Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

obgryzanie paznokci.

25 sty 2012 - 13:10:14

co zrobić żeby przestać obgryzać ? już wiele razy próbowałam ..
czy da się na takich paznokciach zrobić jakieś tipsy ?

obgryzanie paznokci.

25 sty 2012 - 13:15:03

w rossmanie są lakiery "przeciw obgryzaniu paznokci" mi pomogło, jak byłam jeszcze dzieckiem ;)

obgryzanie paznokci.

25 sty 2012 - 13:15:13

ja odkąd pamiętam obgryzałam paznokcie.
ale od września nie obgryzłam.
Poprostu trochę silnej woli powiedziałam ze nie będe.
I tak mi odrosły że każdy pyta czy tipsy mam ;)
Więc trochę silnej woli ;)

zweryfikowana
Posty: 1.190
Ostrzeżenia: 2/5

obgryzanie paznokci.

25 sty 2012 - 13:16:14

zależy jaką masz płytkę.jeśli jest bardzo zjedzona to wątpię by się przykleiły.możesz też spróbować lakierożeli zamiast tipsów.albo zaparcie się i jak tylko wkładasz palec do buzi to walnij się w głowę lub w kostkę.tak aby cie nie kusiło.nie wiem co ci doradzić bo nie miałam takiego problemu.

obgryzanie paznokci.

25 sty 2012 - 13:17:00

Nie jesteś sama.ja też mam ten ohydny problem.to choroba niestety...

obgryzanie paznokci.

25 sty 2012 - 13:17:18

silna wola, jak przy rzucaniu palenia czy odchudzaniu ;p

obgryzanie paznokci.

25 sty 2012 - 13:18:23

chciałabym mieć takie ładne jak niektóre dziewczyny :( ale gdy tylko się zdenerwuje to od razu zaczynam chociaż wiem że powinnam przestać.

obgryzanie paznokci.

25 sty 2012 - 13:19:47

też kiedyś obgryzałam aż któregoś dnia powiedziałam sobie, że nie chcę mieć zdeformowanej płytki paznokciowej. od tamtego czasu nie obgryzam i mam piękne paznokcie z dużą płytką.

Cytat
puszysta48
chciałabym mieć takie ładne jak niektóre dziewczyny :( ale gdy tylko się zdenerwuje to od razu zaczynam chociaż wiem że powinnam przestać.

a jak będziesz miała kiedyś faceta, dla którego ważną rzeczą będą zadbane paznokcie to co wtedy? nie będzie Ci wstyd jak będzie wyśmiewał Twoje poobgryzane pazury?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-25 13:20 przez kiciek1985.

obgryzanie paznokci.

25 sty 2012 - 13:21:52

jasne ze sie da, najlepiej przedluzyc na formie

obgryzanie paznokci.

25 sty 2012 - 13:22:53

no właśnie mam faceta od dwóch lat tego samego i jeszcze nic nie powiedział na ten temat, przy nim nie obgryzam . ale na ślubie czy tp musze mieć ładne :) zadbane.

obgryzanie paznokci.

25 sty 2012 - 13:23:14

ja nie obryzam jak mam pomalowane;p tez wiele lat obgryzalam, wlasciwie od dziecka:/ zadne gorzkie paluszki i inna chemia nie pomagały

obgryzanie paznokci.

25 sty 2012 - 13:23:21

też miałam kiedyś problem z obgryzaniem paznokci.. na szczęście nałóg już mam za sobą, ale niestety przez obgryzanie mam bardzo brzydką płytkę paznokcia i strasznie mi się łamią, dlatego używam olejku rycynowego i odżywki. Byłam kiedyś u kosmetyczki i udało jej się na moich paznokciach zrobić akryle, które trzymały mi się dwa miesiące. Do przestania obgryzania paznokci przekonał mnie mój były chłopak, a że mi na nich kiedyś zależało to postanowiłam nie obgryzać i udało się.. Wiedziałam, że dla niego liczy się ładna dłoń dlatego zaparłam się i przestałam. Żeby mnie nie kusiło to na te swoje krótkie paznokcie nakładałam lakier bezbarwny albo kolorowy.. I jak chciałam obgryzać to zdrapywałam ten lakier ; )

obgryzanie paznokci.

25 sty 2012 - 13:23:21

maluj je cały czas,mi pomogło,tez obgryzałam najbardziej jak byłam mała,choc teraz tez czasem potrafie^^ale nie jak są pomalowane,do tego lakierem przyspieszającym ich wzros i jest git,te lakiery typu Gorzki Paluszek,niestety nie pomagaja,przynajmniej mi:/...

obgryzanie paznokci.

25 sty 2012 - 13:23:40

Ja obgryzałam paznokcie i to jakiś szmat czasu. Polecam tipsy, da się zdrobić nawet na takich ogryzkach ;))

obgryzanie paznokci.

25 sty 2012 - 13:26:03

dzieki dziewczyny :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak usunąć hybrydowy ?!!