Obecnie rozmawiamy o:

auto skup

gorący temat

Wesele organizacja

dzisiaj o 1:33

stomatolog

wczoraj o 21:51

Cyfrowe menu

wczoraj o 19:51

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jedwab na paznockie

25 cze 2009 - 17:02:49

Hej kiedyś bardzo obgryzałam pazury, nosiłam tipsy ale one bardzo niszczą paznokcie, miałam też sam żel. Aż w końcu mam jedwab nie obgryzam i paznokcie bardzo mi rosną. Czekam na wasze opinie na temat pazurków

jedwab na paznockie

25 cze 2009 - 17:14:29

"Tipsy" nie niszczą paznokci!
Ja właśnie swoje pierwszy raz w życiu zapuściłam z powodu braku czasu na obgryzanie i skubanie ;) I w ciągu najbliższych dni będę sobie je żelowała :) Żeby się nie połamały, bo kruchutkie są :(

jedwab na paznockie

27 cze 2009 - 23:49:56

ja mialam jedwab jest ok ;) ale wole żel :)

jedwab na paznockie

20 lip 2009 - 16:25:09

zgadzam sie ja tez wole zel

jedwab na paznockie

20 lip 2009 - 16:28:15

jak wygladaja paznokcie pokryte jedwabiem?? ma ktos foto?

jedwab na paznockie

20 lip 2009 - 22:58:12

Tak że nic nie widac, tzn. nie widać że jakoakolwiek masa jest na paznokciu.Jest to bezinwazyjna metoda utwardzania paznokci.
P.S. Tipsy niszczą paznokcie!!! Ale kleić tipsy i to żelowe to najłatwiejsza sztuka...










Żatwardziałym żelowiczkom stanowczo mówie nie!

jedwab na paznockie

25 lip 2009 - 15:11:35

zgadzam sie polozyc zel i przykleic tipsy to zadna filozofia a polozyc jedwab to trzeba sie troche natrudzic i czasu zajmuje jak mi robila jedwabiem to 3 godziny spedzilam u kosmetyczki

jedwab na paznockie

25 lip 2009 - 15:13:59

no okej a macie jakies fotki ?? chce zobaczyc takie pazury , ile to kosztuje?

jedwab na paznockie

25 lip 2009 - 15:16:50

też jestem ciekawa, bo mam we wtorek pierwszy raz zrobić paznokcie i może się dowiem o tym coś wiecej (najbardziej cena mnie interesuje ;))

jedwab na paznockie

25 lip 2009 - 15:20:39

ja noszę żele od około pół roku i jestem zadowolona, wcale nie są takie zniszczone paznokcie, wszystko zależy jak ci je kosmetyczka zrobi i w ogóle :) ale tego jedwabiu tez jestem ciekawa ^^ macie jakieś fotki? :)

jedwab na paznockie

26 lip 2009 - 12:32:44

Cytat
kacheta
Tak że nic nie widac, tzn. nie widać że jakoakolwiek masa jest na paznokciu.Jest to bezinwazyjna metoda utwardzania paznokci.
P.S. Tipsy niszczą paznokcie!!! Ale kleić tipsy i to żelowe to najłatwiejsza sztuka...










Żatwardziałym żelowiczkom stanowczo mówie nie!

Masz jakieś wykształcenie w tym kierunku (choćby przeczytaną książkę), żeby poprzeć te bzdury?

jedwab na paznockie

27 lip 2009 - 22:12:51

A i owszem moja droga, jeśli pamiętasz coś z chemii to przeczytaj skład kleju do tipsów. Dentyści zresztą używają bardzo podobnego w składzie. Po drugie jak tips odpada to pomyśl ile warstw płytki odchodzi razem z nim. Po trzecie i do akrylu i do żelu potrzebny jest primer a tu masę nakładasz nie na paznokieć a na włókno jedwabne. Zapraszam na doszkolenie zawodowe.
P.S Zdaje się już gdzieś widziałam Twoje wypociny z neta na temat jedwabiu
bezinwazyjna- nie ingerująca zbytnio w płykę paznokcia.


Niestety fotek nie posiadam bo u nas mało klientek robi jedwab, u mnie to koszt 140 zł

jedwab na paznockie

02 sie 2009 - 13:36:20

ja robiłam jedwabiem paznokcie i płaciłam 40 zł

jedwab na paznockie

02 sie 2009 - 13:49:31

Cytat
kacheta
A i owszem moja droga, jeśli pamiętasz coś z chemii to przeczytaj skład kleju do tipsów. Dentyści zresztą używają bardzo podobnego w składzie. Po drugie jak tips odpada to pomyśl ile warstw płytki odchodzi razem z nim. Po trzecie i do akrylu i do żelu potrzebny jest primer a tu masę nakładasz nie na paznokieć a na włókno jedwabne. Zapraszam na doszkolenie zawodowe.
P.S Zdaje się już gdzieś widziałam Twoje wypociny z neta na temat jedwabiu
bezinwazyjna- nie ingerująca zbytnio w płykę paznokcia.


Niestety fotek nie posiadam bo u nas mało klientek robi jedwab, u mnie to koszt 140 zł


Jeśli się zrywa tips, a nie ściąga to i owszem płytkę się uszkadza. Jednak proszę mi nie wmawiać że jedwab jest taki super i nic płytce nie szkodzi.
Widzę że znowu zaczynają się kłótnie która mądrzejsza. Co wy stylistki macie w sobie takiego że każda z was ma przeświadczenie że pozjadała wszystkie rozumy? Przecież tak jak każda z kobiet ma inny rodzaj skóry tak samo i każda ma inny rodzaj paznokcia. Jedne mogą nosić żele, inne akryl, a jeszcze inne jedwab (który moim zdaniem jest mało trwały, ale wiem że niektórym pasuje bardziej niż żel czy akryl)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-02 13:55 przez valentine.

jedwab na paznockie

02 sie 2009 - 19:11:07

Cytat
anulek640
ja robiłam jedwabiem paznokcie i płaciłam 40 zł
jeśli płaciłaś tylko40zł to pewnie jedwab był klejony zwykłym klejem do tipsów z czym kilka razy się już spotkałam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziewczyny!!!! HELP!!!!!