Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 9/5

dokladnie.... to niszczy paznokcie :( sama doświadcylam.



---------------------
Kochane! To dla mnie również niespodzianka... Całkowicie darmowe kosmetyki smile Normalnie kosztują naprawdę sporo, dzięki shinybox możemy się nimi nacieszyć za darmo heart Niektórzy kupują je za pieniądze, jednak wystarczy poświęcić kilka sekund na rejestrację i zebrać 100 gwiazdek, aby otrzymać je ZA FREE!: http://shinybox.pl/?ref=e9c91f6

Ani jedne ani drugie, ja sobie strasznie paznokcie zniszczylam, odżyły jak robilam sobie hybrydowe. Kupiłam zestaw na allegro i sama sobie robiłam. 2 tygodnie spokojnie się trzymaja. kolorowe lakiery nakładane na swoje własne paznokcie utwardzone pod lampa. a nie sztuczny tips

Niekoniecznie niszczy płytkę, bez przesady...sama noszę żele od 3-4 lat i tylko od czasu do czasu zrobię sobie przerwę z miesiąc,dwa żeby odżyły i wcale nie mam zniszczonej płytki, swoje też wtedy mogę długie zapuścić ale to nie to samo...zależy jak Ci kosmetyczka spiłuję płytkę itd i moją koleżankę żele czy akryle właśnie oduczyły obgryzania...spróbować zawsze można a po jednym razie nic strasznego Ci się z płytką nie stanie. :)

A nie lepiej naturalny lekki francuz? Efekt powalający i znacznie lepszy niż te badziewia naklejane i niszczace paznokcie! Osobiście mowię NIE tipsom!

ja to nie rozumiem jak można obgryzać paznokcie :D

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-15 09:43 przez Milenaa20.

polecam odzywke eveline 8 w 1. jest REWELACYJNA. jakis czas teu polamaly mi sie wszystkie paznokcie.kolezanka ktora tez zawsze miala brzydkie i krotkie pazurki zaczela uzywac tej odzywki i efekt byl niesamowity. wiec tez zaczela uzywac tej odzywki. na poczatku po paru dniach przestraszyla sie bo zaczely mnie piec paznokcie i staly sie jeszcze gorsze wiec przestalam.ale po ok 2 tyg wrocilam do niej i efekt byl juz taki jaki ial byc. paznokcie zaczely rosnac,nie laac sie,sa twarde : )

Jesli nie macie w tym doświadczenia, to nie zabierajcie się ani za jeden, ani za drugi temat. Nic wam to nie da. Do tego potrzebne doświadczenie, szkolenia, późniejsza praktyka. Dopiero po tym można cokolwiek osiągnąć ;-)

Paznokcie świadczą o kobiecie.
Gdy się nie chce o nie dbać, robi się tipsy i inne podobne paskudstwa.
Więc lepiej zadbać o swoje paznokcie, a nie przyklejać kiczowate i tandetne plastiki, czy nakładać żele.

Kobiety, dbajmy o SWOJE paznokcie !

Ja mam żele na swojej płytce i jestem mega zadowolona! nie musze siedziec i malować sama, a wszystkie lakiery zawsze mi odpryskiwały. raz na miesiac 60 zł i spokój:)

czy można zrobić paznokcie żelowe za pomocą tylko tych żeli?

http://www.dobrarada.com.pl/p16224,zestaw-4-zeli-uv-silikonowych-typu-easy-off-so-easy-i-nails-4-x-5ml.html

Chyba brakuje podkładowego, czy jest konieczny?

Mi zawsze żel odchodzi od paznokci. Tipsy się trzymają

żel tak jak i hybryda odchodzą od paznokci tylko wtedy gdy nie są pazurki odtłuszczone i jak dotkną naskórka :)

Cytat
Nikaguar
nie oszukujmy się to niszczy paznokcie..
popieram ;) niszczy i to bardzo ;)

Kochana zamiast tipsów żelowych zrob akrylowe. Nie niszczą i nie uszkadzaja płytki paznokacia, Robie to od kilku lat wiec wiem i kocham swoje paznokcie akrylowe. ewentualnie zrob sobie utwardzacz akrylowy co wzmnocni i na pewno jak i akrylu nie da sie przegrysc.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Grupon krakow!pilnie