Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żele ??? do słabych paznokci ?

25 paź 2012 - 14:40:33

a ja robię sobie sama hybrydowy i wszystkim będę polecać- bardzo dobra rzecz :) koszt niewielki w porównaniu do chodzenia ciągle do kosmetyczki.

Żele ??? do słabych paznokci ?

25 paź 2012 - 14:46:49

ja mialam od zawsze problemy z paznokciami; rozdwajaly mi sie; lamaly w polowie i takie tam.jak mylam naczynia to moje paznokcie byly w koszmarnym stanie. od miesiaca biore skrzyp rano i wieczorem. po 2 tygodniach paznokcie staly sie twarde ,i mam dlugie. nie oszczedzam paznokci a caly czas sa piekne i dlugie. wiec od teraz zawsze bede polecala skrzyp.

Żele ??? do słabych paznokci ?

03 gru 2012 - 14:27:12

To taki typowy problem - z reguły chodzi o kiepską pielęgnację, albo jej brak. Ja korzystam po prostu z odżywki New Nails i wszystko jest ok. Chociaż na odpowiednią jakość moich paznokci pracowałam naprawdę długo, wszystko nadeszło dopiero z czasem. Ale warto uzbroić się w cierpliwość...

Żele ??? do słabych paznokci ?

03 gru 2012 - 14:32:36

tez miałam kiedys z tym probleem, ale znajoma pokazała mi sposób domowy.. ;) wystarczy podgrzać olej ( najlepiej w mikrofalówce ) na 30s, moczyć paznokcie przez 2-3 minuty, później dobrze zmyć ii posmarować kremem do rąk ;)) najlepiej przez spaniem, ubrać rękawiczki iii paznokcie są o wiele lepsze ;))

ja polecam ;)

Żele ??? do słabych paznokci ?

03 gru 2012 - 14:38:07

jaa bym Ci poleciła manicure japoński szczególnie polecany do słabych,rozdwajających się paznokci

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Żele ??? do słabych paznokci ?

06 cze 2013 - 15:48:32

Zgadzam się - nawet przy żelach, odpowiednia pielęgnacja może wszystko zmienić - paznokcie mogą wyglądać po prostu ładnie. Polecam wam odżywkę new nails, można w istotny sposób zmienić paznokcie, ale potrzebna systematyczność. Po czasie będą całkowicie nie do poznania ;-)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Żele ??? do słabych paznokci ?

22 lis 2013 - 16:00:15

Wszystko zaczyna się od dbania o paznokcie, a dopiero wtedy można próbować coś kombinować. Jeśli masz słabe paznokcie i o nie, nie dbasz, to trudno oczekiwać, żeby po żelach, tipsach nie było jeszcze gorzej, bo niby na jakiej podstawie?

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 kwi 2014 - 16:35:41

Dziewczyny, tej samej odżywki używam od ponad roku i nie mam z paznokciami jakichkolwiek problemów - o ile utrzymacie systematyczność to podobnie będzie i u was. Paznokcie wcale nie wymagają specjalnych zabiegów.

niezweryfikowana
Posty: 153
Ostrzeżenia: 1/5

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 kwi 2014 - 16:40:59

O nasze kochane spamerki z new nails, witamy;)
Mozecie byc pewne ze nigdy nie kupie produktow ktore tak natarczywie reklamujecie ;)jakkolwiek były by cudowne...

Żele ??? do słabych paznokci ?

23 kwi 2014 - 16:45:21

sama miałam miękkie paznokcie bo obgryzałam od dzieciństwa, i chodziłam tylko ciągle z pilniczkiem pzy sobie bo się zachaczały. aż znalałam odżywkę dla siebie idealną. evelinne total action 8in1 cuudo :) a paznokcie dochodzą do ładu i są coraz to lepsze

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

Żele ??? do słabych paznokci ?

29 kwi 2014 - 09:34:17

Nie wiem jak dokładnie działają żele, ponieważ nie miałam z nimi jeszcze styczności, lecz na pewno mogę polecić odżywki. Są one łatwe w aplikacji i rzeczywiście poprawiają stan paznokci. Osobiście korzystam z produktu z firmy L'Oreal i jestem bardzo z niego zadowolona :).

Żele ??? do słabych paznokci ?

29 kwi 2014 - 20:25:43

Po pierwsze nie obgryzaj, kup sobie jakąś odżywkę przeciw obgryzaniu-są gorzkie paznokcie i wtedy odechce Ci się obgryzać, może zacznij działać od wewnątrz??jakieś tabletki, suplement, doprowadź paznokcia do stanu normalności i wtedy żele.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Żele ??? do słabych paznokci ?

25 mar 2015 - 16:30:34

U mnie hybrydy - święty spokój mam, paznokcie ładne, zdrowe, estetyczne, dobrze wyglądające, i co istotne - nie są zniszczone, nie ma na nich żadnych brzydkich śladów. O coś takiego chodziło.

Żele ??? do słabych paznokci ?

25 mar 2015 - 22:37:30

moja kosmetyczka na sevonia.pl ostatnio zakupiła super kolory bluesky! mam teraz je na paznokciach i całkiem niezle się trzyma! fajna sprawa !

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Żele ??? do słabych paznokci ?

20 kwi 2015 - 16:41:32

New nails moim zdaniem jest ok. Tania firma, a wartościowe produktu - u mnie przygoda z nimi zaczęła się od korzystania na szkoleniach. Później już pracowałam i na sobie i na własnych klientach ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lampa UV