Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:25:57

pomaluj je na cielisty kolor lub jasny i nie bedzie widac . a na przyszlosc to nie maluj paznokci na ciemne czy zcerwone odcienie jesli nie masz bazy to raz , dwa pamietaj ze chodzac na solarium tez paznokcie potrafia zolknac szczegolnie jak ktos ma akryl czy zel .

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:29:34

Idź do kosmetyczki i się wypytaj. Brakuje Ci zapewne witamin z grupy B, że tak szybko twoje paznokcie żółkną od lakierów, bądź kupujesz te tanie, które mają mnóstwo chemikaliów. W rossmanie są odżywki, które sprawią że paznokcie się zaróżowią koszt ok. 6 zł.

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:30:52

Boże mam to samo ! z tym że mi się to zrobiło od żółtego lakieru :/ i teraz te paznokcie które miałam pomalowane tym żółtym lakierem mam centralnie żółte i za cholere nie moge sie tego pozabyć ;/ a mam to już chyba z 2 tygodnie :O :/ już nie wiem co robić.. chyba pozostaje tylko czekać aż odrosną :O :///

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:31:23

Użyjcie takiej 4 stopniowej polerki, ja kiedyś kupiłam jakiś tani zielony lakier i po zmyciu zostały żółte pazury. No i nagle mnie olśniło, że wystarczy spolerować wierzchnią warstwę i się udało :)

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:32:50

Cytat
Ditta2584
Użyjcie takiej 4 stopniowej polerki, ja kiedyś kupiłam jakiś tani zielony lakier i po zmyciu zostały żółte pazury. No i nagle mnie olśniło, że wystarczy spolerować wierzchnią warstwę i się udało :)

Mi polerka nic nie daje ;/

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:35:59

mozesz miec grzybice uwazaj idz do kosmetyczki albo lekarza

niezweryfikowana
Posty: 996
Ostrzeżenia: 2/5

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:36:38

essence : pro white nall hardener

mi pomógł. ;)

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:36:52

Cytat
Soulmates
Cytat
Ditta2584
Użyjcie takiej 4 stopniowej polerki, ja kiedyś kupiłam jakiś tani zielony lakier i po zmyciu zostały żółte pazury. No i nagle mnie olśniło, że wystarczy spolerować wierzchnią warstwę i się udało :)

Mi polerka nic nie daje ;/

no to nie wiem, musisz czekać aż odrosną :)

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:38:15

ojj nie wiem :( ale może musisz szybciej zmywać tez kiedyś miałąm na paznokciach u stóp kobaltowy kolorek ok 2 tyg i ten sam problem

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 23:34:04

Efektu nie będziesz miała od razu po jednym zabiegu. Cytryna to dobry sposób na ten problem , tylko że efekty będą widoczne po kilku lub kilkunastu takich zabiegach, wystarczy że codziennie będziesz moczyć paznokcie przez 10-20 minut i najlepiej po zabiegu stosować jakieś odżywki bądź lakiery z odżywkami i na pewno problem zniknie.

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 23:37:51

-Cytryna
-pomalować paznokcie na tydzień czarnym lakierem do paznokci , wyciągnie tą 'żółć'
;)

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 23:41:51

Cytat
martyna1986
By uniknąć takiego problemu na przyszłość pod każdy, nawet jasny lakier stosuj bazę, którą może być nawet zwykły bezbarwny lakier do paznokci.

popieram, lepiej od razu zapobiegać, używaj bezbarwnych lakierów, w końcu odrosną i odpowiednio "zabezpieczone" nie powinny żółknąc:) i nie obieraj pomarańczy, mandarynek bez rękawiczek:)

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 23:46:55

ponoć sa super lakiery, np w rosmanie wybielające :)

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 23:50:24

A może to choroba? Jest coś takiego jak zespół żółtych paznokci np. Warto byłoby przejść się do dermatologa. Oczywiście może być to przez lakier bez stosowania bazy, ale po takim czasie żółty odcień powinien zejść.

Nie ma żartów z paznokciami, mówie to ja przyszły podolog;P

żółte paznokcie

11 lis 2011 - 10:38:11

Też polecam .Sama tak robiłam i żółte plamy zniknęły .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PAZNOKCIE ŻELOWE WROCŁAW