Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja stosuję 8w1 i już po pierwszym tygodniu mogę stwierdzić, że jestem niesamowicie szczęśliwa, że ją nabyłam.

Stosowałam różne preparaty, tańsze i droższe, odżywki i tabletki i niestety nic mi nie pomagało. Moje paznokcie byly kruche i strasznie się rozdwajały, nigdy nie mogłam ich wychodować trochę dłuższych.

Po odżywce 8w1 paznokcie zaczęły mi rosnąć jak szalone, są twarde ładne.. mimo stosowania antybiotyku, który osłabil mój organizm.

Naprawdę polecam;)

Osobiście, jestem ZACHWYCONA :)


RADA NA SKÓRKI!
Poczałkowo też miałam z nimi problem. W czasie używania odżywki skórki po prostu zaczęły się łuszczyć, a nie mam tyle wprawy i gracji by nie zahaczyć o nie lakierem. WIĘC nadmiar lakieru można zebrać drewnianym patyczkiem (do nabycia w sklepie kosmetycznym) lub widziała również specjalnie dostosowane do tego pilniczki z końcówką zakrzywioną w kształcie sierpa. Mój własny patent - przed użyciem odżywki, DELIKATNIE SMARUJE SKÓRKI KREMEM (zwykłym Nivea).Po wyschnięciu, ścieram go w chusteczkę higieniczną :).

Cytat
denni
ja też jestem z niej naprawdę zadowolona, paznokcie są równe, nie łamią się- z czym miałam ogromny problem. z mojej strony najlepsza odżywka, jaką miałam;)

Ja po odżywce twarde i lśniące miałam czarne zacieki i bolały mnie paznokcie już przy 2 warstwie.

Odżywka 8 w 1 jest świetna.. bolały mnie paznokcie ale krótko , teraz nic mi nie dolega. Dzięki tej odzywce mam paznokcie :)

Ja używam tej odżywki od ponad pół roku. Moje paznokcie wyglądały tragicznie po 2 latach noszenia "żelów" non stop. Odżywkę poleciła mi znajoma prowadząca sklep z kosmetykami. Nakładam w pierwszy dzień dwie warstwy, w drugi i trzeci po warstwie. W czwartym dniu zmywam i od nowa. Na początku stosowałam tylko tą odżywkę i nie malowałam paznokci bo ona i tak daje taki mleczny wygląd. Dzisiaj nakładam ją nawet pod lakier, krótko mówiąc zawsze mam ją na paznokciach. Na dzień dzisiejszy mam piękne długie i twarde paznokcie. Koleżanki w pracy są przekonane że mam tipsy. Do tego piękne kolory lakierów i paznokcie super. POLECAM WSZYSTKIM TĄ ODŻYWKĘ BARDZO BARDZO :-))

Ja używam eveline 8w1 - mam teraz naprawdę twarde i bardzo długie paznokcie, najlepsza odżywka na rynku. Zawsze miałam bardzo krótkie, rozdwajające i łamiące się paznokcie. Wiele osób teraz pyta czy mam tipsy czy to moje ;) Stosuję ją od ok. pół roku, ale nie zgodnie z zaleceniami podanymi na opakowaniu. Maluję wtedy, kiedy mam czas, czasem jedną wartwę, czasem 2 lub 3. najważniejsze, żeby codziennie mieć odżywkę na paznokciu. Jako dowód załączam zdjęcia :)






Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-29 15:09 przez tomoyo89.

zweryfikowana
Posty: 532
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Jolgrze
ja mam z eveline ale 8w1 skoncentrowana odżywka do paznokci i rewelacji nie było :P kupiłam także w rossmannie.


ja też mam tą odżywkę od niedawna, ale ja jestem bardzooo zadowolona xD nie potrafię się teraz bez niej obejść

Kupić można w każdym Rossmannie, u mnie stoją na dziale z pilniczkami itd, usawione na samym dole ( już w nie jednym Rossmannie widziałam je tam ustawione). Koszt ok 12zł.

Ja również polecam odżywkę 8w1. Paznokcie mega twarde i szybko rosną :)

Ta odżywka jest rewelacyjna, gdyby nie ona to paznokcie nigdy chyba by mi nie odrosły, strasznie mi się łamały i rozdwajały a teraz mam długie i w ogóle się nie rozdwajają, najlepsza odżywka jaką do tej pory miałam

jak dla mnie ta jest strasznie kijowa. moje paznokcie dużo wolniej rosną. wole tę różową z tej serii. ta to dopiero zdziałała cuda z moimi pazurkami :D

Polecam!!! Jak dla mnie diamentowa to rewelacja!!! nigdy nie mialam dlugich paznokci teraz moge sie nacieszyc nimi, bo juz sie nie lamia. trzeba stosowac regularnie a efekt gwarantowany!!!

ja kupiłam ostatnio, bo polecałyście tu na forum, odżywkę EVELINE 8w1 ;>
I narazie jestem po jednym zmyciu warstw i nałożeniu 2giej warstwy -czyli jakiś tydzień stosowania ;>
No i czekam cierpliwie a nastawiona jestem sceptycznie, bo też nie wierzę, że moim paznokciom coś pomoże :]
no ale, nie mówię hop ;)

Ja też ją stosuję od 12 dni z polecenia przyjaciółki i jestem zadowolona z efektów. Wiadomo, że od razu nie wyrosły mi superszpony, ale już po kilku dniach widać poprawę. Z czystym sumieniem mogę ją polecić wszystkim tym, które chcą wzmocnić płytkę i podreperować pazurki :))

Ja zapłaciłam 12 zł w aptece :) Rownież jestem mega zadowolona ! Paznokcie o niebo lepsze :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TIPSY ŻELOWE