Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Brzydkie paznokcie

04 maj 2012 - 22:45:10

Zacznę od tego że równo rok temu na imprezie ktoś zmiażdżył mi dwa duze palce od stóp. Na jesieni zeszły mi z nich paznokcie.Na jednym palcu jest już połowa paznokcia, na drugim troche wiecej. I tu zaczyna sie problem: zawsze w lato miałam ładnie zrobione paznokcie od stóp, byly moją dumą. A teraz wstydzę się pokazywać ludziom i nosić sandalki, bo widać te moje "pałki". Czy któras z was tak miala? Malowałyście ten kawałek paznokcia? Jest jakiś sposób żeby ładnie wyglądał ten paznokietek? Co Wy z tym robiłyście?

Brzydkie paznokcie

04 maj 2012 - 22:47:11

jak zniosłaś ten ból? wspólczuję

Brzydkie paznokcie

04 maj 2012 - 22:47:23

Ja bym chyba nie wystawiła ich ;)

Brzydkie paznokcie

04 maj 2012 - 22:50:40

Tez miałam uraz paznokcia....tfu-trwa to nadal ;) tez jest tylko w połowie :P
Malowałam, ale teraz to przemyslalam:D i mysle,ze pomalowane tylko bardziej zwracaja uwagę
wiec w te wakacje nie maluję, tylko bede dbała o wszystkie paznokcie,zeby nie byly za długie.przy opalonych nozkach nikt nie bedzie patrzył na paznokcie (a umalowane rzucalyby sie w oczy)
podobno dobra jest odzywka Sally Hansen -Growth - na wzrost paznokci;) kolezanka mi polecała-kupie chyba i tez sprobuje

Brzydkie paznokcie

04 maj 2012 - 22:51:05

zdarzaja sie ludzia rozne sytuacje i mysle ze nie masz co z tego powodu chowac nog i topic sie w krytych butach latem.....

mialam tak na drugim palcu- odrosl ale tez latem musialam tak chodzic przez 2 miesiace, malowalam caly i to miejsce na pazurek tez, w skrajnych wypadkach zaklejalam plasterkiem a w chlodniejsze dni nosilam kryte balerinki....

rok pozniej mlotkiem rozwalilam reke i zszedl i pazurek z kciuka:( poszlam do dermatologa dostalam rewelacyjna masc po ktorej pazurek odrosl mi w ciagu 3 tygodni.

Brzydkie paznokcie

04 maj 2012 - 22:51:15

Na początku nie mogłam chodzić przez tydzień, bo krew leciala. Później bylo coraz lepiej.
Jest ciepło nie chcę kisić stóp w zakrytych butach.

Brzydkie paznokcie

04 maj 2012 - 22:52:16

Ja tak miałam, rozwaliłam sobie kozaki przed sylwestrem więc musiałam pożyczyć od matki o numer za małe, wiadomo, % to nie czułam dyskomfortu, ale następnego dnia myślałam, że się popłaczę z bólu. Nacisnęłam tylko posuwistym ruchem na paznokcia i sama ropa wypływała, w cholerę jej było. potem odpadł mi paznokieć, do wakacji miałam go 3/4 długości, w dodatku mi lekko wrastał, śmiesznie to wyglądało, ale jak malowałam je na czarny to nie było tak tego widać, jedynie różnicę w długości ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-04 22:52 przez 19BaMbOoChA90.

Brzydkie paznokcie

04 maj 2012 - 22:52:20

no cóz, współczuję. ja ogólnie nie lubię pokazywać swoich palców bo mam takie jakieś za duże paznokcie ;) na twoim miejscu pewnie nosiłabym więc baletki zamiast sandałków. no trudno, ten sezon musisz przecierpieć. bo skoro juz o tym piszesz to znaczy że czujesz się z tym niekomfortowo. więc nawet jeśli nikt nie zauważy tych krzywych paznokci to ty będziesz o nich myslec i bedziesz miała wrażenie ze wszyscy je widzą:D

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Brzydkie paznokcie

04 maj 2012 - 22:53:30

ja tak miałam kiedyś jak taka żelazna "kołyska/huśtawka" przejechała mi po palcu :/ Paznokieć zszedł, a przez czas odrastania go nie malowałam. Jak chciałam nosić sandałki to zaklejałam plastrem :p. U Ciebie o tyle gorzej, że to oba palce więc z dwoma plastrami wyglądałoby to dość głupawo... Ja bym nie malowała, bo wtedy będzie się bardziej rzucać w oczy ewentualnie na jakiś bardzo delikatny kolor. Zresztą chyba w ogóle postawiłabym na buty z zakrytymi palcami w takim wypadku... Są takie różne klapeczki z zakrytymi palcami, nie koniecznie musisz się dusić w trampkach...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-04 22:58 przez kinia2111.

Brzydkie paznokcie

04 maj 2012 - 22:55:34

a odżywka na szybszy porost by nie pomogła? ja używam NAIL TEK (czasem do stóp też) i mam bardzo ładne, nie pękają i te na dłoniach udaje mi się zapuścić bardzo fajne.
myslę że ta biała baza mogłaby ci pomóc zrastac paznokciom a przezroczysta warstwa na kolorowy lakier daje mu bardzo ładny połysk :) polecam

Brzydkie paznokcie

04 maj 2012 - 22:55:36

Mnie też jakiś czas temu zeszły paznokcie u stóp (te największe). Nie wiem właściwie czemu,bo ani nikt mnie nie nadepnął,nie uderzyłam się itp. Tylko że mi zeszła połowa. Nie miałam większego problemu,bo bardzo szybko odrosły i to o wiele ładniejsze, mocniejsze. Kiedy częściowo ich nie miałam,to starałam się je ładnie wypiłowac i malowałam bezbarwnym lakierem,nie wyglądało to tragicznie,ale pięknie też nie,więc unikałam pokazywania ich. Przez chwilę pomyślałam o zrobieniu sobie żeli,ale na szczęście szybko odrosły.

zweryfikowana
Posty: 1.047
Ostrzeżenia: 3/5

Brzydkie paznokcie

04 maj 2012 - 22:56:10

w tamtym roku moja koleżanka miała podobny problem (pamiętam jak jechałam z nią na izbe przyjęć bo paznokieć stał jej dęba). ale jak sie zagoiło a paznokieć(suży palec) nie odrósł to malowałą go tak jak byłby paznokieć i jak ktoś nie wiedział o wypadku to nie zauważył :)

Brzydkie paznokcie

04 maj 2012 - 22:57:34

I mnie zeszły kiedyś paznokcie :) Na szczęście było to zimą i do lata odrosły.

Brzydkie paznokcie

04 maj 2012 - 23:01:28

Cytat
Ajjc
rok pozniej mlotkiem rozwalilam reke i zszedl i pazurek z kciuka:( poszlam do dermatologa dostalam rewelacyjna masc po ktorej pazurek odrosl mi w ciagu 3 tygodni.

może też udasz się do dermatologa?

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

Brzydkie paznokcie

04 maj 2012 - 23:03:43

na razie bym zainwestowała w jakiś specyfik przyspieszający wzrost i najdłużej jak można pomęczyła się w balerinkach. pomalowane będą bardziej rzucać się w oczy...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

paznokcie