Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:11:26

dziewczyny, jak wybielić żółte paznokcie?
Dla mnie to dziwne, bo ostatni raz na ciemny kolor malowałam paznokcie 2 tyg temu a i tak są strasznie żółte. Moczyłam je pół godziny w soku z cytryny efekty?żadne.. nadal żółte. nie palę papierosów
Znacie jakieś DOMOWE sposoby? nie mam niestety kasy na wybielacz.

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:14:08

Pierz sobie skarpetki przez tydzień :D mydłem czy proszkiem do prania - powinny się wybielic ;)

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:14:17

pierwszy raz sie spotykam z takim problemem ....ja osobiscie mimo ze maluje na ciemne kolory zawsze idelanie sie zmywaja i nie żółkną wiec nie pomoge :/

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:15:20

By uniknąć takiego problemu na przyszłość pod każdy, nawet jasny lakier stosuj bazę, którą może być nawet zwykły bezbarwny lakier do paznokci.

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:16:28

Cytat
Kaja0
Pierz sobie skarpetki przez tydzień :D mydłem czy proszkiem do prania - powinny się wybielic ;)
noo fajny pomysł:D
Cytat
martyna1986
By uniknąć takiego problemu na przyszłość pod każdy, nawet jasny lakier stosuj bazę, którą może być nawet zwykły bezbarwny lakier do paznokci.

Teraz to już to wiem:) ale zawsze jestem mądra po szkodzie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-08 15:17 przez ines00.

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:17:23

Cytat
ines00
dziewczyny, jak wybielić żółte paznokcie?
Dla mnie to dziwne, bo ostatni raz na ciemny kolor malowałam paznokcie 2 tyg temu a i tak są strasznie żółte. Moczyłam je pół godziny w soku z cytryny efekty?żadne.. nadal żółte. nie palę papierosów
Znacie jakieś DOMOWE sposoby? nie mam niestety kasy na wybielacz.


no właśnie mam ten sam problem! Kupilam ostatnio w Rossmanie lakier do paznkoci, zielony matowy no wszystko super fajnie tylko od tygodnia po jego zmyciu nie moge pozbyć sie żółtych paznokci;/;/!!!!

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:18:33

Sok z cytryny zawsze pomaga i jest najlepszy.

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:19:12

Mi się też wżarł pigment z lakieru tak, że zrobiły mi się żółte. Wygląda to tragicznie i nie wiem jakim sposobem je wybielić. Na szczęście już odrastają.

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:19:27

moja kolezanka tez ma z tym problem i jak widziałam dzisiaj tez nie moze sobie z tym poradzic wiec chetnie sie dowiem :)

niezweryfikowana
Posty: 128
Ostrzeżenia: 1/5

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:19:35

nie wiem jak pomóc <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-08 15:46 przez moderator.

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:20:26

Cytat
martyna1986
stosuj bazę, którą może być nawet zwykły bezbarwny lakier do paznokci.

Niestety nie każdy bezbarwny lakier będzie dobry. Lepiej zainwestować w specjalną bazę :)

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:20:59

mnie sok z cytryny nic a nic nie pomaga, jedynie jako takie skutki daje odżywka z krzemem, no- tyle, że ja pale jak smok więc pewnie u Ciebie efekty będą lepsze.

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:21:34

używaj lakierów z inglota, nie z placu za 3 zł, miałam ten sam problem. Daj im odpocząć ;)

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:22:03

Cytat
villemo225
Sok z cytryny zawsze pomaga i jest najlepszy.

to może moje paznokcie są jakieś inne bo słowo daję- maczałam pół godziny jedną rękę i pół drugą, a żółte są nadal

żółte paznokcie

08 lis 2011 - 15:24:38

Cytat
ines
to może moje paznokcie są jakieś inne bo słowo daję- maczałam pół godziny jedną rękę i pół drugą, a żółte są nadal

Tylko, że nigdy jednorazowy zabieg nie pomaga. Ja zawsze wyciskam sok z cytryny i maczam 5 minut, a później za każdym razem co wchodzę do kuchni maczam przez chwilę. Później uzywam polerki i nie mam problemu z żółtymi paznokciami. Taki "zabieg" z cytryny powtarzaj co jakiś czas wtedy efekt będzie na pewno.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tabletki Regital