Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ostatnio pokuszona cudownymi opiniami zakupiłam odżywkę z tej serii ( SOS dla kruchych i łamliwych paznokci ). Stosuję ją już 2 tygodnie i niestety oprócz tego, że moje paznokcie stały się twardsze, nic nie zauważyłam, a robię wszystko zgodnie z instrukcją (tj. przez 3 kolejne dni nakładam po jednej warstwie, zmywam i od nowa ). Mam do Was kochane pytanie. Która odżywka z tej serii jest najlepsza?

1. Eveline, Nail Therapy Professional, 3 w 1 60 - sekundowy wysuszacz, utwardzacz i nabłyszczacz
2. Eveline, Nail Therapy Professional, 8 w 1 skoncentrowana odżywka do paznokci
3. Eveline, Nail Therapy Professional, Multiodżywcza oliwka do skórek i paznokci z olejkiem z awokado i witaminami
4. Eveline, Nail Therapy Professional, Maksymalny wzrost paznokci
5. Eveline, Nail Therapy Professional, Multiwitaminowa odżywka z wapniem i kolagenem SOS dla kruchych i łamliwych paznokci
6. Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami


Eveline, Nail Therapy Professional, 8 w 1 skoncentrowana odżywka do paznokci
Miałam, skończyłam i mogę polecić. Nigdy nie miałam takich długaśnych paznokci jak teraz, wyglądają jak tipsy. Są mocne, nie da rady ich złamać ;)) Teraz mam Eveline, Nail Therapy Professional, Odżywka wzmacniająca z diamentami, zobaczymy czy też będzie fajna ;)

Ja obecnie używam tej 2 :)
Zadowolona jestem, bardzo :)

ja mam 2 , i jestem w 7 dniu ;)

Ja używam 5 i jestem bardzo zadowolona ;) miałam żele no i gdy już postanowiłam je ściągnąć niechciało mi się z własnego lenistwa ich piłować więc je poprostu zerwałam ;/ i wtedy moje paznokcie były w strasznym stanie cieńkie zniszczone no ale wiedziałam że tak będzie zrywając je i po tygodniu już były efekty a teraz mam ładne paznokcie nierozdwajają sie nie łamią i są mocne ;) odżywkę zaczełam używać pod koniec sierpnia i już w połowie września miałam zdrowe paznokcie i teraz używam odżywkę (tą samą ! mam jeszcze tak mniejszą połowe odżywki jest bardzo wydajna)tak 2-3 razy w tygodniu a na początku to codziennie ;) więc polecam

2. Eveline, Nail Therapy Professional, 8 w 1 skoncentrowana odżywka do paznokci

Cytat
h0ldmebaby
2. Eveline, Nail Therapy Professional, 8 w 1 skoncentrowana odżywka do paznokci

6 najlepsza, choć i 2 daje radę, zależy którą znajdę w drogerii, ale obie są godne polecenia ;)

Zdecydowanie diamentowa :) Właśnie jestem w trakcie ''kuracji'' ;P
Z resztą możesz sprawdzić opinie na kwc, tam są ich dziesiątki.

ja używam tej 4 i póki co nie narzekam:) może pazurki nie rosną nie wiadomo jak szybko ale są za to twarde:)
teraz musze wypróbować tą 8w1

używałam wszystkich, ale 6 bije resztę na głowę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-06 22:56 przez nadzkaa.

niezweryfikowana
Posty: 212
Ostrzeżenia: 4/5

Po czasie - jaki wpływ miała ta odżywka na wasze paznokcie? Czytałam w innym temacie, że raczej negatywny, szczególnie po długim okresie korzystania? U was było podobnie?

odswiezam watek bo szukam pomyslu jak wzmocnic pazurki po hybrydach po prawie 4 latach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lakier Inglot