Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

Dobry psycholog

29 minut temu

Druk ścienny

37 minut temu

Nowy samochód

56 minut temu

Montaż Klimatyzacji

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Mi na przykład odżywka Eveline za dużo nie pomogła. Na początku trochę, ale potem mimo kontynuowania stosowania, paznokcie znowu zaczęły się łamać i rozdwajać. Dopiero dobra suplementacja dała radę

polecam moczenie paznokci w ciepłej oliwie z oliwek i wcieranie cytryny. nie polecam odzywek z eveline

Ja mam bardzo rozdwajające się paznokcie i do tego bardzo cienkie. Znalazłam w internecie wg mnie ciekawy produkt wzmacniający płytkę od Sally Hansen i zastanawiam się nad jego zakupem. Używała może któraś z Was tego produktu http://pl.sallyhansen.com/paznokcie/piel%C4%99gnacja-paznokci/wzmocnienie-i-wzrost/utwardzaj%C4%85cy-%C5%BCel-akrylowy-hard-wraps ?

tego produktu konkretnie nie znam, ale swoje paznokcie aktualnie odżywiam produktem z sh wzmacniającym płykę paznokcia gold hardener, napiszę jakie efekty będą :D

sposoby na rozdwajające się paznokcie

08 paź 2015 - 14:08:12

ahah ale na poważnie? hmm bo nigdy nie słyszałam o takiej metodzie! i jakoś wątpię, że bez tych produktów bym swoje słabizny odratowała do takiego stanu, w jakim są aktualnie

niezweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 2/5

sposoby na rozdwajające się paznokcie

12 paź 2015 - 23:36:57

Mi suplementacja nic nie pomogła niestety. tzn moze i troche wzmocniła ale efektów nie widac było na paznokciach. Ja dodatkowo zaopatrzyłam sie w odzywki sally hansen i juz teraz widac róznice. Także mysle, że trzeba na takie problemy działac całosciowo.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 1/5

ja zaowilam w sumie z ciekawosci taki olej rycynowy http://kosmetykiekologiczne.eu/pl/p/Your-Natural-Side-Olej-rycynowy-nierafinowany-Organic/118 jak zamawialam olejki do masazu i musze wam powiedziec, ze jeden z lepszych "przypadkow" w moich kosmetycznych zakupach. Jeszcze w dodatku dziala na wlosy, wiec podwojny plus. teraz mi sie konczy butelka ktora mam i zamawiam ta litrowa.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 7/5

dziewczyny, a próbowałyście stosować ten olejek na skórki i pilnik elektryczny z scholl? Bo ja stosuję od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona, płytka się świetnie regeneruje, a olejek działa nie tylko na skórki ale i na skórę wokół paznokcia. Przestały mi się rozdwajać paznokcie i zaznaczę że nie stosowałam żadnych suplementów, jedynie taka pielęgnacja.

Dzień dobry. Miałam słabiutkie, miękkie paznokcie. Zaczęłam używać odżywki Eveline cosmetics 8w1 Total Action i mam mocne, ładne paznokcie. Nakłada się ją przez 4 dni po jednej warstwie, na piąty zmywa i powtarza procedurę. Robiłam tak ok. pół roku, teraz maluję jedną warstwę i wygląda to jak bezbarwny lakier o białawym zabarwieniu lub na tę jedna warstwę kładę kolor, co zabezpiecza płytkę paznokcia przed zabarwieniem. Polecam z czystym sumieniem, wypróbowałam nie tylko ja, ale wszystkie moje znajome i rodzinne kobietki:).

A skórek nie wycinam, tylko po myciu zsuwam i wciskam, a ponieważ robię tak od lat, to praktycznie ich już nie mam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-08 14:49 przez grasad.

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

Ooo... uwielbiam ten olejek, ma śliczny zapach i robi cuda z moimi skórkami, które po remoncie były w opłakanym stanie. Także podpisuję się i też polecam.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

Stosuj specjalne odżywki do paznokci. Takie objawy mogą być też spowodowane niedoborem różnych witamin, więc dobrze zmienić dietę i uzupełnić witaminy.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

dokladnie, zgadzam sie. ja nie widzialam za duzym efektow po tych wszystkich odzywkach, za od kiedy suplementuje to efekt jest duzo lepszy. paznokcie sa twardsze i mnie rozwajaja sie, jak widac, witaminy to podstawa. ja teraz biore oeparol skora wlosy i paznokcie i jak na razie moge polecic.

Polecam zrobić sobie manicure japoński. Działa pielęgnacyjnie, ja robiłam kurs w Centrum Szkoleniowym Corio w Poznaniu (www.coriocs.pl), zabieg jest prosty w wykonaniu a regeneruje paznokcie bardzo fajnie.

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 3/5

Najlepiej zadbać o to by dobrą diete miec- bo ilosc witamin wplywa na stac paznokci. A do tego dobre odżywki z drogerii

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurs stylizacji paznokci Gdańsk !