Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 486
Ostrzeżenia: 1/5

Stemple do paznokci

04 lut 2012 - 12:06:52

Dziewczyny, zainspirowana kilkoma blogami, zarówno tu na szafie, jak i w internecie, postanowiłam kupić sobie troszkę przyborów do malowania pazurków. Między innymi kupiłam taki oto zestaw jak poniżej na zdjęciu zapożyczonym z internetu. Za żadne skarby nie doszłam do tego, jak ten wzorek zrobić, pomimo, że wszystko wykonuję jak na obrazku instruktażowym.

Problem jest wtedy, gdy po nałożeniu na płytkę lakieru, trzeba go ściągnac przy pomocy płytki dodanej do kompletu, wyćiąga ona lakier z wewnątrz tych przegródek z wzorkiem :( Próbowałam iśc za porada jakiejś blogowiczki i ściągać stara karta kredytową, tez nie wyszło, czytałam, że warto kupić lakiery do stempli po prostu, może farbki? Poradźcie mi coś, ponoc chodzi o pigmentację lakieru...

Stemple do paznokci

04 lut 2012 - 12:08:27

chętnie poczytam bo mam ten sam problem.

Stemple do paznokci

04 lut 2012 - 12:16:54

hej! jakiś czasu temu kupiłam sobie taki zestaw ale lakiery miałam już i świetnie nimi wychodzi ale zwykłymi próbowałam i już nie :/ zawsze przed zrobieniem wzorka wycieram wszystko zmywaczem i tak za każdym razem :)

Stemple do paznokci

04 lut 2012 - 12:18:04

a zuważyłaś czym się taki lakier różni od zwykłego?

Stemple do paznokci

04 lut 2012 - 12:21:59

A ja nie widzę zdjęcia a chętnie bym pooglądała :( Też mam ostatnio fazę na wzorki na paznokciach.

Stemple do paznokci

04 lut 2012 - 12:23:07

mi na poczatku tez nie chcialy wychodzic :o ale po nabraniu wprawy zwykle lakiery tez sie sprawdzaja ale mi sie w to ostatnio bawic nie chce ;p
pocwicz i w szystko bedzie wychodzilo zobaczysz :D

zweryfikowana
Posty: 486
Ostrzeżenia: 1/5

Stemple do paznokci

04 lut 2012 - 12:34:44

Zwykłę lakiery tj. jakiej firmy ? :) Bo ja próbowałam rimmelem, miss sporty, essence i selene.

Stemple do paznokci

04 lut 2012 - 12:39:45

Chodzi, ja mam oryginalne lakiery, dobry jest też essence do stempli w naturze:) i miss sporty daje radę, poza tym musisz to robić dosyc soprawnie, ale mi wyszło nie super ale juz za 1 razem:)

szkoda że nie widac zdjęcia, ja mam oryginalny zestaw konada i ta zdrapka ściera mi super, moja siostra ma nieoryginalny zestaw i jest nieco gorzej ale tez daje radę:)

Nie wsyztskie lakiery się nadają, mi odbijają się też np. safari ale inne tańsze nie, nawet te lepsze nie:) Ten lakier do stempli jest tak jakby gęściejszy:)
i może tez za szybko zmywasz i za szybko nakładasz lakier z powrotem wtedy też się nie odbije, płytka musi wyschnąć, ja po wprawie moge za 1 razem 2 paznokcie polecieć:)
Poza tym nie wsyztskie zmywacze są dobre, ale już nie pamiętam czy z acetonem czy bez:) nie wiem czemu ale po nich lakier nigdy nie zostajke na wzorku:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-04 12:41 przez aga104.

Stemple do paznokci

04 lut 2012 - 13:46:28

Mam te stempelki z essence i za pierwszym razem tez niezbyt mi wychodziło najlepiej szybko przejechać po tej płytce i ważne jest którą stroną tej "szpachelki" to zrobisz próbuj jak dojdziesz do wprawy to każdym lakierem ci wyjdzie nawet takim rzadkim. :)

Stemple do paznokci

12 cze 2012 - 13:34:34

ja mam taki problem ze lakiej z płytki nie chce sie przykleic do pieczatki...cisne mocno i nic, pieczatka czysta, co robic?
a mam ten specjalny lakier



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-12 13:54 przez madcandy.

Stemple do paznokci

13 cze 2012 - 18:45:21

moze nie zerwalas folii ochronnej? za pierwszym razem tez mi nie wychodzily;p bo tego nie zrobilam;]

Stemple do paznokci

13 cze 2012 - 18:49:54

Trzegba FOLIE OCHRONNĄ ZDJĄĆ!;)też się zdziwiłam,ze za 1 razem,że mi nie wychodzi;P

Stemple do paznokci

18 cze 2012 - 17:52:05

ZDJĘŁAM FOLIĘ OCHRONNĄ! no bez przesady:P

Stemple do paznokci

31 lip 2013 - 10:53:53

te co kupiłam kiedyś blaszki odbijają się a te co mi dzisiaj przyszły 2 za nic nie chcą się odbić. badziew, i nie miałam żadnej foli ochronnej. Kupiłam oczywiście oryginalne konada ale są tragiczne

Stemple do paznokci

31 lip 2013 - 11:00:39

Dokładnie ta folia jest prawie że niewidoczna mi się udało kupić ten zestaw na allegro używany od jakiejś kobitki i te płytki miały właśnie tą folię babka sprzedała mi zestaw bo nie zauważyła tej folii

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z paznokciami. Potrzebna pomoc!