Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

46 minut temu

elektryka sklep

52 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ostatnio pokuszona cudownymi opiniami zakupiłam odżywkę z tej serii ( SOS dla kruchych i łamliwych paznokci ). Stosuję ją już 2 tygodnie i niestety oprócz tego, że moje paznokcie stały się twardsze, nic nie zauważyłam, a robię wszystko zgodnie z instrukcją (tj. przez 3 kolejne dni nakładam po jednej warstwie, zmywam i od nowa ). Mam do Was kochane pytanie. Która odżywka z tej serii jest najlepsza?

1. Eveline, Nail Therapy Professional, 3 w 1 60 - sekundowy wysuszacz, utwardzacz i nabłyszczacz
2. Eveline, Nail Therapy Professional, 8 w 1 skoncentrowana odżywka do paznokci
3. Eveline, Nail Therapy Professional, Multiodżywcza oliwka do skórek i paznokci z olejkiem z awokado i witaminami
4. Eveline, Nail Therapy Professional, Maksymalny wzrost paznokci
5. Eveline, Nail Therapy Professional, Multiwitaminowa odżywka z wapniem i kolagenem SOS dla kruchych i łamliwych paznokci
6. Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami


Eveline, Nail Therapy Professional, 8 w 1 skoncentrowana odżywka do paznokci
Miałam, skończyłam i mogę polecić. Nigdy nie miałam takich długaśnych paznokci jak teraz, wyglądają jak tipsy. Są mocne, nie da rady ich złamać ;)) Teraz mam Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami, zobaczymy czy też będzie fajna ;)

Ja obecnie używam tej 2 :)
Zadowolona jestem, bardzo :)

ja mam 2 , i jestem w 7 dniu ;)

Ja używam 5 i jestem bardzo zadowolona ;) miałam żele no i gdy już postanowiłam je ściągnąć niechciało mi się z własnego lenistwa ich piłować więc je poprostu zerwałam ;/ i wtedy moje paznokcie były w strasznym stanie cieńkie zniszczone no ale wiedziałam że tak będzie zrywając je i po tygodniu już były efekty a teraz mam ładne paznokcie nierozdwajają sie nie łamią i są mocne ;) odżywkę zaczełam używać pod koniec sierpnia i już w połowie września miałam zdrowe paznokcie i teraz używam odżywkę (tą samą ! mam jeszcze tak mniejszą połowe odżywki jest bardzo wydajna)tak 2-3 razy w tygodniu a na początku to codziennie ;) więc polecam

2. Eveline, Nail Therapy Professional, 8 w 1 skoncentrowana odżywka do paznokci

Cytat
h0ldmebaby
2. Eveline, Nail Therapy Professional, 8 w 1 skoncentrowana odżywka do paznokci

6 najlepsza, choć i 2 daje radę, zależy którą znajdę w drogerii, ale obie są godne polecenia ;)

Zdecydowanie diamentowa :) Właśnie jestem w trakcie ''kuracji'' ;P
Z resztą możesz sprawdzić opinie na kwc, tam są ich dziesiątki.

ja używam tej 4 i póki co nie narzekam:) może pazurki nie rosną nie wiadomo jak szybko ale są za to twarde:)
teraz musze wypróbować tą 8w1

używałam wszystkich, ale 6 bije resztę na głowę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-06 22:56 przez nadzkaa.

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Po czasie - jaki wpływ miała ta odżywka na wasze paznokcie? Czytałam w innym temacie, że raczej negatywny, szczególnie po długim okresie korzystania? U was było podobnie?

odswiezam watek bo szukam pomyslu jak wzmocnic pazurki po hybrydach po prawie 4 latach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lakier Inglot