Obecnie rozmawiamy o:

Dom - remont i budowa

gorący temat

Gastroskopia

godzinę temu

Ładna biżuteria

dzisiaj o 12:10

świetna restauracja

dzisiaj o 11:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jedwab na paznockie

02 sie 2009 - 19:15:35

Cytat
valentine
Cytat
anulek640
ja robiłam jedwabiem paznokcie i płaciłam 40 zł
jeśli płaciłaś tylko40zł to pewnie jedwab był klejony zwykłym klejem do tipsów z czym kilka razy się już spotkałam.
pisalam 300 razy i napisze 301--- cena nie swiadc zy o jakosci... takie trudne ? A moze ktos po prostu nie zdzieral z dziewczyny ? Co to... trzeba dac milion złotych zeby zrobic paznokcie, bo tylko wtedy kazdy powie WOOOOW ?

jedwab na paznockie

02 sie 2009 - 21:32:13

Cytat
valentine

Jeśli się zrywa tips, a nie ściąga to i owszem płytkę się uszkadza. Jednak proszę mi nie wmawiać że jedwab jest taki super i nic płytce nie szkodzi.
Widzę że znowu zaczynają się kłótnie która mądrzejsza. Co wy stylistki macie w sobie takiego że każda z was ma przeświadczenie że pozjadała wszystkie rozumy? Przecież tak jak każda z kobiet ma inny rodzaj skóry tak samo i każda ma inny rodzaj paznokcia. Jedne mogą nosić żele, inne akryl, a jeszcze inne jedwab (który moim zdaniem jest mało trwały, ale wiem że niektórym pasuje bardziej niż żel czy akryl)

Ja napisałam tylko, że jest to najmniej inwazyjna metoda czyt. najmniej ingerująca w płytkę paznokcia. My stylistki mamy w sobie coś takiego, że lubimy jak ktoś rozumie co piszemy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak?