Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tez mialam taki problem ! Lecz pamietaj ze zel , akryl itp strasznie niszcza paznokcie! Wiec jak zrobisz raz, bedziesz musiala ciagle je robic! Dlatego ja kupilam dobry klej do tipsow i zwykle tipsy w rossmanie (mniej niz 10zl) i zrobilam je tak zeby wygladaly naturalnie.
Nie byly mega dlugie dlatego dlugo mi sie trzymaly ! Wszyscy mysleli ze to moje naturalne!
A gdy moje mi urosly zdjelam je bez problemu, zaschniety lakier lekko spilowalam i trzymalam w cieplej wodzie i mialam dlugie swoje paznokcie niezniszczone!
Tez mialam taki problem ! Lecz pamietaj ze zel , akryl itp strasznie niszcza paznokcie! Wiec jak zrobisz raz, bedziesz musiala ciagle je robic! Dlatego ja kupilam dobry klej do tipsow i zwykle tipsy w rossmanie (mniej niz 10zl) i zrobilam je tak zeby wygladaly naturalnie.
Nie byly mega dlugie dlatego dlugo mi sie trzymaly ! Wszyscy mysleli ze to moje naturalne!
A gdy moje mi urosly zdjelam je bez problemu, zaschniety lakier lekko spilowalam i trzymalam w cieplej wodzie i mialam dlugie swoje paznokcie niezniszczone!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-19 10:25 przez paradixe.

Cytat
Koteczka148
a hybrydowe nie niszczą?? jaka cena??
nie wiem jak w innych miastach, ale ja placilam 60 zl za stopy i chyba przeplacilam, teraz znalazlam duzo tanszy salon ktory ma promocje 28 zl i dzisiaj ide zrobic na dloniach.

Czesto widze tez grupony.

Jak na stopy to rzeczywiście sporawo. Ja płaciłam ostatnio 40zł. Z grupona nigdy na czymś takim nie byłam, bo moja znajoma mi robi pazury

Powiem Ci tak : tez mialam ten problem az zaczelam uzywac odzywki Eveline 8w1 (10 zl) . Uzywalam jej na swoj sposob czyli malowalam dwie warstwy i zmywalam po 2 dniach. Potem znow dwie warstwy i znow na dwa dni i tak w kolo, a efekt jest niesamowity. Paznokcie zaczely rosnac, nie obgryzam juz , sama nie wiem czemu, sa mocne i sie nie rozdwajaja. Moim zdaniem to lepsze niz tipsy,akryle czy zele.

Moje paznokcie możecie zobaczyć tutaj: http://be-stylish.pl/?p=91 sama sobie robie żelowe :)Moje ulubione to te pomarańczowe serce



Cytat
gitszafcia
Jak na stopy to rzeczywiście sporawo. Ja płaciłam ostatnio 40zł. Z grupona nigdy na czymś takim nie byłam, bo moja znajoma mi robi pazury

zainwestowalam w lakiery hybrydowe z allegro i nastepnym razem zrobie sobie sama, bo podpatrzylam jak sie je robi i to banalne ;)

w koncu zaczne uzywac lampe bo juz lezy pare lat ;)

Nie radzę robienia, przedłużania paznokci metodą żelową, strasznie niszczy i zmiękcza płytkę, dopiero będziesz miała powód do obgryzania. Naprawdę nie polecam!

nie znam się na tym, mi kuzynka robi zwykłe tipsy (też obgryzam) i jestem zadowolona :))
wydaje mi się, że żele się robi tylko na ładnych paznokciach :))

PODBIJAM :*

Cytat
Elcikx90
Powiem Ci tak : tez mialam ten problem az zaczelam uzywac odzywki Eveline 8w1 (10 zl) . Uzywalam jej na swoj sposob czyli malowalam dwie warstwy i zmywalam po 2 dniach. Potem znow dwie warstwy i znow na dwa dni i tak w kolo, a efekt jest niesamowity. Paznokcie zaczely rosnac, nie obgryzam juz , sama nie wiem czemu, sa mocne i sie nie rozdwajaja. Moim zdaniem to lepsze niz tipsy,akryle czy zele.
Potwierdzam :)
Miałąm problem z łąmiącymi się, miękkimi paznokciami.
Od kąd używam tej odżywki ( Ja stosuje sytem - codziennie ejdna warstwa przez 3 dni i zmywam i powtarzam znowu 3 dni i tak dalej)
Mam w domu lampe używaną do utwardzania żelu na paznokciach. Zastanawiam sie czy ją sprzedać czy zostawić( może się przydać jeżeli kupie sobie lekiery do paznokci hybrydowe ; )

nie zakladaj zniszczysz sobie paznokcie do reszty,odrzywka i utwardzacz,tipsy to jak solarium wychodzą z mody tak naprawdę...

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-08 11:02 przez Ewelina130787.

Ja też mam paznokcie od 3 lat i jestem bardzo zadowolona. Dużo zależy od profesjonalizmu kosmetyczki. Ja robię w Gdańsku w salonie PlusDlaUrody od samego początku

Takie pazurki miałam :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-07 08:25 przez IniGa.

miałam ten sam problem, kiedyś robiłam sobie akrylowe, obecnie od ok. 3-4 lat żele. Tylko u mnie wyglądają naturalnie - są staranne i nie za długie - lekko za opuszek palca. I tak od zawsze miałam słabą płytkę więc nie widzę różnicy. Po ok. 2 msc kiedy pazurki już nie wyglądają ciekawie spiłowywuję je, 2 tyg dbam o moje naturalne zeby troszkę "pooddychały" i znowu robię sobie żele :) Jednak dłonie to wizytówka kobiety więc powinny być zadbane.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie paznokcie do sukienki???