Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

5 minut temu

sprawdzony stomatolog

9 minut temu

sklep detailingowy

33 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

20 cze 2014 - 12:13:39

Ja polecam odżywkę keratynową Gal, to taki olejek do smarowania płytki paznokcia. Świetnie regeneruje i odbudowuje strukturę paznokcia a przy tym fajnie zmiękcza skórki. Dla mnie rewelacja.

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

09 lip 2014 - 09:52:49

Sama miałam problem z paznokciami. Nie mogłam ich zapuścić, rozdwajały się i były łamliwe. Hybryda tylko pogorszyła mi ich stan. Całkiem dobre efekty dała mi odżywka Eveline 8w1, ale ze względu na formaldehyd odstawiłam ją. Moja mama brała tabletki z kolagenem Noble Medica przez dwa miesiące i bardzo poprawiła jej się cera, włosy i paznokcie, więc także włączyłam je do swojej suplementacji. W tym samym czasie stosowałam oliwkę z sokiem z cytryny na paznokcie. Miesiąc później miałam w końcu długie i zadbane pazury: ) Myślę jednak, że to raczej zasługa odpowiedniej suplementacji i kolagenu naturalnego. Pozdrawiam.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 6/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

21 lip 2014 - 11:59:43

Paznokcie najlepiej leczyć naturalnie - od zewnątrz olejowanie, od wewnątrz: oleje, drożdże i zioła, ale parzone, nie ekspresowe i nie w tabletkach, bo są za słabe

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

21 lip 2014 - 12:03:09

Cytat
szafoholiczkaxD
sa 3 odzywki marki Eveline, podobno dobre
chyba sobie zartujesz, zeby odzywke Eveline nakladac na popękane i pozdzierane paznokcie!
te odzywki owszem sa dobre, ale nie kiedy paznokiec jest w takim stanie, wtedy ta odzywka robi tylko krzywde

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

24 lip 2014 - 16:31:31

A z jakich lakierów korzystasz? Ja mam hybrydowe od ponad roku i jakoś zero zniszczeń. Może to kwestia wykonania? Kto ci robił paznokcie?

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

26 lip 2014 - 19:47:56

Odżywka marki Eveline...8w1...jest niesamowita!!! Używam jej od 2 lat... nie znam nic lepszego!!!!! Po kiepskim manicure hybrydowym jak i po żelach i akrylu - cuda w 2 tygodnie!!! Pazurki jak nowe.
POLECAM brawo

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

01 paź 2014 - 14:30:53

Ten utwardzacz z żelazem można dostać w rossmanie lub aptece?

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

02 paź 2014 - 12:14:40

U kosmetyczek są często takie zabiegi manicure z odżywianiem paznokci. Sama zaczęłam na to chodzić, bo moja płytka po 5 hybrydach to jakaś nędzna imitacja. Paznokcie są dosłownie mięciutkie przez co się okrutnie łamią...

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

03 paź 2014 - 19:08:42

na to powinien być paragraf! Jak można tak dojechać paznockie. Ja robię od ok. 2 lat i nie ma śladu zniszczeń na paznokciach ale robię to umiejętnie! Będziesz musiała sobie trochę poczekać aż paznockie wrócą do stanu pierwotnego. Oby Ci tylko macierzy nie uszkodziła, bo wtedy będzie prze...sra ne :)

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

03 paź 2014 - 19:57:33

Najprostszy sposób jaki znalazłam na paznokcie,to olejek rycynowy,działa cuda!.Codziennie wieczorem,przed spaniem nacieram paznokcie tym olejkiem i po miesiącu są już piękne.pierwsze efekty zauważyłam już po dwóch tygodniach.W tym czasie nie maluję paznokci niczym,ale są tak ładne,że mi juz nie przeszkadza brak lakieru.Spróbuj,kuracja jest skuteczna i tania.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

15 gru 2014 - 16:48:16

Odżywka new nails - hybrydowe mam od dawna i nie widzę żadnych zniszczeń na paznokciach. Nawet przeciwnie - paznokcie są cały czas w bardzo dobrej kondycji i ładnie wyglądają. Zatem chyba się da.

zweryfikowana
Posty: 112
Ostrzeżenia: 3/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

22 gru 2014 - 12:07:05

Dziewczyny od czego zależy to, czy paznokcie się zniszczą po hybrydzie?
Czy jest to kwestia płytki, użytych materiałów czy może po prostu pani kosmetyczki?
Moze dajcie znać jakie macie wrażenia/wiedzę w tym temacie lub czym miałyście wykonywaną hybrydę?
Ja zapisałam się na początek stycznia ale zaczynam żywić obawy..

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

26 lut 2015 - 15:37:37

Ja na pazury po hybrydzie stosuję kolagen firmy Noble Medica - Pure Collagen i jestem bardzo zadowolona. Prócz paznokci, kolagen ten wyleczył moją skórę z drobnych wyprysków :)

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

28 lut 2015 - 15:29:48

Hej. Dołączam do tematu. Zawsze miałam mocne paznokcie a po zdjęciu hybrydy zrobiły sie cieniutkie i dwa najmniejsze paznokcie wyglądają jakby ktoś w nie uderzył mloteczkiem. Pod paznokciem widac zaczerwienienie ale nie krew. Czy olejek rycynowy cos pomoze?wiem ze zanim paznokieć odrosnie i plytka minie trochę czasu. Wydaje sie ze w miejscach zaczerwienienia paznokcie pekly. Co polecacie jeszcze na pohybrydowe paznokcie?h:-(

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

15 kwi 2015 - 21:12:43

Moja kumpela miała dokładnie ten sam problem po hybrydowym :) i szczerze bardzo pomogły jej oliwki , kremy oraz odżywki od Jessica. Osobiście widziałam poprawę także naprawdę jest coś na rzeczy :) sama zresztą używam ich odzywki żeby paznokcie wzmocnić.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

manicure inspiracje