Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

22 mar 2013 - 15:28:05

eveline jest swietny.oprócz alantanu oliwy z oliwek czy masci z witamina A polecam również KERATYNE DO PAZNOKCI kupuje sie ja w aptece (koszt ok 14zl)
jest w takich jakby delfinkach i wciera sie w plytke.paznokcie rosna szybciej i sa twardsze i zdrowsze.
Pamietajcie ze tak zniszczone paznokcie mozna tylko czesciowo zregenerowac.reszta musi po prostu zrosnac:( a calkowite zrosniecie plytki trwa od 3 do 4 miesiecy.wiec warto zadbac o to aby poszlo to szybciej a odrastajace pazurki byly juz mega zdrowe i twarde.

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

23 mar 2013 - 10:28:32

Ja sobie odżywiłam odżywką nail hardner z silcare. Nawet nie przypuszczałam, że odżywka za 7.50 może zdziałać cuda. Malowałam 4 dni pod rząd i zmywałam i znowu 4 dni i tak przez jakieś trzy tygodnie. Teraz mam piękne, długie jak na mnie paznokcie i jestem z nich pierwszy raz w życiu zadowolona. W tygodniu maluję normalnym lakierem, a jak przychodzi piątek to lakier zmywam i znowu odżywka. Mówię Wam - rewelacja.

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

23 mar 2013 - 10:33:57

polecam eveline 8w1. :)

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

23 mar 2013 - 10:34:27

Zdecydowanie odżywki firmy Eveline. Są genialne. Ja osobiście zamiast 8w1 bardziej polecałabym, SOS dla kruchych i łamliwych paznokci! Też miałam zniszczone paznokcie po hybrydzie i bardzo mi pomogła. Kiedyś używałam Nail Tek bez efektów.
Za to odżywki Eveline działają rewelacyjnie i w dodatku mają przystępna cenę ok 13zł


Zniszczone paznokcie po hybrydowym

23 mar 2013 - 10:47:55

Robie hybrydy już od dawna i zawsze zdejmuje je klientką za pomocą acetonu,nie rozumiem po co ta "kosmetyczka" korzystała z frezarki?! Proponuje zakupić odżywkę do paznokci EVELINE 8 W 1 jest doskonała,trzeba ją regularnie stosować,znacznie wzmacnia paznokcie,a cena klaruje się od 9-13zł.Tańsza nie znaczy gorsza:-)Pamiętaj!ŻYCZĘ POWODZENIA W REGENERACJI PAZNOKCI I RADZE ZMIENIĆ KOSMETYCZKĘ HIHI - zapraszam do mnie;-)
A jeśli chodzi o regeneracje paznokci od wewnątrz polecam tabletki H-Pantoten:)wzmacniają włosy,skóre i paznokcie,efekty już widoczne po tygodniu stosowania:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-23 10:49 przez Hope12309.

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

23 mar 2013 - 10:50:22

też miałam ten problem, zainwestuj w odżywkę z Eveline 8w1 mi odbudowała paznokcie w 100 % :) jest genialna!

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

23 mar 2013 - 10:53:59

Odżywkę Eveline 8w1 polecam. dostaniesz ją w Rossmanie najpewniej i kosztuje ok 12 zł.

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

23 mar 2013 - 11:01:37

ajjj też mam problem z paznokciami, za nic nie mogę ich zapuścić :/ jak już są ładne i długie, to muszą się złamać

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

03 wrz 2013 - 15:32:01

Kiepskie hybrydy to kiepskie konsekwencje, tylko czy chodzi o zły kosmetyk, czy kiepskie działanie? W moim przypadku lakiery new nails nie wywołały czegoś takiego, ale może dlatego, że stosowałam odżywkę? Nie mniej jednak, nigdy tego typu problemów nie miałam.

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

03 wrz 2013 - 15:37:15

Zdecydowanie 8w1 Eveline!:)

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

03 wrz 2013 - 15:57:08

POLECAM EVELINE 8w1 :)

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

03 wrz 2013 - 16:02:16

odżywka Eveline - diamentowa, mi pomogła, miałam łamliwe i pożółkłe paznokcie po długotrwałym malowaniu kolorowymi lakierami

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

03 wrz 2013 - 16:05:18

odżywka do paznokci Eveline 8w1 - dostępna w rossmanie za ok 9zł, świetna, polecam na własnym przykładzie, tez miałam zniszczone paznokcie po żelach - przez pewien czas malowałam je wyłącznie tą odżywka i teraz są zdrowe i mocne jak nigdy! :)

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

10 gru 2013 - 16:08:39

Wystarczy odżywka new nails - nie będziecie mieli problemów. Hybrydy to fajna sprawa, tylko kosmetyk musi być porządny. Zniszczone paznokcie? Nie sądzę, aby do tego doszło. Dobry produkt załatwia sprawę.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

30 kwi 2014 - 16:21:42

Ta sama odżywka się u mnie pojawiła już jakiś czas temu. Staram się również dbać o codzienne czynności, zakładam rękawiczki do zmywania i jakoś te paznokcie cały czas utrzymuję w dobrej kondycji. Jestem zadowolona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomóżcie mi wybrać kolory:)