Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 1/5

paznokcie

05 maj 2012 - 19:35:38

mam straszne paznokcie, nie wiem, jak o nie zadbać.. przy zmywaniu naczyń odchodzą mi skórki, muszę je potem odcinać, niefajnie to wygląda.. czego używać do oddzielania tych skórek zaraz przy paznokciach? słyszałam, żeby najpierw je zmiękczyć, a potem czymś lekko oderwać? ale jak to zrobić i czym dokładnie? w poniedziałek wybieram się do Rossmana i może coś znajdę.. mam już dość brzydkich paznokci..

paznokcie

05 maj 2012 - 19:38:10

Myj naczynia w rekawiczkach, masuj skórki maścią z witaminą a. Mozesz kupic preperat do usuwania skórek, nakłdasz na na skórki na 2-3 min a pozniej delikatnie odsuwasz/uswasz drewnianym patyczkiem, jezeli nie odejda wszystkie cążki w ruch:)

paznokcie

05 maj 2012 - 19:40:03

Z tego co wiem same odrywanie skórek nie jest zbyt dobre (tych przy paznokciu) również mam podobny problem, zadbam o paznokcie pomaluje.. na drugi dzień zmywanie naczyń sprzątanie i paznokcie odraz ręce w stanie fatalnym.. używam często kremów a skórki maluję odżywką (ładnie pachnie, ale w sumie nie wiem czy pomaga) także podbijam :)

paznokcie

05 maj 2012 - 19:40:47

Mam to samo,zazdroszczę innym dziewczynom mocnych długich paznokci ale weź tu takie utrzymaj zajmując się domem... :(

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 1/5

paznokcie

05 maj 2012 - 19:41:33

Właśnie teraz usuwam cążkami i niespecjalnie ładnie to wygląda, są zaczerwienione i brzydkie. Jakiej firmy ten preparat? Znajdę go w Rossmanie albo Naturii?

paznokcie

05 maj 2012 - 19:44:06

bo cązkami tez trzeba umiec ladnie wyciac, musisz wycinac tak zeby odeszla Ci jedna cala skorka z calego paznokcia bo jak gdzies obetniesz nierowno to zrobia Ci sie potem zadziory ;)

paznokcie

05 maj 2012 - 19:45:42

Kup sobie nail tek. na allegro wcale nie jest drogi albo eveline 8w1. krem przede wszystkim. i tak jak dziewczyny pisały, myj w rękawiczkach. Ja muszę kremować ręce po każdym kontakcie z wodą.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 1/5

paznokcie

05 maj 2012 - 19:46:36

No właśnie, a mi się zwykle nie udaje, a nawet jeśli już się uda, to i tak mam zadziory.. koszmar..

zweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 1/5

paznokcie

05 maj 2012 - 19:49:35

8W1 Eveline!!! moje wyginały się w obie strony!! w połowie zadzierały myślałam że nic juz ich nie uratuje a to pomogło albo paznokcie twarde i lśniące jak diament też eveline!! idź do rossmana i kupuj nie zastanawiaj się 10zł! a paznokcie długie i twarde i się nie lamią lakier nie odpryskuje !! mega

paznokcie

24 maj 2012 - 10:22:19

Tylko EVELINE 8W1 ,JEST SUPER,A NA SKÓRKI OLIWKĄ SMARUJ BEELL,PAZNOKCIE MAM NIE DO POZNANIA...REWELACJA......POZDRAWIAM :)



paznokcie

24 maj 2012 - 10:29:50

polecam odzywke eveline-paznokcie trwale i lsniace jak diament;p

paznokcie

24 maj 2012 - 10:32:26

Po eveline szybko rosną? Bo z kolei u mnie problemem jest, że są krótkie i strasznie się łamią :(

paznokcie

24 maj 2012 - 10:39:43

rowniez polecam eveline 8w1 uzywam od ponad tygodnia a paznokcie staly sie o wiele twardsze i ladniejsze . Po krotkim czasie juz widac efekty:)

paznokcie

24 maj 2012 - 10:44:19

Dziewczyny ja polecam odżywkę miss sporty uwieżcie mi utwardza paznokcie niesamowicie paznokcie super rosną a utwardzone sa jakby był na nich zel sprawdziłam już chyba miliony odzywek i to jest jedyna która mi pomogła polecam z czystym sercem a koszt tylko 7 zł



paznokcie

24 maj 2012 - 11:35:51

ja tez codziennie jestem panią domu, trzeba i posprzątac i ugotowac, ale bez suplementów diety nie wiem czy cos zdziałacie. borykałam się ze słabymi p[aznokcmia długi czas, od 2 miesiecy zazywam cos wlasnei na włosy skóre i paznokcie, i ich stan sie polepszył, oczywiscie niepomalowane paznokcie nie wchodzą w gre, wtedy robią się miękkie. wiec nawe codzienne malowanie paznokci jesli ma pomóc to polecam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poznań - konad ! Help