Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak usunąć hybrydowy ?!!

25 sty 2012 - 16:27:45

Kupiłam aceton żeby usunąć manicure hybrydowy i nie wiem jak się do tego zabrać. Trzymałam z 5 minut na paznokciu i nic..

Pomóżcie :P

Jak usunąć hybrydowy ?!!

26 sty 2012 - 11:45:24

Z tego co słyszałam powinno się trzymać co najmniej 10 minut.

Jak usunąć hybrydowy ?!!

26 sty 2012 - 11:49:43

spiłowac;)

Jak usunąć hybrydowy ?!!

26 sty 2012 - 11:51:54

to jest własnie mankament manikiuru hubrydowego. Gdyby zmywanie było proste to robilabym taki manikiur codziennie :P

Jak usunąć hybrydowy ?!!

26 sty 2012 - 11:52:49

Hybrydowego chyba nie powinno się piłować. Zresztą jak ktoś chce coś piłować to już lepiej żel założyć, trwalszy jest.


Mam zamiar sprawić sobie lakiery Sheellac hybrydowe, one są do odmaczania właśnie ;)

Jak usunąć hybrydowy ?!!

26 sty 2012 - 11:56:07

Powinnaś przelać aceton do miseczki przykryć ręczniczkiem żeby aceton nie parował i moczyć paznokcie przynajmniej 10 minut, później możesz go zdrapać patyczkiem do skórek (np takim z drzewa pomarańczowego). Jeśli Ci coś zostanie na paznokciach możesz je zmyć zmywaczem albo zetrzeć polerką. Roboty trochę z tym niestety jest, ale to lepszy sposób niż spiłowanie bo nie przetrzesz sobie przypadkiem płytki paznokcia :)

Jak usunąć hybrydowy ?!!

26 sty 2012 - 11:59:35

delikatnie przypiłować tą błyszczącą warstwę(zmatowić) i dopiero moczyć wtedy szybciej schodzi

Jak usunąć hybrydowy ?!!

26 sty 2012 - 12:03:11

mocz w acetonie a potem spróbuj kopytkiem zdjąc

Jak usunąć hybrydowy ?!!

26 sty 2012 - 12:10:57

Namocz na wacik aceton i przyłóż do paznokcia namoczony wacik i owiń folią aluminiowa, czynność powtórz na każdym paznokciu :) Poczekaj nawet 15-20 minut (nie wiem z jakiej firmy masz hybryd czasami wystarczy 10 minut) następnie po 10-20 minutach zdejmij folie z wacikiem i usuń hybryd drewnianym patyczkiem z paznokcia tak jak byś chciała to zdrapać.Żelo lakier powinien zmienić się na paznokciu w taka galaretkę.Powodzenia :) julitaSo

Jak usunąć hybrydowy ?!!

26 sty 2012 - 12:15:03

już sama nie wiem czy gorsze jest piłowanie paznokcia czy moczenie go tak długo w acetonie...

Jak usunąć hybrydowy ?!!

11 lut 2013 - 22:42:29

Mi hybryd sam odpada ;O

Jak usunąć hybrydowy ?!!

11 lut 2013 - 22:45:36

ja tam zdrapuję;D

Jak usunąć hybrydowy ?!!

11 lut 2013 - 22:56:40

Ja bym się udała do tej osoby, która Ci to nałożyła.

Jak usunąć hybrydowy ?!!

11 lut 2013 - 23:07:22

Cytat
julitaSo
Namocz na wacik aceton i przyłóż do paznokcia namoczony wacik i owiń folią aluminiowa, czynność powtórz na każdym paznokciu :) Poczekaj nawet 15-20 minut (nie wiem z jakiej firmy masz hybryd czasami wystarczy 10 minut) następnie po 10-20 minutach zdejmij folie z wacikiem i usuń hybryd drewnianym patyczkiem z paznokcia tak jak byś chciała to zdrapać.Żelo lakier powinien zmienić się na paznokciu w taka galaretkę.Powodzenia :) julitaSo

Mi w taki właśnie sposób usuwała kosmetyczka u której malowałam.

Jak usunąć hybrydowy ?!!

19 mar 2013 - 16:37:16

Cytat
silija
Cytat
julitaSo
Namocz na wacik aceton i przyłóż do paznokcia namoczony wacik i owiń folią aluminiowa, czynność powtórz na każdym paznokciu :) Poczekaj nawet 15-20 minut (nie wiem z jakiej firmy masz hybryd czasami wystarczy 10 minut) następnie po 10-20 minutach zdejmij folie z wacikiem i usuń hybryd drewnianym patyczkiem z paznokcia tak jak byś chciała to zdrapać.Żelo lakier powinien zmienić się na paznokciu w taka galaretkę.Powodzenia :) julitaSo

Mi w taki właśnie sposób usuwała kosmetyczka u której malowałam.



I to jest właśnie jedyny dobry sposób na hybrydę. Polecam podpiłować jednak wcześniej pierwszą warstwę, łatwiej zejdzie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

turkus czy fiolet?/