Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 20:44:19

robię sama, ale w moim miwście otwarli niedawno salon fish pedicure i wybierem się sprwdzić

Pedicure w salonie czy w domu?

14 lut 2012 - 02:13:57

Szczerze to wydaję mi się, że tu nie ma na czym oszczędzać. Taki zabieg do drogich nie należy i nie wykonuje się go codziennie. A fachowo wykonany pozostawia nasze stopy piękne i delikatne. Ja osobiście od dawna chodzę do jednego zaufanego salonu. Tylko tam mogę sie naprawdę odprężyć i zrelaksować.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Pedicure w salonie czy w domu?

14 lut 2012 - 12:49:51

poza tym na wakacje warto pokazac zadbane stopny a nie typowo zniszczone przez zime i obuwie.
przyjdzie plaza, klapki i chcyba nikt nie chcialby sie wstydzic za swoj wyglad.
takie zabiegi powinno sie zaczac juz teraz robic

Pedicure w salonie czy w domu?

14 lut 2012 - 18:55:41

Ja chodzę wiosną i latem.Wiosną aby doprowadzić swoje stopy do formy po zimie a latem aby zawsze pięknie się prezentowały proszę o "frencha".Lubie jak moje stopy wyglądają świerzo i schludnie.Szkoda tylko, że w niektórych salonach pracuje się trochę jakby na akord.

Pedicure w salonie czy w domu?

15 lut 2012 - 11:59:46

Cytat
sylwia_dj
Ja chodzę wiosną i latem.Wiosną aby doprowadzić swoje stopy do formy po zimie a latem aby zawsze pięknie się prezentowały proszę o "frencha".Lubie jak moje stopy wyglądają świerzo i schludnie.Szkoda tylko, że w niektórych salonach pracuje się trochę jakby na akord.

Też mnie to bardzo denerwowało w poprzednim salonie do którego chodziłam. Ale znajoma poleciła mi Chanta'l w Warszawie i chodzę tylko tam. Miła, spokojna atmosfera, zabiegi nie są robione w pośpiechu, tylko z dokładnością. Dojeżdżam tam z Żoliborza, mają świetną lokalizacje i bardzo ważne zawsze mam gdzie postawić autko. A Pedicure tam to uczta dla zmęczonych stóp. W dodatku teraz mają fajną promocje :)

Pedicure w salonie czy w domu?

15 lut 2012 - 12:54:52

dom, ale jestem po kosmetyce więc to też inna sytuacja

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Pedicure w salonie czy w domu?

15 lut 2012 - 18:25:18

No jakbym była po kosmetyce to pewnie w ogóle bym się nie zastanawiała :D Ale nie jestem :/ i dlatego się zastanawiam czy nie zapłacić trochę więcej, ale doprowadzić moje paznokcie do porządku. A w tamtym salonie MaxiWhy26 to jakie mają promocje? ile w ogóle oni kosztują?

Pedicure w salonie czy w domu?

15 lut 2012 - 18:27:14

sam sobie robię w domu

Pedicure w salonie czy w domu?

15 lut 2012 - 18:29:42

ja jestem kosmetyczką więc robię sama w domu. byłam raz w 8 miesiącu ciąży bo nie mogłam sobie poradzić. dzięki tej niedouczonej dziewczynie wrastają mi się paznokcie w dwóch palcach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-15 18:31 przez kiciek1985.

Pedicure w salonie czy w domu?

16 lut 2012 - 22:04:21

Cytat
kiciek1985
ja jestem kosmetyczką więc robię sama w domu. byłam raz w 8 miesiącu ciąży bo nie mogłam sobie poradzić. dzięki tej niedouczonej dziewczynie wrastają mi się paznokcie w dwóch palcach.
Dlatego własnie jak się wybierać to do profesionalnego salonu o dobrej reputacji :) Sama nie ryzykowałabym idąc do jakiejś niesprawdzonej wcześniej albo nie poleconej w pewnym źródle kosmetyczki. Moje ciało to moja świątynia i oddaję je tylko w pewne ręce :)

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Pedicure w salonie czy w domu?

19 lut 2012 - 09:07:42

wiecie ja tez ochodze tylko do sprawdzonego fryzjera :P to sie tyczy rowniez innych uslug, kazdy ma swoje juz wybrane miesjca z ktorych jest zadowolony i bedzie zawsze je polecal

Pedicure w salonie czy w domu?

20 lut 2012 - 08:59:09

Ktoś wspomniał o salonie chanta'l w Warszawie. Moja bratowa była tam w listopadzie i o ile dobrze pamiętam to mówiła, że można tam sobie zrobic również włosy na bóstwo ? Dobrze kojarzę?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-20 15:31 przez sylwia_dj.

Pedicure w salonie czy w domu?

20 lut 2012 - 15:44:24

Cytat
sylwia_dj
Ktoś wspomniał o salonie chanta'l w Warszawie. Moja bratowa była tam w listopadzie i o ile dobrze pamiętam to mówiła, że można tam sobie zrobic również włosy na bóstwo ? Dobrze kojarzę?

Bardzo dobrze kojarzysz, można, można :) Robią świetne fryzurki okolicznościowe, czesałam się u nich na wesele kuzynki. W Chanta'lu można zawsze uzyskać fachową porade bez względu czy chodzi i włosy, skórę czy pazurki.

A wracając jeszcze do tematu wątku warto chodzić do specjalistów choćby dlatego że samodzielne, często nieumiejętnie wykonane zabiegi na stopach mogą skutkować późniejszymi problemami np. zółtymi przebarwieniami naskórka lub wrastającymi sie paznokciami;/

Pedicure w salonie czy w domu?

09 lut 2013 - 12:15:03

Ja planuję z nastaniem wiosny wybrać się do jakiegoś salonu na dobre pediciure. szczerze nigdy go nie robiłam, zawsze domowymi sposobami z niepowalającym efektem. Teraz na profilu Jessica na facebooku pojawiły się produkty innowacyjne do pediciure gdzie ponoć robi się go o wiele szybciej, z lepszym efektem. coś takiego, znacie?
http://www.jessicacosmetics.com.pl/nowosci/a/24

Pedicure w salonie czy w domu?

15 lut 2013 - 19:09:13

ja głównie robię paznokcie w salonie, bo nie mam na tyle cierpliwości, żeby robić to samej plus wiadomo, że kosmetyczka zrobi to dokładniej. zwłaszcza na wiosnę, żeby mieć zadbane stopy do sandałków czy na plaży:D ale w okresie zimowym też chodze co jakiś czas, ostatnio byłam w Arnail na zwierzynickiej, bo koleżanka mi poleciła i byłam bardzo zadowolona:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odzywka do paznokci "po przejsciach"