Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

No też ją mam, stosowałam 3 dni, zmyłam i nie moglam się oprzeć żeby pomalować paznokcie na kolor - pomogło mi to przy nauce :D kiedy zmyyję wezmę się za kuracje :)

Ja jej używałam, po tym jak zrobiłam sobie nieszczęsne tipsy na ślub. Poprawiła mi stan paznokci, ale cudu nie uczyniła, nadal z tym walczę :D

Ja swoją odżywkę kupiłam w superpharm :)

Cytat
Electrophile
Podejrzewam, że w każdym Rossmannie.
A czy wiecie może gdzie dokładnie, tj. na którym stoisku/ w którym dziale?? Szukałam, ale bez rezultatów. Może już nie było.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-18 14:14 przez karina87.

Ja próbowałam z Eveline odzywkę 8 w 1.Też jest rewelacyjna.Polecam!!!

Ja swoją zakupiłam w Tesco na stoisku z kosmetykami, bo nie było jej ani w Superpharm, ani w Rossmanie. Moje paznokcie nie były w tragicznym stanie, po prostu kiedy urosły troszkę dłuższe zaczynały się łamać i rozdwajać. Przez 9 dni stosowałam odżywkę wg rad producenta a od 3 tygodni traktuje ją tylko jako bazę.Co mogę powiedzieć?

Odżywka jest świetna, moje paznokcie nigdy nie były takie długie, a praktycznie codziennie uderzam w coś nimi albo zahaczam, a one się nie łamią! W ciągu używania odżywki złamał mi się tylko jeden paznokieć i to na początku kuracji.
Jedynym minusem jest to, że naprawdę wysusza skórki, trzeba je dokładnie zabezpieczać i bardziej dbać o skórę przy paznokciach.

Ale POLECAM każdej dziewczynie!

NeluchlanD - chyba czas na zmianę prawda? Ja miałam podobny problem - wtedy pomogła mi odżywka New Nails. Teraz paznokcie wyglądają po prostu zdrowo - są długie, twarde i w końcu malowanie ich, przestało być dla mnie prawdziwą katorgą. Teraz po prostu jest lepiej!

Chodzi o tą 8w1? Jak dla mnie ona działa tylko dopóki jest na paznokciach a jak się ją zmyje to efekt pryska.

niezweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

u mnie kosztuje 15 zł.. ja sama nie używałam ale kilka osób mi powiedziało,że nie jest najlepsza.

ja tydzień temu zdjelam żel po 1,5 roku zakładania i używam od tamtego czasu właśnie 8 w 1. Paznokcie są naprawdę świetne, zrobiły się twarde, długie i piękne:)

żeby skórki się nie wysuszały wystarczy starannie malować i na nie poprostu nie wyjeżdzać... taka moja mała rada

ja kupiłam niedawno 8w1, ogólnie mam mocne i długie paznokcie, ale mogę powiedzieć, że po nałożeniu póki co dwóch warst już mi się odżywka spodobała:) bo paznokcie są twarde i wyglądają bardzo ładnie pomalowane samą odżywką

na te dwie warsty nałożyłam w sobotę na wesele lakier do paznokci i mam tak do teraz, wczoraj tylko nałożyłam drugą warstwę lakieru, żeby kolor odświeżyć

zweryfikowana
Posty: 400
Ostrzeżenia: 1/5

ja kupowalam ostatnio kolezance na all za 8zl ale to przy okazji innych zakupow kosmetycznych . w innym wypadku cenowo wyszłoby drozej niz w drogerii. chyba ze nie mozecie jej znalezc -wtedy jest to jedyne rozwiazanie.

Miałam dwie (jedną jeszcze mam). Pierwsza - sos dla kruchych i łamliwych. Ogólnie nie polecam, bo mi nie pomogła. Za to druga, którą dostałam w prezencie, tj. maksymalny wzrost paznokcia zdziałała cuda. Jedyny paznokieć, który mi się złamał "pękł" mi w połowie... Teraz już odrasta na szczęście :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TIPSY FRENCH WROCŁAW - POMOCY