Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Pedicure w salonie czy w domu?

18 lut 2013 - 07:28:16

Wszystko zależy od salonu i przygotowania osoby, która to robi. Ja uczyłam się w new nails, później sama się rozwijałam i mogę teraz powiedzieć, że mam tego, czego oczekiwałam. Przykładam się do każdej pracy - dzięki temu nie narzekamy na ilość klientek. Solidne przygotowanie i podejście, to jak dla mnie podstawa...

Pedicure w salonie czy w domu?

18 lut 2013 - 07:48:34

co 2-3 tygodnie chodze na manicure i pedicure do salonu. I tak od 4 lat;)
Nie umiem sama dbać o swoje paznokcie nie mam talentu do ich malowania czy wycinania skórek tzn umiem ale napewno gorzej niż profesjonalna kosmetyczka.

Pedicure w salonie czy w domu?

18 lut 2013 - 08:00:15

Kobieta zmienna jest,dlatego wole sama robic;)
Kobieta zmienna jest,dlatego wole sama robic;)
Kobieta zmienna jest,dlatego wole sama robic;)
Kobieta zmienna jest,dlatego wole sama robic;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-18 08:04 przez mysia_84.

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Pedicure w salonie czy w domu?

19 lut 2013 - 07:33:54

oluszkap - no to sporo cię to kosztuje ;-) Ja również nie potrafiłam sama robić sobie ładnych paznokci, ale za to po szkoleniu było już lepiej. Zrób podobnie - przy takiej częstotliwości jak u ciebie, koszty zwrócą się bardzo szybko...

Pedicure w salonie czy w domu?

20 lut 2013 - 14:48:52

Ja nigdy nie byłam na pedicure ale chyba tej wiosny pierwszy raz się skuszę. Głownie przez te okazje na grouponach itd (a moze to tyle kosztuje i okazja za 30 zl to normalnie??). Zobaczymy jak długo się będzię trzymało. Jeśli będę zadowolona to możliwe, że korzystałabym częściej ;-)

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 4/5

Pedicure w salonie czy w domu?

22 kwi 2021 - 10:55:29

A czy regularnie malujecie równiez poza sezonem?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Pedicure w salonie czy w domu?

22 kwi 2021 - 13:19:08

Ja maluję, bo mam wrażenie, że wtedy rzadziej targam rajstopy. Inaczej pewnie bym malowała od święta. A no i prawie nigdy nie mam pomalowanych paznokci u małych palców, bo jak bym pomalowała od razu to i tak by się lakier odbił, a później to już zapominam albo mi się nie chce ;)

Robię sobie przy tym pedicure sama. W sieci jest bardzo wiele poradników, jak samodzielnie zadbać o paznokcie. Dzięki temu udało mi się zaoszczędzić masę kasy. https://boskiestopy.pl/brzydkie-paznokcie-u-stop/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-05-12 10:09 przez mmass.

Pedicure w salonie czy w domu?

22 kwi 2021 - 16:22:02

Ja robię sama pedicure, ale dlatego że jestem po kosmetyce w Cosinusie. Wiem jak używać frazerki żeby nie zrobić sobie krzywdy i uzyskać taki efekt i kształt paznokci na jakim mi zależy. Myślę, że taka szkoła kosmetyczna to dobra opcja dla kogoś kto interesuje się makijażem i świadomą pielęgnacją. Nic nie płaci się za naukę, a można się wiele nauczyć.

Pedicure w salonie czy w domu?

28 paź 2021 - 17:57:23

Ja do pedicure hybrydowego przekonałam się dopiero niedawno. Zaczęłam sama robić. Powiem wam, że nie widzę żadnej różnicy między klasycznymi lakierami a hybrydą. Może dlatego, że mi bardzo wolno rosną paznokcie i zwykły lakier trzyma się ponad miesiąc. Ale pedi zawsze robiłam i robię sobie sama.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

Pedicure w salonie czy w domu?

15 gru 2021 - 09:24:33

W domu, jest o wiele taniej, poza tym zauwazyłam, że często sama sobie jestem w stanie zrobić pedicure o wiele staranniej oraz ładniej niż mi zrobią w salonie ;)

Dodam, ze robię sobie regularnie pedicure nie tylko latem, ale rownież zimą. Często chodzęp o domu w gołych stopach i czuję si ę o wiele lepeij kiedy mam je ładniej pomalowane Poza tym dbam również o skórę, tak wiec wiosną i latem nie wstydzę się wystawiać stóp :)

Uwielbiam ten odcień teraz w Boże Narodzenie:
reforma-polska.com - dostaniesz w tym sklepie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-12-30 09:02 przez andraa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co myslicie?