Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skórki przy paznokciach, zadziory!

19 lut 2012 - 21:03:24

Maść z witaminą A(ok.2zł) i wcierać w skórki.Odbudowuje zniszczony naskórek i doskonale nawilża:)Proponuje też jakiś suplement diety. Być może Twój organizm potrzebuje więcej witamin.

Skórki przy paznokciach, zadziory!

19 lut 2012 - 21:06:58

Co się Tobie z paznokciem stało? Postaraj się nie obgryzać skórek i dobrze nawilżaj dłonie, ja mam bardzo suche przez detergenty a w rękawiczkach zmywać czy też czyścić nie potrafię, także mi skórki odchodzą i haczą ale obcinam je cążkami. Jeśli zaleczysz ranki to zastosuj ciepłą parafinę - dobrze działa na skórę.

Skórki przy paznokciach, zadziory!

20 lut 2012 - 21:30:47

Cytat
01kika01
Co się Tobie z paznokciem stało? Postaraj się nie obgryzać skórek i dobrze nawilżaj dłonie, ja mam bardzo suche przez detergenty a w rękawiczkach zmywać czy też czyścić nie potrafię, także mi skórki odchodzą i haczą ale obcinam je cążkami. Jeśli zaleczysz ranki to zastosuj ciepłą parafinę - dobrze działa na skórę.

hahah to nie jest mój paznokieć , zdjęcie z neta :D mój tak tragicznie nie wygląda. ;p

Co do witamin nie stosuję żadnych a widzę że chyba muszę bo bardzo często mam skurcze w łydkę, słabe włosy, paznokcie i rozsypuję się :D

Skórki przy paznokciach, zadziory!

20 lut 2012 - 21:33:04

peeling i po sprawie, aczkolwiek trudniej się odzwyczaić od robienia sobie samej tego, bo organizm sam z siebie nie wycina takich ran na paluszku:)

Skórki przy paznokciach, zadziory!

20 lut 2012 - 22:32:27

ja używam odżywczej oliwki multiwitaminowej z serii eveline i gorąco polecam, zadziory faktycznie się nie robią, oliwka szybko wchłania się w skórki jak i paznokieć, jestem baardzo zadowolona, polecam!
Koszt to około 10-11 zł :)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Skórki przy paznokciach, zadziory!

16 kwi 2013 - 14:22:46

Po prostu zadbajcie o te skórki - nie musicie robić nie wiadomo czego. Potrzebna oliwka New nails, trochę systematyczności, a po kilku tygodniach skórki powinny zyskać odpowiednie nawilżenie, jak również ładnie wyglądać. Testowałyście? Opakowanie macie niżej:


niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Skórki przy paznokciach, zadziory!

23 kwi 2013 - 07:46:06

Hej:) Ja na takie zadziory znalazłam tylko dwa sposoby-wizyta w Pure Diamond,Pani świetnie sobie z tym poradziła i pielęgnacja kremem z witaminami:D

Skórki przy paznokciach, zadziory!

23 kwi 2013 - 07:49:49

olejek do skórek jest:) Albo taka "wycinaczka" do skórek

Skórki przy paznokciach, zadziory!

23 kwi 2013 - 08:06:01

Najlepszy jest olejek arganowy kosmetyczny, drogi ale skuteczny w 100% przeczytajcie w recenzjach. Można go użyć do wszystkiego. Ja po smarowaniu twarzy tym cudeńkiem mam promienną skórę, wyrównany koloryt i dłuugie, mocne jak nigdy pazurki. Polecam

Skórki przy paznokciach, zadziory!

24 kwi 2013 - 21:15:19

Kwestia indywidualna, ja się ciagle borykam z problemem wysuszonych skórek i zadziorów, kremuję nieustannie, a efekty nikłe :(((
Ale wypróbuję olejek rycynowy, dzieki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-24 21:15 przez Ferretka.

Skórki przy paznokciach, zadziory!

24 kwi 2013 - 21:22:45

dokładnie, pewnie brakuje ci jakieś witaminy, spróbuj jeść różne rzeczy które dotychczas nie spożywałaś i zwróć uwagę czy ci pomagają na skórki.

Skórki przy paznokciach, zadziory!

28 kwi 2013 - 00:32:45

Cążkami nie polecam, bo później robią się ostrzejsze. Kiedyś mi też robiły się skórki. Używałam takiego preparatu z avonu(pomarańczowy z 'peelingiem';)i smarowałam codziennie. Z tego co wiem nie jest już dostępny :( Ale mi bardzo pomógł i nie mam już problemu ze skórkami :) I pamiętaj o codziennym smarowaniu dłoni :)

Skórki przy paznokciach, zadziory!

28 kwi 2013 - 00:35:47

Też mam ten problem ;/ zamówiłam sobie krem do skórek z Avonu, mam nadzieję, że coś pomoże :)

Skórki przy paznokciach, zadziory!

28 kwi 2013 - 00:44:07

Mam taki sam problem ;/ Niestety smaruje ale najwazniejsze to nie obgryzac :) ale jak tu w nerwach nie obgryzac ;D moja siostra strasznie wyjadała skórki , czasem do polowy palca. Moja mama kupila preparat - jak krem. Smarowała jej skórki i oduczyła się obgryzania bo było to niesmaczne. To nawyk ktory mozna zwalczyc. Jak oduczysz sie wygryzania to nie bedziesz miala problemu :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odżywka