Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

gorący temat

szkoła nauki jazdy

godzinę temu

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
matra
no ale co, faktycznie malowanie paznokci lakierami bez odżywek [głównie Golden Rose, czasem Edit] ma tak destrukcyjny wpływ na nie?

To musi być przyczyna jakaś sięgająca głębiej do organizmu(wszelkie choroby lubią objawiać się na paznokciach),bo ja też praktycznie zawsze mam pomalowane paznokcie i używam tych tańszych lakierów(przeważnie wibo),zmywacz jaki tam się nawinie w rosmanie,bardzo często zapominam o kremie do rąk,odżywki do paznokci stoją trzy nieużywane,myję gary codziennie bez rękawiczek i nie mam żadnych problemów z paznokciami.Może trzeba pomyśleć czy coś niedobrego nie dzieje się z organizmem,nawet sama o tym możesz nie wiedzieć.
Paznokcie może zniszczyć pisanie na klawiaturze,ale to trzeba by naprawdę dużo pisać.

A moze problem tkwi w sposobie odżywiania się. Moze brakuje tobie witamin.
Polecam też Revalid, tylko, że na rezultaty trzeba poczekać, a kracja to minimum 3 miesiące.

Cytat
claudyn
mi pomogło tylko i wyłącznie 8 w 1

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Odżywka to jedno, ale warto wprowadzić również oliwkę - to właśnie po niej problem rozdwajania paznokci ostatecznie zniknął. Tak więc o paznokcie, to ja radzę jak najbardziej dbać ;-)


Polecam odżywkę "eveline". Moje paznokcie również się rozdwajały, a teraz są twarde i zdrowe:) Nie pękające i nie
rozdwajające sie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 20:32 przez enigmatic678.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Oliwka new nails, ta z muszelkami, chyba nawet jest na foto wyżej - super efekt na paznokciach - ładne zdrowe, odżywione, całkowicie inne. Nie ma mowy o pękaniu i rozdwajaniu. Radzę również wprowadzić odżywkę tej samej firmy - u nas zmiana była znakomita.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Od dawna używam tej odżywki i paznokcie mam zdrowe. Jeśli tylko pielęgnacja jest odpowiednia to nie ma podstaw, aby miały się pojawić jakiekolwiek problemy - paznokcie powinny być zdrowe, ładne, twarde. W ten sposób efekty będą zadowalające.

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

odżywki odżywkami, ja próbowałam chyba wszystkich, żadna nie była tak skuteczna, jak suplementacja w postaci tabletek. ważniejsze od tego, czym smarujemy paznokcie, jest to, jak je odżywiamy od środka. kiedy przez jakieś 1,5 - 2 miesiące brałam bio-silicę max wygląd paznokci poprawił mi się tak stanowczo, że koleżanki się mnie pytały, czy mam żele czy hybrydy, bo nie wierzyły, że to moje - takie długie i ładne :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
mimi_mini
odżywki odżywkami, ja próbowałam chyba wszystkich, żadna nie była tak skuteczna, jak suplementacja w postaci tabletek. ważniejsze od tego, czym smarujemy paznokcie, jest to, jak je odżywiamy od środka. kiedy przez jakieś 1,5 - 2 miesiące brałam bio-silicę max wygląd paznokci poprawił mi się tak stanowczo, że koleżanki się mnie pytały, czy mam żele czy hybrydy, bo nie wierzyły, że to moje - takie długie i ładne :)

Też brałam Bio silicę i zgadzam się w 100%, jest świetna na rozdwajające się paznokcie. Kiedyś musiałam je ciągle piłować na zero, bo mi się co chwila jakiś łamał. Teraz mam długie, twarde i pomalowane na piękny, szary, matowy kolor serce

A mnie uratyował REGENERUM :-)

Ja używałam Calcium Gel Silcare, kupiłam w sevonii, bo generalnie mało dostępne to jest w drogeriach, ale dosyłają w ciągu 24h, także no problemo

Mam bardzo słabe paznokcie,łamią się,rozdwajają i są bardzo cienkie.Stosowalam masę środków utwardzajacych i nic.Może jakieś domowe sposoby

witamina b. witamina skrzyp zrób badania .

Bio Silica Max rządzi tak jak dziewczyny piszą. Ma najwyższą dawkę skrzypu polnego i generalnie najlepszy skład na rynku. Ja miałam koszmarne problemy z paznokciami a po kuracji bio silica max w końcu nie muszę się wstydzić dłoni. Biorę cały czas od wielu miesięcy i potwierdzam, że jest naprawdę skuteczna. Zdrowe, mocne, twarde pazury, nie łamią się i nie rozdwajają. Wcześniej próbowałam innych tego typu supli, ale działały głównie na szybszy wzrost włosów i paznokci, tak naprawdę nie poprawiając ich stanu.

Tak jak niektóre poprzedniczki polecam odżywkę Eveline...Po pierwsze odratowała zniszczone chemią paznokcie (branża medyczna i lanie rąk 200x dziennie do zabiegów, odkażanie itp). Po drugie stosowanie odżywki weszło w nawyk. Nie ma opcji, żebym pomalowała płytkę paznokci jakimkolwiek lakierem (czy to Dior czy inglot) bez nałożenia "bazy". Pazurki mam twarde, białe, nic się nie rozdwaja i nie "płatkuje".
Polecam.

Zwróć jednak uwagę na niedobory makr i mikro elementów w organizmie, bo czynniki zewnętrzne uszkadzające paznokcie to jedno - niewłaściwa suplementacja, niezróżnicowana dieta drugie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dziwne pytanie