Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.139
Ostrzeżenia: 1/5

łamliwe paznokcie :((

04 wrz 2012 - 12:57:06

kup sobie odzywke do paznokci pierre arthest ale biała super jest kosztuje ok 7 zl

łamliwe paznokcie :((

04 wrz 2012 - 12:58:42

Wcieraj olejek rycynowy przed spaniem.. albo podgrzej go lekko w miseczce w mikrofali i mocz sobie w ciągu dnia, lub przed tv :) Jedz peski z dyni i kisiel. Pomoże.

łamliwe paznokcie :((

04 wrz 2012 - 13:02:34

Cytat
patimonek
Cytat
paranormalna_
polecam odżywkę do paznokci Eveline 8 w 1 Total Action

[attachment 678362 P1000447.JPG]

[attachment 678363 eveline-odzywka-do-paznokci-8w1.jpg]




ja tez polecam te odzywke jest niesamowita
ja polecilam ja kolezance i tez jest zadowolona dobrze dziala

Ja polecam ale tej firmy tylko, że "paznokcie twarde i lśniące jak diament" - moim zdaniem najlepsza z tej całej serii. Nigdy nie miałam długich paznokci, a teraz mogę się cieszyć pięknymi paznokciami. Po tej odzywce są twarde i nie rozwajają się.

łamliwe paznokcie :((

04 wrz 2012 - 13:13:54

moje tysiace prob zapuszczenia paznokci konczylo sie niepowodzeniem, ciagle sie lamaly, rozdwajaly i to byl jakis koszmar... bo tez bez dlugich paznokci u mnie jak bez palcow normalnie;p

w koncu dotarlam do zlotego sroda (jak dla mnie) a wiec:

  • moczenie paznokci w oliwie z oliwek

(2-3 razy w tygodniu, albo po prostu przed pomalowaniem)


  • wcieranie w paznokcie masci z wit. A

(po oliwie z oliwek, na 10-15 min)


  • stosowanie odzywej EVELINE

("paznokcie twarde jak diament" - moja ulubiona. "8w1" - tez bardzo dobra, "do lamliwych i kruchych paznokci" tez bardzo fajna:)


jesli nie wierzysz w te sposoby, dodam fotki po pierwszej takiej udanej kuracji;)

przedzłyembed_image 08260de2494a2540beb5d43585b62755]

po: (1,5 mies. stosowania kuracji)
paznkcie sa mega mocne, da sie je zapuszczac
niestety zdjec ich dluzszych nie mam, ale teraz ma 3x dluzsze i sa w super stanie:)

łamliwe paznokcie :((

04 wrz 2012 - 13:20:44

ja zawsze miałam krótkie i łamliwe paznokcie, ale teraz staram się je mieć ciągle umalowane chociaż bezbarwnym lakierem, przez co udało mi się zapuścić piękne i długie paznokcie;)

łamliwe paznokcie :((

04 wrz 2012 - 13:41:43

Cytat
patimonek
Cytat
paranormalna_
polecam odżywkę do paznokci Eveline 8 w 1 Total Action

[attachment 678362 P1000447.JPG]

[attachment 678363 eveline-odzywka-do-paznokci-8w1.jpg]




ja tez polecam te odzywke jest niesamowita
ja polecilam ja kolezance i tez jest zadowolona dobrze dziala

CUDO !

łamliwe paznokcie :((

05 wrz 2012 - 11:57:50

Bardzo mozliwe ze za czesto malujesz paznokcie a tym samym uzywasz zmywacza do paznokci, co wysusza plytke która sklada sie z 18 % z wody. Dlatego polecam odpoczynek paznokciom. W domowym spa dla paznokci moga pomóc kosmetyki do paznokci Myslę ze po2 tyg odpoczynku i regularnej pielegnacji paznokci paznokcie powinny całkiem nieźle się zregenerować.

JEŚLI NIE CHCESZ TIPSÓW TO POLECAM HYBRYDY!lakier hybrydowy jest genialny. Trzyma sie przez miesiac a nawet dlużej i tymn samym pogrubia płytke paznokcia, takze po meisiacu spokojnie bedziesz meic z 2 -3 mm odrosty.

łamliwe paznokcie :((

05 wrz 2012 - 12:02:54

Ja zauważyłam ogromną zmianę po tabletkach Belissa (różowe) i lakierze UV My Secret (2 warstwy, paznokcie pięknie wyglądają)

łamliwe paznokcie :((

05 wrz 2012 - 12:12:32

Cytat
paranormalna_
polecam odżywkę do paznokci Eveline 8 w 1 Total Action

[attachment 678362 P1000447.JPG]

[attachment 678363 eveline-odzywka-do-paznokci-8w1.jpg]

Jedna z najlepszych jakie miałam. Teraz mam z Avonu z drobinkami złota i tez sobie chwalę:)

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 5/5

łamliwe paznokcie :((

28 wrz 2012 - 22:09:38

:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-07 23:49 przez Arowana14.

niezweryfikowana
Posty: 106
Ostrzeżenia: 2/5

łamliwe paznokcie :((

28 wrz 2012 - 22:13:07

a palisz moze papierosy?
Bo mi tez tak sie lamaly, rozdwajaly i byly brzydkie, a teraz juz 3 tydz jak nie pale i odżyly:D

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

łamliwe paznokcie :((

28 wrz 2012 - 22:15:08

skrzyp polny + odżywka wapniowa

łamliwe paznokcie :((

28 wrz 2012 - 22:18:18

odżywkę keratynowa polecam

zweryfikowana
Posty: 165
Ostrzeżenia: 5/5

łamliwe paznokcie :((

07 paź 2012 - 23:49:10

Ja znam fajny preparat na łamiące się paznokcie, słabe włosy oraz poprawiający wygląd skóry. Sama zawsze miałam problem z łamiącymi się paznokciami. Zazdrościłam koleżankom które miały piękne i długie paznokcie, kiedy ja musiałam swoje mieć cały czas obcięte, bo gdy były ciut dłuższe od razu się rozdwajały i łamały... Utrapienie. Próbowałam różnych środków, ale szczerze mówiąc zbyt wiele nie dawały, a nawet jeśli były jakieś efekty, to krótkotrwałe. W końcu trafiłam w internecie na sklep Vitero, który sprzedaje produkty firmy CaliVita, mają oni właśnie świetny lek bez recepty "Beauty Formula". Jest to kompleksową kompozycją zawierającą witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, kolagen i składniki roślinne, wspomagające utrzymanie zdrowej kondycji włosów, skóry i paznokci. Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie. Nie wiem jak Wam, ale mi "Beauty Formula" pomaga. Także z czystym sumieniem polecam.
Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: http://vitero.pl/pl/p/Beauty-Formula-90-tabl./161

łamliwe paznokcie :((

15 lis 2012 - 14:23:37

Z tą odżywką Evelin jest tak sobie - na innym forum czytałam, że przy trzecim, czwartym opakowaniu zaczynają się problemy. Ja korzystam z jednej z tańszych odżywek - new nails. Raczej nie znacie, można zamówić w sieci. Paznokcie przy niej stały się twarde, łatwo się je maluje... Po prostu nabrały życia..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odżywka do paznokci