Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

09 lip 2012 - 14:50:02

Cytat
gokkaa

ps. znajoma kosmetyczka bardzo chwali prosty produkt firmy eveline jakas 5 dniowa kuracja (po jednej warstwie na kazdy dzień) odzywka wnika w glab paznokcia i go r egeneruje a przy tym ma ladny berłowy odcień.

w to chyba uwieze ;)

To właśnie Eveline 8w1

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

09 lip 2012 - 14:55:07

Również polecam Eveline 8 w 1 jest rewelacyjna :-)

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

09 lip 2012 - 15:03:47

Cytat
alleyezonme
Również polecam Eveline 8 w 1 jest rewelacyjna :-)

Mi ta odżywka bardzo wysuszyła płytkę paznokcia co widać po usunięciu odżywki , wyglądają po jej zmyciu fatalnie, tak jakby się od niej uzależniły.

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

05 lis 2012 - 15:17:23

Proces przywracania paznokciom normalności jest taki sam w każdym przypadku. U mnie była to odżywka New Nails + kilka innych kosmetyków tej samej marki. Jeśli nie będziecie dbały o wygląd swoich paznokci to nie oczekujcie, że będą one wyglądały nawet przyzwoicie.

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

05 lis 2012 - 15:24:43

Paznokcie hybrydowe są w sumie najmniej niszczącą dłużej trzymającą się techniką malowanie paznokci, bo przede wszystkim nie musimy zmatowić płytki tak jak w przypadku żeli czy tipsów. No ale mimo wszystko paznokieć jest pozbawiony stałego dopływu powietrza więc coś tam się niszczy. Ale bez przesady, ja robię sobie hybrydy od ponad pół roku czasem z jedno-dwu dniowa przerwą i paznokcie w ogóle mi się nie łamią. Tylko że ja ściągam specjalnym płynem( akurat korzystam z mollona) i tam oprócz acetonu sa jakieś składniki odżywcze. Lakier po 10 min sam super schodzi całymi płatami. Moja koleżanka raz mówiła ze własnie frezarką sobie ściągnęła i paznokcie jej dramatycznie wyglądały. Więc ewidentnie wina kosmetyczki...

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

05 lis 2012 - 15:28:08

Ja mam ten sam problem, z tym, że hybrydę miałam tylko raz założona, a moje paznokcie z pięknych, długich i twardych zrobiły się cieniutkie i 'gumowe'...
Gdybym wcześniej to wiedziała...

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

05 lis 2012 - 15:33:45

olwa rozgrzana z wodą oraz odrobina cytryny i tak co drugi dzen pomaga..

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

08 sty 2013 - 14:49:07

Zobaczcie - http://sklep.new-nails.com/frezarka-do-manicure-pedicure.html To co do pytania o frezarkę. Sprzęt się powinien sprawdzić również przy domowych zastosowaniach, nie jest drogi i powinien być wystarczający na lata.

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

08 sty 2013 - 14:57:18

oliwka na cieplo nie dziala, ale mialam odzywke eweline i rewelacja jednak musisz powwiecic na nia miesiac albo i wiecej, jenak to co odrosnie bedzie maga mocne i twarde!

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

22 mar 2013 - 14:36:08

Również radzę wykorzystanie odżywki. Kilka tygodni z odżywką New nails i twoje paznokcie powrócą do całkowitej normalności. Nie będzie to trudne - musisz być systematyczna. Po kilku tygodniach paznokcie będą twarde, powróci odpowiedni błysk. O to chodzi, prawda?

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

22 mar 2013 - 14:47:51

Cytat
KatherinePierce
eveline 8 w 1, mnie pomogła :) trzymam kciuki!

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

22 mar 2013 - 14:52:51

Ja po żelach miałam paznokcie jak papier ;)
od 3 tyg uzywam odżywki do paznokci eveline 8w1 odżywka po tipsach,żelach itp..
Koszt 11 zł

Po 2 ty moglam juz stwierdzić ze stan moich paznokci poprawił się o 60%



Zniszczone paznokcie po hybrydowym

22 mar 2013 - 14:53:07

EVELINE 8w1
Mimooo duzej ilości złych opinii o tej odzywce mi naprawdę pomaga !
POLECAM

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

22 mar 2013 - 15:17:48

możesz się skrzypem albo pokrzywą ratować

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

22 mar 2013 - 15:21:09

no mi jak robiła hybrydowy to używała frezarki przed nałożeniem lakieru, nie poto żeby ściągnąć lakier ;/ więcej do niej nie wróciłam , po tygodniu hybryda mi zeszła płatami z paznokcia a z moje płyki zrobił się papier... świetna specjalistka z Rzeszowa która szumnie sie ogłasz na gruponach itp.

Cytat
DulceMaria
Cytat
alleyezonme
Również polecam Eveline 8 w 1 jest rewelacyjna :-)

Mi ta odżywka bardzo wysuszyła płytkę paznokcia co widać po usunięciu odżywki , wyglądają po jej zmyciu fatalnie, tak jakby się od niej uzależniły.

u mnie pomaga, paznokcie rosną i sa twarde pod warunkiem ,ze odżywka jest na paznokciu ! jak tylko zmyję , trach, zaraz któryś złamany...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-22 15:23 przez GaBrYsiAa1996.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pierwsze paznokcie żelowe