Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

CZARNE KRESKI NA PAZNOKCIACH

16 mar 2014 - 10:41:42

mam identyczną czarną kreskę na paznokciu. Boje sie ze to jednak czerniak bo one czesto zaczynaja sie pod paznokciami i sa czesto mylone z siniakami po uderzeniu ( a tak przynajmniej czytalam). nie przypominan tez sobie zebym sie uderzyla.
Czy zniknęlo Ci to samo z siebie czy bylas moze u lekarza?

CZARNE KRESKI NA PAZNOKCIACH

16 mar 2014 - 10:52:37

Dziewczyny jak się boicie, to same te nerwy nie znikną...należy pójść do specjalisty i niech to zbada. Lepiej dmuchać na zimne jak to się mówi, niż się zamartwiać...

CZARNE KRESKI NA PAZNOKCIACH

11 cze 2014 - 21:33:37

mam to samo na prawym kciuku najmocniej widoczne wydaje mi sie ze grzybica paznokici a nie zaden czerniak jak te mlotki pisza

CZARNE KRESKI NA PAZNOKCIACH

13 sie 2014 - 16:17:39

Dziewczyny, co wy piszecie o tym czerniaku... Ja mam takie kreski od ładnych 10 lat. Zaczęły mi się robić od czasu, kiedy po raz pierwszy zrobiłam tipsy. Byłam z tym dwa razy u różnych dermatologów. Obie panie doktor powiedziały, że to oznaka braku witamin a nie grzybice, czerniaki itp. Nie stresujcie się tylko zdrowo odżywiajcie swoje paznokcie. Osobiście nie polecam odżywek z serii Eveline. Za każdym razem kiedy je stosuje mam okropne krechy na prawie wszystkich paznokciach.

CZARNE KRESKI NA PAZNOKCIACH

13 sie 2014 - 16:21:47

Witaj:) Kiedyś czytałam na ten temat to jest po prostu zaschnieta krew. PO prostu uraz moze kiedyś nim uderzyłaś:)?

CZARNE KRESKI NA PAZNOKCIACH

19 lut 2016 - 12:44:19

Moje kreseczki wyszły po tym jak zaczęłam używać odżywki firmy EVELINE . Mam nadzieję że znikną

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co polecacie?