Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Też nie mam najładniejszych paznokci - również obgryzam, jak opętana, gdy się stresuję lub gdy mam jakiś problem.
Od czasu do czasu nałożę tipsy, gdy chcę, aby w jakimś dniu wyglądać na zadbaną i radzącą sobie ze wszystkim kobietę. Oczywiście po tym rytuale zawsze nakładam masę odżywek i innych cudów, byleby tylko moje paznokcie zbytnio nie odczuły wcześniejszych kombinacji

Hej, ja od kilku lat noszę paznokcie żelowe i.. MAJĄ SIĘ ŚWIETNIE!
Wierzcie lub nie, ale naprawdę tak jest i na pewno nie jestem wyjątkiem :)
Pierwszy raz do kosmetyczki wybrałam się przed swoją 18stką.. przedłużane na tipsach.. po miesiącu jak je ściągnęłam były jak papier..:/

jakiś czas później sama się wzięłam za nauke w tym kierunku i tak już kilka lat mam cały czas jakąś stylizację na pazurach :)
Moje naturalne mają się świetnie :)
Może to też zależy od tego, na jakich produktach pracuje kosmetyczka, w jaki sposób matuje nasze naturalne paznokcie no i oczywiście czy przedłuża na tipsie czy na formie :)

Ja przedłużam na formie, bo klej do tipsów strasznie niszczy pazury i wtedy są giętkie okropnie i cienkie i zniszczone :/

ja mam po żelach i tipsach ZAWSZE osłabione paznokcie :/ dlatego od jakiegoś czasu robię sobie hybrydy wtedy ich stan jest lepszy do tego stosuję oeparol i pocieram je często olejkami. Ogólnie nie polecam ani zeli ani tipsow

jedyne co to nie polecam ci ządnych topów i baz na zwykłe lakiery używałam z wibo potem sally hansen i rzeczywiście paznokcie miałam mega piekne przestałam obgryzac 3 miesiace. I zaczęly się rozdwajac na środku. robiły się białe kółka i odpryskiwały a teraz znowu obgryzam bo coclekko zapuszcze same sie rozdwajają... ;/ a zobaczcie jak pięknie udało mi sie zapuścić a od conajmniej 20 lat obgryzałam :P



zweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Proponujemy Państwu możliwość uczestnictwa w kursach:

stylizacja paznokci
warsztaty manicure
warsztaty pedicure
przedłużanie rzęs metodą 1:1


W PROMOCYJNYCH CENACH!

Szczegóły na stronie internetowej: <moderacja>
Osobiście w sekretariacie ul. Kraszewskiego 27 lok. 23 Pruszków
oraz telefonicznie 796-997-009

Zapraszamy!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-13 15:06 przez moderator.

Ja również nosze od czasu do czasu paznokcie żelowe i nigdy po zdjęciu nie miałam zniszczonych czy tez osłabionych paznokci.

Tipsy albo naturalne. Co kto woli. Tipsy są fajne ale czasem przeszkadzają. No co zrobić - nie wszystko pasuje do każdej okazji ;)

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

a polecacie może jakiś sprawdzony gabinet kosmetyczny? Chciałabym sobie przedłużyć paznokcie metodą żelową (już zdążyłam wyczytać ze akrylowa bardziej niszczy :D, nie znam się aż tak więc wybaczcie) ale nie znam dobrego gabinetu, który ma w swojej ofercie przedłużanie paznokci i to najlepiej w Gdańsku. Jedyne co znalazłam w miare co wyglądało i mnie zainteresowało to http://abacosungdansk.pl/manicure/ . Niestety wśród moich koleżanek nie mam się kogo poradzić bo żadna nie stosuje takich metod. Kkorzystała może któraś z Was i jest w stanie powiedzieć o nich coś więcej ? :) Z góry bardzo dziękuję :)

jak chodziłam do marketów gdzie robią manicure , każda inna kosmetyczka innaczej te paznokcie oprawia.
fakt hybrydy trzymają się długo więc i samemu jest ciężko je usunąć.
zdarza się że po prostu kosmetyczka potrafi uszkodzić płytkę paznokci.
więc moje Panie dzis pobiłam rekord i sama usunęłam te hybrydy od podstaw czyli piłowanie skórki itd zrobiłam dziś sama .
Kupiłam lakier za 3zł naprawdę i mam super eleganckie paznokcie w kolorze maliny.Na nakrętce pisze PERFECT BIG brush
Buteleczka GEL LIKe .
No i zajęło mi to prawie dwie godziny:D

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Żelowe lepsze, tipsy wyglądają sztucznie.

Też mam taki sam problem co do paznokci , byle jakie nerwy i paznokcie idą w ruch , ale... Rozmawiamy a sztucznych paznokciach , odrazu odradzam tipsy ja od roku czasu przedłużam mam hybrydę i nie ma mocnych na obgryzanie. Do kosmetyczki chodzę raz na 4 tyodne i płacę za taki zabieg 60 zł ;)

Dziś sporo jest sposobów na naprawdę zadbane paznokcie.

Zdecydowanie polecam przedłużenie żelem, nie tipsem.
To nieprawda, że żel niszczy paznokcie. Paznokcie niszczy złe przygotowanie paznokcia przed załozeniem (tzw. przepiłowanie płytki) i niemiejętne ściąganie masy żelowej - odrywanie, skubanie itp.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Paznokcie żelowe lepsze :) tipsy mi się w ogóle nie podobają. Najbardziej lubię hybrydy, można sobie samemu zrobić w domu i są bardzo wygodne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

lampa do hybryd