Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 11 12 13 14 15 ... 17 18 -->

Ja miałam ten sam problem,ale po żelach paznokcie miałam w gorszym stanie niż przed.W obecnej chwili mam bardzo ładne paznokcie naturalne.To zasługa odżywek i utwardzacza.Nie obgryzam dzięki pomalowanym paznokciom.:):):)

miałam żelowe, strasznie to niszczy płytkę paznokcia.
Nie zrobiłabym sobie 2 raz

Wiesz co moja mama się zajmuje tym i polecę ci w 100 % paznokcie żelowe . Są twardsze , wytrzymalsze , a poza tym , przynajmniej według mnie , lepiej wyglądają :)
a poza tym zależy z jakich produktów kosmetyczka będzie ci je robiła bo to tez ma bardzo duże



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-20 17:29 przez antiques.

żele są dobre jak masz możliwość mniej więcej co 4 tygodnie na "dopełnianie ich" ;d
ja od ponad roku mam żele i wolę je od zwykłych paznokci, bo moje nigdy mnie się nie podobały i nie lubiłam odpryskujących lakierów etc ;d a tak to przysiądę z dwie godzinki i na około miesiąc mam spokoju :-P

ja wybieram naturalne pomalowane paznokcie

Ja robię paznokcie bardzo ładnie, zaprasam dziewczyny z Poznania. Prez to że nie mam salonu nakładanie pierwsze 50zł, uzupełnianie 70zł :) Ceny do negocjacji (wielkość paznokcia) buziaki!

robie sama sobie i innym ;)
Przyznam ,że do pewnego czasu miałam głupawkę z tym .. moje pazurki nie miały tygodnia odpoczynku..
tydzień nosiłam jedne zaraz zmieniałam i robiłam inny wzór :)
french mi się bardzo podoba ale szybko robią się żółte i nie są takie śliczne :)
w końcu po takich ściąganiach i nakładaniach od nowa wszystkiego moja płytka była tak cieńka ,że nie mogłam dotkąć swoich pazurków ale dalej robiłam :) źle się czułam bez tego ponieważ całe życie pazurki miałam w buzi :) dzięki tipsą oduczyłam się obgryzania hehe :)
w tej chwili noszę swoję pazurki nie obgryzam i mnie nie korci :) a smarowałąm lakierami i nic nie pomagało było gorzko w buzi ale guma zabijała ten smak ;p hehe

kupiłam sobie cały zestaw, robiłam paznokcie jedne po drugich i co??? teraz mam takie słabe, łamliwe i nie chcą rosnąć;///

takie paznokcie są dobre ale od święta;(((

zniszczysz jeszcze bardziej sobie paznokcie:((.tipsy i wszelkoiego rodzjau sztuczne paznokcie są tandetne.użyj jakieś odżywki:).rewelacyja jest z firmy Killys -WITAMINOWA BOMBA.naprawdę polecam;)))))

albo odżywka z eveline - 8w1 czy jakoś tak. tylko ważny jest sposób nakładania. chyba lepiej paznokciom pomóc, niż je niszczyć... :) powodzenia!

zweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

ja polecam pazurki hubrydowe:)

ja rowniez polecam hybrydowe, nakladane na naturalna plytke paznokcia.
Mialam robione na stopach, 1 warstwe mialam normalnego zelu zeby dluzej sie trzymaly, kolejne warstwy to kolorowa hybryda, na koniec znow zel bo mam przyklejone cyrkonie na klej, dodatkowo z chroniaca warstwa zelu zeby nie odpadly. Efekt super blyszczace, jak dla mnie nie ma roznicy czy to kolorowy zel czy hybryda. Narazie mam je tydzien wiec nie moge powiedziec jak dlugo beda sie trzymac ale pani kosmetyczka mowila ze minimum 2 miesiace do 3 jesli nie bedzie przeszkadzal odrost.

Przepraszam was bardzo,ale jeśli paznokcie akrylowe są DOBRZE zrobione, trzymają ponad miesiąc, to po zdjęciu takich akryli ma się piękny odrost własnych, naturalnych. Płytka troszkę osłabiona,ale da się ją szybko zregenerować. Takie jest moje zdanie.

Ja mam hybrydowe pomalowane na bardzo naturalny bez, polecam, wygodne naturalnie wygladaja.

a hybrydowe nie niszczą?? jaka cena??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak Wam się podobają?