Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

U mnie cuda zdziałała ta odżywka,ale jak się skończy,chętnie wypróbuję tej z eveline:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-29 15:29 przez moni1224.

miał ktoś tak, że przy stosowaniu odżywki bolały paznokcie/palce, przy naciśnięciu? wiecie o co chodzi, mam nadzieję ;]

Dla mnie ta odzywka to cos wspanialego.. !!! Paznokcie tak mi sie wzmocnily ze w koncu przestaly sie lamac i rozdwajac:) naprawde odzywka godna polecenia:D

reklama? podobno na wszystkich działa, na mnie niestety nie!

Eveline, 8w1 jest według mnie milion razy lepsza :) Cena taka sama opakowanie i wszystko prawie identyczne ale jak na moje pazurki po tipsach tylko ona zdziałała cuda :)

Cytat
emrydz
miał ktoś tak, że przy stosowaniu odżywki bolały paznokcie/palce, przy naciśnięciu? wiecie o co chodzi, mam nadzieję ;]
Tak, miałam tak. Szczególnie jak pomalowałam 2 warstwy od razu ( inaczej niż pisze w ulotce to pewnie dlatego). Wtedy ból był nie do zniesienia niekiedy... musiałam moczyć palce w zimnej wodzie. :)
Na początku malowałam też tak, że codziennie dodawałam jedną warstwę i dopiero w 3 dniu zaczęły mnie boleć paznokcie.

.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-15 09:38 przez Milenaa20.

Rewelacja! :)
Polecam w imieniu swoim, mamy i siostry :D

Co do bólu, właśnie gdzieś przeczytałam opinię początkującej kosmetyczki, która twierdzi, że ból jest oznaką regeneracji paznokci.

Jestem po prawie 2 tyg i rzeczywiście efekty są. Ból nie jest jakiś straszny i jestem w stanie go bez problemu znieść dla dobra moich paznokci. Mam tylko nadzieję, że nic złego się nie dzieje.

Też używam odżywki z ten serii tylko 8 w 1, Paznokcie są w dużo lepszej kondycji. Można ja dostać w Rossmanie :) Ostatnio w Biedronce nawet widziałam bodajże po 8, 9 zł :)

Mnie po niej bolały palce i wyszły mi pod paznokciem takie czerwone prążki Używałam z koleżankai miała to samo Fakt paznokcie są po niej super

Ta odżywka naprawdę działa.Akurat ja jej nie stosowałam ale koleżanka dla porównania pokazała mi w jakim stanie są paznokcie pomalowane zwykłym lakierem a tą odżywką. Przede wszystkim paznokcie trwalsze,grubsze co za tym idzie mniej się łamią.

Ja własnie dziś kupiłam z tej serii odżywkę sos dla kruchych i łamliwych paznokcie, dopiero nałożyłam pierwsza warstwę, ale z tego co czytałam to ma sporo pozytywnych opinii. Mam generalnie ładne paznokcie, ładną płytkę, podłużną, kolor też ładny, ale jak tylko zapuszczę je na zaledwie 0,5 cm to trrrach;/ Mam nadzieje, że ta odżywka pomoże. Załączam zdjęcie.


ja mam taką na szafie ;)

Ja mam ewelina 8w1 i tez jest fajna, stosuje 10 dni i widze ze paznokcie sa twardsze, rozna mocniejsze, grubsze, wygladzily sie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TIPSY ŻELOWE