Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co to takiego?? Któraś wie??

przedłużanie paznokci na szablonie ;> ??

no zelem na tipsie, lub akrylem na formie albo zelem jeszcze jakoś inaczej ;-)

ja się tym zajmuje. na szablonie przedluzasz samym zelem, podkladasz specjalny szablon i tam formujesz szkielet paznokcia. nie ma tipsa tylko sam zel.

Cytat
Unerreichbarekrk
ja się tym zajmuje. na szablonie przedluzasz samym zelem, podkladasz specjalny szablon i tam formujesz szkielet paznokcia. nie ma tipsa tylko sam zel.

a ktore bys poleciła: tipsy, na naturalnej plytce czy przedłużanie na szablonie??

ooooj to zalezy od wielu czynnikow..
przede wszystkim od tego jakie masz paznokcie

Jeśli długość Twojego paznokcia Ci odpowiada wybierz żel na naturalnej płytce, będzie zdrowiej,szybciej i taniej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-03 12:40 przez Koktajlowa.

słabe, łamią się ;/
własnie wolalabym mieć dłuższe ;]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-03 12:42 przez pozadanie.

Cytat
pozadanie
słabe, łamią się ;/
własnie wolalabym mieć dłuższe ;]

jezeli nie sa bardzo miekkie wybierz szablon, jezeli masz nierowne albo zniszczone lozysko plytke przedluz coverem

zweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

ja niestety obgryzam paznokcie ;/ i mam strasznie krótkie :( ale przedłużam sobie na szablonie i jestem zachwycona trzymają mi sie na takich obgryzkach przez 5 tyg :-) super sprawa. POLECAM !

Na szablonie wygladaja bardziej naturalnie i bedziesz miala uczucie,ze sa twoje i krocej sie je robi

a czy na szablonie nie sa bardziej lamliwe niz na tipsie? no czy tez zel jest wystarczajaco mocny?

oki.. Dzieki za pomoc:)

mi osobiście lepiej podobają się na szablonie są bardziej naturalne ,lecz robię sobie na tipsie bo o wiele dłużej mi się trzymają !

Firebird89

Co za kobieta? Wkleja w obce cytaty reklamę swojego bloga.
Tak jest w wielu wątkach.
Perfidia czy próba przebiegłości?
Teraz pod innym nickiem
emomartynka



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-04 18:18 przez szasa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ODŻYWKA EVELINE PAZNOKCIE TWARDE JAK DIAMENT