Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Zapalenie pęcherza

23 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 260
Ostrzeżenia: 2/5

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 18:17:38

Hejka. Chodzicie do salonów robić sobie pedicure? Czy raczej w domu dbacie o własne paznokcie oszczędzając na tej usłudze :) ja nigdy nie byłam w salonie, zawsze w domu bawiłam się w stylizację itp, ale zauważyłam, że kondycja paznokci i ich wygląd jakby się pogorszyły. Może warto wybrać się do profesjonalnego salonu?

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 18:21:53

ja byłam 2 razy w salonie robić paznokcie. raz z ciekawości a raz przed ślubem. tak to sama robię. nie lubię ani tipsów ani przesadnie długich paznokci to sama sobie jakoś radzę :)

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 18:24:00

ja chodzę do salony tylko od okazji, przed jakimiś weselami, balami itp. a tak to w domku o pazurki dbam :)

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 18:26:54

Robie pedicureu kosmetyczki ok 3-4 razu do roku, zwłaszcza na wiosnę, w trakcie lata, raz w zimie. Nigdy nie zrobisz takiego porządku ze stopami jak u kosmetyczki. Nie jest to tanie, ale warto :)

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 18:27:17

zazwyczaj sama w domu ale od czasu do czasu funduje moim pazurkom odrobine luksusu i zabieram je do kosmetyczki ;)

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 18:28:11

do salonu na paznokcie chodzę okazjonalnie na manicure , pedicure zawsze robię sobie sama :)

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 18:29:58

Sama sobie robię,ale moja mama chodzi i jest zadowolona :)

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 18:30:23

Chodzi nie tylko o paznokcie ale całą stopę:)

zweryfikowana
Posty: 751
Ostrzeżenia: 1/5

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 18:31:24

ja także sama dbam o paznokcie,ale możesz się wybrac do salonu,taka podstawowa pielęgnacja plus delikatny lakier to cena 30 zł,od czasu do czasu,okazjonalnie dlaczego nie ;)

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 18:32:27

Robię sama, ale gdybym miała więcej pieniążków z chęcią bym korzystała z usług kosmetyczki

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 18:33:03

Chodzę do salonu, wolę mieć profesjonalny pedicure, a po drugie zwyczajnie mi się nie chce.

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 18:33:28

Ja byłam raz latem w salonie i na pewno powtórzę to również przed latem, bo naprawdę super mi stopy zrobiła, Na co dzień bawię się w to w domu bo mi szkoda kasy.

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 18:44:07

2 razy do roku chodzę do kosmetyczki, na lato i na zimę.
a między tymi oczywiście sama pielęgnuje stopy :-)

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 19:31:48

Ze względu na kasę raczej sama sobie radzę. Ale to również kwestia tego, że nie mam gdzieś blisko "ulubionego" salonu. Raz robiłam sobie pedicure u kosmetyczki razem z maską odżywczo nawilżającą i byłam zadowolona głownie ze zrobienia porządku z piętami. :) Ale sama technika robienia jest zyczajna i można spokojnie robić to w domu.
Za to jestem fanką manicuru i pdeicuru hybrydowego :)

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 1/5

Pedicure w salonie czy w domu?

13 lut 2012 - 20:39:40

tak paznokcie wymagaja duzej pielęgnacji, czesto tak jest ze jak indywidualnie sie to robi to potem one nie sa w dobrej formie,
dlatego ja osobiście zawsze karze kobiecie isc do profesjonalistki
takie zabiegi maja plusze sa bardziej trwale a przy tym bardziej dokładne.
nie mówiąc juz o tym ze brakuje witamin to tez wplywa dosyc mocno na forme paznokci.
powinnaś udac sie do jakiegos konkretnego salonu gdzie na pewno udziela ci odpowiednich informacji jak dbac o paznokcie a i przy okazji zrobia ci cuda na palcach :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

odzywka do paznokci "po przejsciach"