Obecnie rozmawiamy o:

Sushi Sushi Sushi!!:)

gorący temat

Dom - remont i budowa

wczoraj o 17:50

róże mydlane

wczoraj o 16:26

doskonałe jedzenie

wczoraj o 13:59

odzież robocza online

wczoraj o 12:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nigdy nie używałam takich stempelków, ale w sumie to fajna sprawa, zamiast robić sobie wzorki lakierami do zdobień robisz stempelek i wsio:)

w sumie u mnie raz to wyjdzie, raz nie, bez różnicy jakiego lakieru bym użyła ;d

Wcale nie strata pieniedzy po zdjeciu foli z blaszki wychodzapgiekne wzorki

Hmm chyba tez zapodam:D Bo cos nie mam weny do zdobien ostatnio hehe

Cytat
sylus-_
Wcale nie strata pieniedzy po zdjeciu foli z blaszki wychodzapgiekne wzorki

toć chyba nie jestem głupia, zdjęłam folię i nic nie wychodzi, nieważne jakiego używam lakieru...

zobacz na you tubie jak dokladnie sie to robi skoro wychodzitmo mi a robie to pierwszy raz na stempelki wydalam 5zl na dwa lakiery 2zl i wychodzi to tobie tez musi wyjsc

Efekt da tylko lakier mocno napigmentowany, najlepiej bez drobinek brokatu. Ja uzywałam takiego za 2zł z targu, swietnie sie sprawdził, ale on nawet 1 warstwą idealnie krył, ciężko się go z kolei zmywało.

ja również kupiłam zestaw konad i mi nie wychodzi... :(
w ogóle nie odbija mi sie wzrorek na stempelku...
dlaczego? jaka jest tego przyczyna?

ja jakiś rok temu kupiłam te stempelki i do tego lakiery the garden of colour. oj dużo razy próbowałam żeby to wyszło, jak się tak dokładnie ściąga ten nadmiar lakieru to nic z tego nie wychodzi :/ jak ściągniesz tak szybko i niezbyt dociskając to wychodziły całkiem całkiem :)ale strasznie dużo z tym zabawy :)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

Z marką Claresa zaczęliśmy ostatnio współpracować jako salon kosmetyczny i mogę tylko polecać. Sprzedają prawdziwe abc jeśli chodzi o manicure i pedicure, na lakierach zaczynając a na pilnikach kończąc, pełne zaopatrzenie, produkty wysokiej jakości w konkretnych cenach. Zawsze można się do nich dodzwonić, dopytać, kontakt konkretny, kompetentny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Żele czy hybrydy ?