o tych odzywkach to wiele osób pisało, ze np ta diamentowa jeste dla nich idealna a ta 8w1 kiepska i na odwrót... wiec spróbój tej 8w1, koszt niski a moze akurat pomoze. Mi uratowała pazurki mimo, że myslałam, że juz nie ma dla nich nadziei :) A żele jak zdejmiesz to paznokcie przez jakis czas beda kiepskie, a pozniej wroca do takiego stanu w jakim były wczesniej.

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 cze 2012 - 22:27:30

Na pewno ja kupie, może akurat to rozwiąże moj problem, dzieki wielkie ;)

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 cze 2012 - 22:40:21

Uważam, ze odzywki z firmy eveline sa najlepsze. Wyprobowalam 8 in 1 i diamentowa i nie maja sobie rownych[/b]Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

Żele ??? do słabych paznokci ?

25 paź 2012 - 14:33:35

Używam odżywki New Nails. W zasadzie za 10 zeta mam kosmetyk, który utrzymuje moje paznokci w należytej kondycji. Nigdy nie wydawałam kokosów na moje paznokcie, raczej kupowałam wszystko racjonalnie, a one wciąż wyglądają atrakcyjnie ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

!.Water Marble Nail Art - Wodne paznokcie