Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ja przez rok nosiłam żele, bo moje paznokcie były w kiepskim stanie i po prostu było mi wszystko jedno, ale nie zauważyłam 'większego' zniszczenia. Później zaszłam w ciąże i żele musiałam ściągnąć, malowałam zwykłym lakierem i dostawałam cholery.. W trakcie badań wyszło, że mam niedoczynność tarczycy, teraz moje paznokcie są zdrowe i długie (na tyle na ile pozwala opieka nad niemowlakiem:)). Jakiś miesiąc temu kupiłam zestaw z semilaca i robię hybrydy w domu, jestem bardzo zadowolona:).

a tak w temacie: dobrze zrobione żele (ja takie miałam) wyglądają bardzo naturalnie, natomiast tipsy.. ehh.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Najlepszy manicure jest wg mnie tytanowy. Trwały i odżywia paznokcie. Moje się wzmocniły.

Ja sobie sama robię pazurki. Albo żel, albo akryl do paznokci. To i to działa. Tylko już tyle rożnych testowałam, że wiem że musi być to produkt dobrej jakości, bo jeśli nie to tak jak co niektóre z Was mówią, płytka zostanie zniszczona. Do tej pory zamawiałam na <moderacja> i jest na prawdę okej. I co ważniejsze problem obgryzionych, niewidocznych paznokci znikł ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-09-12 17:24 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

moje paznokcie to jest jedna wilka masakra xD
ani nie maluje, ani nie piłuje, ani nic nimi nie robię. I prawie zawsze mam krótkie, bo mi tak wygodniej
dodam, ze próbowałam kiedys samodzielnie sobie robić pazurki jednak to nie dal mnie bo jednak trzeba miec ten dar i umieć wykonywac manicure a nie każdy ma precyzję w palcach ( sama nie mam). Musze się na dniach wybrać na manicure bo jednak manicure jest wizytówką zadbanej kobiety.

Jak dla mnie żele są super :) Tipsy mi zawsze odpadają :P

Tipsy są już dawno niemodne.... Żele albo tytany się nosi.

Ja stawiam na hybrydy. Zwykle jako bazę kupuję coś odżywczego, lakier semilac 033 i zauważyłam, że od dłuższego czasu są dużo mocniejsze.

Uwielbiam mieć ładne paznokcie. Dlatego robię sobie żele. Moim zdaniem bardziej się opłaca takie żele robić w domu tym bardziej że są promocje na żele na paznokcie https://bit.ly/3xl5Hzw Za fajną cenę można kupić ładne kolorki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

za dlugie paznokcie