Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

26 kwi 2015 - 19:52:12

Ja robię hybrydy z GELeration, nie zauważyłam, żeby niszczyły mi się po tym paznokcie. A do cienkich, miękkich paznokci polecam odżywkę, również z Jessici, critical care, bardzo dobra.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

28 kwi 2015 - 20:02:54

Ja się zastanawiam właśnie poważnie nad Hybrydą :) ale właśnie słyszałam że jednak skutki jej stosowania nie są tego warte. Co do Jess czarna to ja u nich prawie wszystko do paznokci kupuje także zainteresowałaś mnie tym GELeration :) na pewno następnym razem jak coś będę sobie u nich zamawiać luknę i zobaczymy.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

28 kwi 2015 - 23:20:24

Podobno dobrze zrobiona i zdjęta hybryda nie powinna skutkować jakimiś uszkodzeniami płytki paznokcia, ale ja też najwidoczniej słabo trafiłam, bo moje pazurki po tym manicure wyglądały jak pożal się boshe. Oczywiście nie obyło się bez spiłowania na króciutko, ale niewiele to pomogło. Dopiero, jak zaczęłam łykać taki suplement diety, Bio silica max, z dużą dawką skrzypu, to stan paznokci zaczął się poprawiać. Po jakiś 3 tygodniach wszystko wróciło do normy, ale hybrydy sobie już nigdy nie zrobię. Taki uraz ;P

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

08 paź 2015 - 09:05:06

Mnie pomógł Oeparol, ale po zdjęciu hybrydów myślałam, że padnę jak zobaczyłam w jakim są stanie, a że koleżanka wcześniej ostrzegała mnie, to już zaopatrzyłam się w suplement i krem tej serii.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 1/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

09 kwi 2020 - 15:36:44

ja wsmarowywałam olejek rycynowy, i z drzewa herbacianego i pomagało

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

25 kwi 2020 - 19:54:49

Nie wiem jak wy, ale ja przez akcję #zostańwdomu odpuścilam sobie hybrydy itp. już spory czas temu. Nie mam za bardzo okazji, żeby wychodzić, a i uznałam, że to dobry moment, żeby dać odpocząć paznokciom. Jak już zregenerowałam je po hybrydach to zaczęłam teraz używać odżywek od eveline. Na pierwszy rzut poszedł ich utwardzacz Bio Power. Polecam :)

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

05 maj 2020 - 10:01:31

Mi pomógł balsam do paznokci Tisane 2x5, jest super, na noc nadkładałam grubszą warstwę. sporadycznie używałam też odżywkę sally hansen nail rehab zeby warstwa lakieru - odżywki usztywniła spiłowany i matowy paznokieć. .

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

22 cze 2020 - 23:15:46

mi też hybrydy strasznie potyrały paznokcie :/ i już sobie obiecałam: nigdy więcej! Teraz jestem na etapie ich odbudowy i pielęgnacji. Głownie stosuje odżywkę Diament z Eveline. Nie ukrywam, że jestem pozytywnie zaskoczona jej działaniem. Stosuję ją niecałe 2 tygodnie i paznokcie już wyglądają o wiele lepiej. :)

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

18 lip 2020 - 18:40:18

Bardzo dobrze na zniszczone paznokcie pomogła mi ta odżywka z Bielendy z algami morskimi, własnie działa regenerująco i wzmacniająco. Poleca, odbudowałam paznokcie, teraz już mi się tak nie łamią no o ładnie wyglądaja

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

22 lip 2020 - 08:49:45

kurde dziewczyny aceton serio? nie jest wcale lepszy przy sciaganiu niż piłowanie, które trzeba robić umiejętnie no a jak się robi hybrydy to i tak się trzeba liczyć z tym że paznokcie po sciągnięciu będą w gorszym stanie i nie ma innej opcji... co do regeneracji tabletki szybko nie pomogą, to już płytka zdąży odrosnąć ale jako suplementacja dodatkowa można stosować raczej nie zaszkodzi, z eveline odżywki są beznadziejne, nie odżywiają pazkocia, ja bym na Twoim miejscu skróciła je maksymalnie, co wieczór wcierała olejki, mam osobiście polecony od podologa z jakiegoś tam drzewa czy coś (no idea nazwy nie pamiętam) ale znajdziesz na pewno jakiś fajny w sieci, do tego na dzień jakiś serio porządn krem do rą też z witaminami, good luck

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 4/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

26 lut 2021 - 11:49:28

Niestety, jak się decyduje na hybrydy, to trzeba się liczyć z tym, ze paznokcie mogą trochę ucierpieć, zwłaszcza jeśli źle je ściągamy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poszukiwany lakier o tym kolorze!