Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skórki przy paznokciach, zadziory!

14 maj 2013 - 10:41:52

Hej jestem tu trochę nowa .... ale temat skórek jest dla mnie stary jak świat.... Ja ostatnio zaszalałam i zakupiłam Olejek z mirrą z Barbary Pro ....smaruje około tygodnia trochę lepiej to wygląda ale w między czasie smaruje jeszcze skórki wyciśniętą z kapsułki witamina A+E i wiecie co to jest chyba najlepsza kuracja

Skórki przy paznokciach, zadziory!

04 cze 2013 - 20:46:22

Ja kremuje i nic :c
Nie obgryzam ani nic z tych rzeczy

Skórki przy paznokciach, zadziory!

04 cze 2013 - 20:58:33

Ja gorąco polecam FENOMENALNY żel do usuwania skórek Sally Hansen (CUDO, absolutny KWC! :)) odkąd go używam wraz z regenerum (doskonale nawilża skórki i na prawde wzmacnia płytkę) mam śliczne paznokcie :) Żel jest stosunkowo drogi (ja dałam około 25zł ale jest niesamowicie wydajny gdyż używałam go sporo razy a ubytku nie widze)


Skórki przy paznokciach, zadziory!

04 cze 2013 - 21:05:09

Też mi się kiedyś takie zadziory robiły,ale zauważyłam od jakiegoś czasu,że już się nie robią.A nie robią mi się jak zaczęlam je delikatnie wycinać,bo one zadzierają się jak są za długie(przynajmniej w moim przypadku) i wtedy wystarczy jakiś krem do rąk regularnie używać(ja używam tych tańszych,np Isanę lub z biedronki).I po problemie,bo nie dość,że brzydko wyglądały to jeszcze jak potrafiły boleć i krwawić...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-04 21:05 przez dootii.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z akrylem- wie ktoś?