Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 415
Ostrzeżenia: 1/5

Brzydkie paznokcie

05 maj 2012 - 13:07:21


może takie buty sobie kupisz. ładne, modne, przewiewne, zakrywaja palce i się nie kisisz :)

Brzydkie paznokcie

05 lip 2012 - 14:18:22

Zastanów się co dotychczs robiłaś, że doprowadziłaś swoje paznokcie do takiego stanu. Może czas coś zmienić? Czy nie korzystasz z kiepskich kosmetyków? Osobiście polecam ci produkty new nails, a konkretnie ich odżywkę. Powinnaś postawić paznokcie na nogi po kilku tygodniach. Będą wzmocnione i twardsze. Zacznij coś robić.

Brzydkie paznokcie

05 lip 2012 - 14:25:37

nie miałam tak, ale nie maluj bo będzie się w oczy rzucać

Brzydkie paznokcie

05 lip 2012 - 14:31:00

kto będzie zwracal uwage na paznokcie u nóg,chory komplex no chyba ze machniesz na jakis razacy nietypowy kolor,

Brzydkie paznokcie

05 lip 2012 - 14:45:55

Cytat
beatka1884
Dziewczyny, Wy myślicie że te paznokcie są zagrzybione albo coś w tym rodzaju. One tylko sa tylko króciótkie, bardzo króciótkie. I nie wiem czy malować czy nie. Chcę żeby nie rzucaly sie w oczy i chcę wiedzieć co wy robilyście jak byłyście w takiej sytuacji?

Ja mam coś takiego na obu dużych palcach u stóp,że mi pękają w poprzek przez środek,w miarę jak odrastają to idzie to ku górze,potemta górna warstwa mi odpada,a reszta dalej rośnie.Właśnie mi kilka dni temu odpadło kawałek paznokcia.Co w takiej sytuacji robię?Noszę sandały i ludźmi się nie przejmuję,bo jakbym miała nosić trampki,albo balerinki przy tych upałach jakie panują na podkarpaciu toby mnie coś trafiło.

Brzydkie paznokcie

16 lip 2012 - 12:02:28

Dzis moge Wam powiedzieć że mam juz odrosniete paznokcie:)robię juz francuski manicure :) paznokcie odrosły mi bardzo szybko i to nie dzieki odżywce od dermatologa tylko dzieki normalnemu preparatowi z drogerii. to jest odżywka do paznokci z EVeline Pznokcie twarde i lśniące jak diament i rosną w ekspresowym tempie. Polecam:)))

Brzydkie paznokcie

19 lip 2012 - 13:43:29

dziewczyny, a ja mam taki problem, że nosiłam na przemian tipsy lub żele przez około 5 lat i ściągnęłam jakiś czas temu, bo już są tak słabe...
używam wielu odżywek by się zregenerowały, ale nie bardzo pomagają...:(
macie jakiś mega sprawdzony sposób na słabe, łamiące się i rozdwajające paznokcie???

Brzydkie paznokcie

20 lip 2012 - 13:59:38

po źle wykonanym zabiegu wycięcia wrastającego paznokcia który miałam dokładnie rok temu palec nie wygląda za dobrze, puchnie, czerwienieje. tez nie moge sobie pozwolic na buty z odkrytymi palcami ;<

Brzydkie paznokcie

20 lip 2012 - 14:06:17

mojej kumpeli zeszły paznokcie z dużych palców, zmasakrowała je sobie biegając w złych butach, odpadły jej no i miała takie malutkie nowe paznokcie, nie malowała ich a pozostałe tak i chodziła w sandałach :) mało kto zwracał na to uwagę, myślę, że lepiej wystawiać stopy w sandałkach niż pocić w zakrytych butach

Brzydkie paznokcie

20 lip 2012 - 14:11:02

ja sie tak zalatwilam kiedys na imprezie od buta, paznokiec sie nagial i od polowy zaczal od skory odchodzic, jak juz pol odeszlo, to staralam sie nie pkazywac go, a w jeziorze plywalam w skarpetce haha :D zakladalam ją pod wodą :P bo jak ruszalam nogami to mi opor powietrza go podwadzal i mnei bolalo a tak w skarpetce bylo ok :D

pozniej obcielam to co odloczylo sie od skory i chodzilam z polowa pazkoncia

eh najgorsze jest to ze paznokcie u stop meeeeega wolno rosną nie wiem dlaczego :/

Brzydkie paznokcie

20 lip 2012 - 14:22:52

Kiedy paznokieć zaczyna odchodzić - masakra ;/
Tak więc dbajcie o nie i pilnujcie się. Łatwo sobie narobić problemów. Odradzam całkowicie ciasne buty. Co ważne - próbujcie odżywki new nails. Naprawdę można w ten sposób sporo zmienić.

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Brzydkie paznokcie

17 sty 2013 - 14:41:56

Chyba prostszego rozwiązania nie ma - odżywka + oliwka, najlepiej od New Nails, bo jednocześniej cena będzie niska, i same efekty powinny być dobre. U mnie ten zestaw chroni moje paznokcie od dawna, na pewno nic w tym zakresie nie będę zmieniała - oby udało się to dalej utrzymywać.

niezweryfikowana
Posty: 985
Ostrzeżenia: 7/5

Brzydkie paznokcie

18 sty 2013 - 13:04:44

Dokładnie. Pomoże tu jedynie dobra odżywka i odpowiednia pielęgnacja. Odżywkę można kupić m.in. z Eveline. Mają taką 8 w 1 i bardzo fajnie się sprawdza, ale kiedy przestajemy jej używać, paznokcie wracają do poprzedniego stanu. Ostatnio skorzystałam z promocji na Złotych Wyprzedażach i kupiłam sobie kilka preparatów z Sally Hansen. Normalnie są jednak niestety trochę za drogie. Dobrze spisał się np. preparat utwardzający paznokcie oraz oliwka z witaminą E do paznikci i naskórka.

Brzydkie paznokcie

18 sty 2013 - 13:10:06

Kup odrzywkę która przyśpiesza rośnięcie paznokcia. Po prostu nie maluj paznokci bo bardziej to będzie widac ewenyualnie bezbarwnym. Ja tez tak miałam i już jak odrósł mi do połowy to malowałam równo po skórze że nie byłow idac różnicy ale to był najmniejszy palec u stopy więc sie nie żucało w oczy.

Brzydkie paznokcie

18 sty 2013 - 13:15:48

z malowaniem to kiepski pomysł, wiem, że jest możliwość w niektórych gabinetach rekonstrukcji paznokcia, jak odrasta długo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paznokcie