Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

22 lis 2011 - 16:32:40

nie no dziewczyny ;)

to byl lakier do manicure hybrydowego - babka miala nawet paletkę kolorów i z niej wybierala - najpierw nakładała mi baze, potem 2 warstwy hybrydowego i na koniec jaką bazę końcową...nie znam się na tym - ale jej gabinet jest na stronie Mistero Milano jako dystrybutor....

teraz to już sama zgłupiałam - chodziłam tam kilka razy bo jak spiłowała "hybrydę" to nakładała nowy i nie sądziłam że aż tak moje paznokcie są w fatalnym stanie......do czasu .... gdy właściwie same mi odpadły ;)

stosuje nailteka xtra - który jest do paznokci zniszczonych po tipsach - odżywka białkowa która fajnie wypełniła mi moje nierowne paznkocie po spotkaniu z "rzeźnikiem", oprocz tego stosuje krem nawilzajacy do paznkoci sally hansen i odzywkę złotą z sally hansen....a i tak pękają ...

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

22 lis 2011 - 18:31:01

to ja juz ez zglupialam:)

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

23 lis 2011 - 10:21:10

po prostu uciąć ręce i po kłopocie :)

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

23 lis 2011 - 14:58:12

Cytat
Niczka90
Też zrobiłam niezłą głupotę-musiałam koniecznie skrócić piękne, długie i mocne paznokcie na zajęcia- nie chciało mi się ich piłować i zrobiłam najgorszą rzecz jaką mogłam zrobić- obcięłam je obcinaczkami... Efekt? Od tamtej chwili okropne, rozdwojone i łamiące się paznokcie:/

Pomogła mi odżywka Lovely z Rossmana taka o mlecznym kolorze. Odżywek jest cała seria i to dzięki nim zawsze miałam piękne i mocne paznokcie, także polecam serdecznie. Wibo również wypuściło podobną serię odżywek, tańszą o ok 2zł, ale już mogę powiedzieć, że są równie dobre jak te Lovely, także na prawdę polecam.

od obcinaczki ?
całe życie używam obcinaczki i nigdy nie miałam problemu z paznokciami

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

23 lis 2011 - 15:03:28

Tabletki już nic nie pomogą na te słabe paznokcie. Wzmocnią jedynie ta część, która rośnie, a nie końcówkę.
Maluj sobie paznokcie "zwykłym" lakierem, tak żeby utwardzić płytkę, to będą mniej łamliwe i czekaj cierpliwie aż odrosną :)

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

23 lis 2011 - 15:05:15

Ja stosowałam i nadal stosuję Nailteka i uważam, że jest bardzo dobry. Nie wiem, czemu Tobie nie pomógł. Też miałam problemy z paznokciami, były strasznie łamliwe i miękkie, a teraz są twarde i długie, więc mi bardzo pomógł :)

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

23 lis 2011 - 15:09:41

TEZ TAK ZROBILAM I ROK ODRASTALY MI PAZNOKCIE!!! MOJ SPOSOB?- JUZ NIGDY WIECEJ TEGO SWINSTWA!! :) A POMOGLA MI ODZYWKA "GOSH" DROGA BO Z 50ZL ZAPLACILAM ALE OPLACALO SIE :)

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

23 lis 2011 - 15:10:26

tabletki to raczej szybko nie pomogą, kremuj, odżywiaj, maczaj w oliwie, olejku rycynowym.. tez mam słabe.. jedynym rozwiazaniem według mnie to żel na paznokcie, nie piłuj przy tym płytki, a żel dokładaj jak tylko paznokiec odrosnie, jak juz odrosnie cała nowa płytka mozesz przestac.. bo w inny sposob paznokcie nigdy nie bedą ładniejsze bo zanim urosna to sie połamią raz dwa i w kółko..

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

23 lis 2011 - 15:22:07

może balsam do paznokci Herba Studio i koniecznie witaminę a+e

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

23 lis 2011 - 17:54:19

Tak, od obcinaczki. Konsultowałam się z dermatologiem i powiedział, że niektóre paznokcie zwyczajnie `nie znoszą` takiego skracania, ponieważ płytka jakby napina się, rozwarstwia, pęka itd... Faktycznie, od kiedy zaczęłam spiłowywać paznokcie są w świetnym stanie, jak tylko skrócę je obcinaczkami znów się rozwarstwiają, łamią i pękają także coś z tym jest.

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

09 lip 2012 - 14:26:53

Miałam podobne problemy, ale moje paznokcie były po prostu ogólnie zniszczone. Teraz wygląda to o wiele lepiej. Odżywka od New nails zrobiła swoje. Co dla mnie najśmieszniejsze - zapłaciłam za nią całe 10 złotych ;-)

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

09 lip 2012 - 14:32:29

hybrydy nie piłuje sie tylko rozpuszcza w acetonie, po co do niej tyle razy szłas skoro nawet nie umie zrobic manicure hybrydowego ;o

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

09 lip 2012 - 14:34:40

eveline 8 w 1, mnie pomogła :) trzymam kciuki!

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

09 lip 2012 - 14:39:36

Odżywka do paznokci Eveline 8w1 + Calcium pantothenicum, żeby szybciej odrosły

Zniszczone paznokcie po hybrydowym

09 lip 2012 - 14:40:37

odstaw nailtek
niektore dziewczyny go chwalą
ja po hybrydzie bałam się ze paznokcie beda jak shit wiec zakupilam to 'cudo' poczatkowo zapomnialam o nim i paznokcie byly w calkiem dobrej formie, ale przypomnialam sobie i teraz to dopiero moje paznokcie sa jak shit, lepiej odczekac i niech sobie paznokcie same odrosna calkowicie.

ps. znajoma kosmetyczka bardzo chwali prosty produkt firmy eveline jakas 5 dniowa kuracja (po jednej warstwie na kazdy dzień) odzywka wnika w glab paznokcia i go r egeneruje a przy tym ma ladny berłowy odcień.

w to chyba uwieze ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tipsy, manicure hybrydowy, paznokcie na formę WROCŁAW