Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PAZNOKCIE AKRYLOWE

02 gru 2011 - 10:41:26

Witam Was serdecznie. Chciałabym zacząć robić paznokcie akrylowe (bardzo interesuję się tymi rzeczami, jestem w studium kosmetycznym - dziennym). Moje pytanie brzmi: Co sądzicie o paznokciach akrylowych? Jakieś konkretne zestawy z allegro polecacie/odradzacie? Dużo jest zestawów firmy "the one", stosowała któraś?
Pozdrawiam ;)

PAZNOKCIE AKRYLOWE

02 gru 2011 - 10:45:03

A nie lepiej żele? ładniej i naturalniej wygladaja:/ akryle kojarza mi sie z łopatami...

PAZNOKCIE AKRYLOWE

02 gru 2011 - 10:48:10

żel lepszy

PAZNOKCIE AKRYLOWE

02 gru 2011 - 10:51:04

Może i faktycznie skuszę się na żel... Nie trzeba się bawić w tworzenie masy akrylowej. Ale czy żel przypadkiem nie wyszedł już z mody? Chyba mało kto go robi...

PAZNOKCIE AKRYLOWE

02 gru 2011 - 10:53:19

akryle sa wiesniackie jak dla mnie , ale napewno jakies tapeciary co lubia sobie robic lopaty sie znajda ,lepiej zazelowac swoja plytke jest ladniej

PAZNOKCIE AKRYLOWE

02 gru 2011 - 10:53:32

Cytat
Sandy19
Może i faktycznie skuszę się na żel... Nie trzeba się bawić w tworzenie masy akrylowej. Ale czy żel przypadkiem nie wyszedł już z mody? Chyba mało kto go robi...
z mody to raczej akryl wyszedł. uczysz się w szkole o takim profilu a nie wiesz co modne? teraz hybrydy, ale to nie przedłuża paznokci. żel fajny, ale zdjęlam bo szkoda mi kasy. zakupiłam zestaw stempelków i śmigam co 3ci dzień nowy wzorek :)

PAZNOKCIE AKRYLOWE

02 gru 2011 - 10:54:07

No tak się składa, ze to akryl z "mody" wyszedl bo jest na maxa sztuczny! Naprawde zel jak go dobrze zrobisz to wygląda tak naturalnie, ze idzie sie pomylic:)

PAZNOKCIE AKRYLOWE

02 gru 2011 - 10:58:15

lepsze są żele choćby dlatego że materiał jest bardziej plastyczny no i samo zrobienie takich paznokci jest mniej skomplikowane, jednak na twoim miejscu zrezygnowałabym z kupna zestawu na allegro lepiej zaopatrzyć sie w żele w profesjonalnej hurtowni, lampę jak najbradziej możesz kupić na all ale zele i inne rzeczy lepiej kupić w sprawdzonym miejscu

PAZNOKCIE AKRYLOWE

02 gru 2011 - 10:58:16

ja jestem teraz fanką hybrydów:-)
a co do zestawów na allegro to zakupiłam jakiś czas temu zestaw do paznokci zelowych i tak naprawde to skorzystac mozna z lampy,pilnikow,ozdób, a reszte czyli żele,primer,cleaner lepiej zakupic w hurtowni kosmetycznej,chociaz ja zestaw kupilam do nauki i pare pazurków robiłam na tych zelach z zestawu a jak zaczęło wychodzić to zakupiłam lepsze(oczywiście testowałam na sobie, dopiero teraz robię dla kogoś;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-02 11:02 przez zwierzus.

PAZNOKCIE AKRYLOWE

12 wrz 2009 - 18:44:56

zacznę od tego, że już od dawna planuję zakup zestawu do pazurków akrylowych ... chcę je robić sobie sama, wiem co i jak tylko nie jestem pewna jaki produkt wybrać... szukam czegoś w tzw. "dobrej cenie" i z przyzwoitą jakością...

jeśli macie doświadczenie w tym temacie - proszę, doradzcie mi firmę jaką wybrać na początek robienia własnych pazurków, będę Wam bardzo wdzięczna :D

PAZNOKCIE AKRYLOWE

13 wrz 2009 - 10:40:49

Polecam Spnki

PAZNOKCIE AKRYLOWE

13 wrz 2009 - 10:42:06

A nie lepiej w żel i lampę zainwestować?

PAZNOKCIE AKRYLOWE

13 wrz 2009 - 12:43:45

http://spnnails.com/product_info.php/info/p936_Zestaw-Startowy-Akrylowy-Maly.html

POLECAM
Na allegro widziałam kilka dni temu aukcję z tym zestawem za 250 czy 300zł, ale teraz już jej nie ma, może będzie wystawiona jeszcze ;)

PAZNOKCIE AKRYLOWE

14 wrz 2009 - 19:37:39

dzięki będę śledzić :) rozumiem ze za te ok 300zł osiągalny jest juz kompletny zestaw?

PAZNOKCIE AKRYLOWE

14 wrz 2009 - 19:47:18

Jeżeli paznokcie to tylko naturalne ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TIPSY TARNÓW ktoś robi?????